Navigace EZ Guide 250

pluhy, kultivátory, brány, bramborářská technika , secí stroje, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
ZT 303
Příspěvky: 257
Registrován: ned led 04, 2009 9:39 pm
Bydliště: Chrudimsko

Navigace EZ Guide 250

#1 Nový příspěvek od ZT 303 »

Zdravím všechny má tu někdo navigace EZ Guide s anténou Ag 15 ? Jak je s ní spokojen a nějaké zkušenosti ?

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Navigace EZ Guide 250

#2 Nový příspěvek od PEST »

Mam, a super jede 4.sezonu a nemohu si stěžovat, přístup prodejce taky v pohodě, sam od sebe mi přijel přehrát software, když spadl satelit
Obrázek

Obrázek

ZT 303
Příspěvky: 257
Registrován: ned led 04, 2009 9:39 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Navigace EZ Guide 250

#3 Nový příspěvek od ZT 303 »

Při navádění jezdíš na diody a jak je to s přesností ?

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Navigace EZ Guide 250

#4 Nový příspěvek od PEST »

přesnost píší 25cm, postřiky a hnojení ok, na setí to není...na diody jsem jezdil pokud je pole rovné, když je to nějaký patvar, dělal jsem to tak že jsem si zapnul vykreslování, a jezdil jsem podle monitoru, přijde mi to lepší, ty diody jsou hodně citlivé a bacha tahle navigace neumí boční náklon, takže vezmeš díru, traktor se nakloní do boku a už ti bliká dioda...ten monitor nemá tak rychlou reakci a zase tak nějak jezdím i po sečce, takže navigace hlavně kvůli točení, rovnoběžnosti jízdy a kde člověk skončil


jezdím takhle koukáš na monitor a jedeš podle předchozího, když vynecháváš tak ti zůstává zelný pruh, když překryješ přes jízdu překrytí je hnědé, takže vidíš jak máš jet
Obrázek

ZT 303
Příspěvky: 257
Registrován: ned led 04, 2009 9:39 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Navigace EZ Guide 250

#5 Nový příspěvek od ZT 303 »

Já ji teď také koupil a chci ji přehazovat mezi 2 traktory Zetor 12145 a 7211 a možná i někdy Zt 303 ale to spíše ne . Ty to máš také v nějakém Zetoru 72 rady a to máš tam v rohu na sklo originální držák a nebo speciál na rám kabiny ?

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Navigace EZ Guide 250

#6 Nový příspěvek od PEST »

držák jsem dokupoval tenhle https://www.leadingfarmers.cz/shop/deta ... 3-17-cm/10 a mám to na madle spolujezdce, na střeše to mám na prostředním šroubu co drží střechu, vypálil jsem kolečko z plechu a dal imbus šroub, který zapadne do středu anteny, kabel tahám přes okno u spolujezdece u 72 je otvírací, ale šlo by i kabinou, jinak není problém si koupit i kabel navíc a pak jen přendavat krabičky. Původně jsem si ji půjčoval od kolegy, takže jsem asi dvě sezony měl tenhle koupený držák v kabině, koupil jsem si svůj anténní kabel a udělal držák na anténu, nakonec jsem navigaci pořídil taky, alespon nemusí pak člověk být něco dlužný a bát se že se to rozbije jemu

ZT 303
Příspěvky: 257
Registrován: ned led 04, 2009 9:39 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Navigace EZ Guide 250

#7 Nový příspěvek od ZT 303 »

Tak tobě to přenastavily na Firmware v 3.12 a na příjem satelitu EGNOS 136 ? A náhodou zapojení konektoru tě 12 pinové zástrčky nemáš ?

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Navigace EZ Guide 250

#8 Nový příspěvek od PEST »

Verzi nevim, je to cca dva roky zpět, nechtěla se vůbec chytit, ale sami se ozvali, možná mam firmware ještě v mailu, ale celé to ztroskotalo na to že navigace vezme je 1gb flashku....vyhrabal jsem v šuplíku 512mb a nic, 2gb a nic...sousedi nikdo nemel, takže přijel prodejce a přehrál. Zapojení vubec netuším...

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Navigace EZ Guide 250

#9 Nový příspěvek od tomous »

Má někdo Trimble GFX 350? Přemejšlím o ní. Díky

Odpovědět

Zpět na „Polní technika“