secí stroj 3m privat drill

pluhy, kultivátory, brány, bramborářská technika , secí stroje, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: secí stroj 3m privat drill

#46 Nový příspěvek od tomous »

Hele dělej si to jak chceš. taky napiš,že jsi živej hlavně z dotací 8) . tebe jsem za šulína neoznačil,ale pochop když máš kousek vedle sebe takovýho debila od kterýho lítají bodláky,oves hluchej atd.,že to není jednoduchý. Však já něco vyfotím a dám to sem.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: secí stroj 3m privat drill

#47 Nový příspěvek od Antony30011 »

trago105 píše:dělám obilí pouze na samozásobení- neprodávám. Prutový brány taky mám- zrovna dnes jsem vláčel jarní tritikále. A uvedu i můj osevní postup: 1r triticale, 2r oves+podsev, 3r-5r jetelotráva a tak pořád dokola + rychloobnovy TTP.
Co mas za dobytek ze vystacis tritikale, oves a seno/trava? Zadnej jecmen, psenice, repa, brambory? :-/

Gurgul
Příspěvky: 323
Registrován: čtv pro 25, 2014 1:31 am
Bydliště: pelhrimov

Re: secí stroj 3m privat drill

#48 Nový příspěvek od Gurgul »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, lze tímto strojem sejt směsku hrachu s pšenicí? Popřípadě jak nastavit? Děkuji

Gurgul
Příspěvky: 323
Registrován: čtv pro 25, 2014 1:31 am
Bydliště: pelhrimov

Re: secí stroj 3m privat drill

#49 Nový příspěvek od Gurgul »

Chtěl bych dát na sečku rozmetadlo přísevu na zakládání TTP, myslíte, že to bude fungovat a trávník pořádně naroste? Zavlačovače nemám, tak by to rozhodilo na povrchu a pak to cambridge válcema zaválcovat.

Gurgul
Příspěvky: 323
Registrován: čtv pro 25, 2014 1:31 am
Bydliště: pelhrimov

Re: secí stroj 3m privat drill

#50 Nový příspěvek od Gurgul »

A hlubka setí se nastavuje předpětím pružin co jsou u botek, nebo přendáním posuvných radliček? Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Polní technika“