Stavba lzice za traktor

nakladače, jeřáby, lopaty za traktor, stohařr, zdvižky, ruky..

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Stavba lzice za traktor

#196 Nový příspěvek od Nokia »

Kdo je výrobce jak je velká a kolik stála prozradíš ?

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#197 Nový příspěvek od matisx »

je to stara lzice co se pry delala pred 20 leti v hradci kralove v Sts dva kamosi je maji od tam tud a stala je v te dobe 500kc-pry prijeli a hned byli pryc-nejaky vyprodej a ze jich tam pry bylo
tuto jsem ted koupil nekde od manika od kolina mel dve a jednu prodaval pac se to neda jen tak znicit-vysle me i tretim hydraulickym bodem na 7tacu :-/
kdyz jsem to pocital tak ze srotu matros by prisel na 3tacy+cca 2tacy brit co tam je plus nekde nechat vyrtat cca 26der 28mm -s balikem eld to nedas a i kdyz mam co2 tak me tlacil cas na vykop dilny a ikdyz jsem ji na 100% domluvenou ze mi ten jeden pujci objevil se inzerat a tak jsem ji vzal
mam ji od jara a nedam na to dopustit
dalsi ji koupil ted nedavno podobnou z bazose za 6tacu taky nekde od hradce a ta kvalita je nekdy jinde -brit je obyc pasovina :zly: tady je lzicovy brit

Obrázek

jo jeste jem musel proudlozit spodni ramena na traktoru pac se to spatne zaprihalo a nedokazal jsem ji vyklopit pac ti co ji maji tak maji traktory na 30-34 kolech a 72 ma o cca 10 cm delsi ramena nez ja na 6718
takze mam nadstaveno cca 25cm
na plnou lzici jsem musel dat dopredu abych vyjel z diry 300kg kdyz jsem hrabal dilnu

Obrázek

pro uchyt ramen je to podlozeno pasovinou 100x10mm po celem obvodu a ta na diry je to same tusim 100x10mm
je to tovarni vyroba-kamos ji ma 20let a ma 7245turbo a jeste ji nic neudelal ale je fakt ze umi delat

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Stavba lzice za traktor

#198 Nový příspěvek od Nokia »

No tak ta je opravdu pěkná.

Kdyby jsi náhodou na stejnou jako máš ty někde "narazil" vzpomeň si na mě. Tu bych také bral.

Mám doma také lžíci, ale je tak za Crystala jak je těžká a masivní. Na tu muj traktor není. Tenkrát jsem ale byl rád že jsem vůbec něco sehnal.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#199 Nový příspěvek od matisx »

inzerat ten manik podaval kolem 22h no hned jsem ho nahodou objevil ale bylo mi blby mu volat tak hned rano tusim po 6h jsem volal a mel stesti byl jsem prvni nez jsem dojel do 10h volalo mu pry tak 15lidi ze ji vezmou 8) :D :-/
je jich malo.ale pry v tom podniku pred x lety kdyz je jeli kopit ti kamosi jich bylo snad stovky kusu-vyskladany ale pry to slo po nakladnich autech pryc-uzmuli si 2kusy-chteli vic ale nebyli :zly:

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Stavba lzice za traktor

#200 Nový příspěvek od Nokia »

To se ani nedivím.

No tak kdyby náhodou někdy......

Vzpomeň si.

Díky.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#201 Nový příspěvek od matisx »

ok ,takze uz shanim 2ks jeste jeden kamos ji chce taky :D 8) asi rozjedu pres zimu vyrobu jak se budu nudit-jen ten matros kdyby nebyl tak drahej

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Stavba lzice za traktor

#202 Nový příspěvek od Nokia »

Díky.

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Stavba lzice za traktor

#203 Nový příspěvek od harijaro »

tento uhol si neodmeral dobre Jaromíre :D
Obrázek

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#204 Nový příspěvek od matisx »

8) uz sero a tak to asi vyslo -90 je tam plus neco a bude ten vysledek-co jsi psal-zkusim premerit jen co polecim trocha uhelnik 8)
uz vim 8) ja vul videl 70 a tak jsem to napsal a vubec se nepozastavil ze 90-80-70 je jak pises 110 :pistol: :friends:
mam stupnici jen z jedne strany :pohlavek: no 40na krku a lepsi uz to asi nebude :-/

davidof
Příspěvky: 353
Registrován: stř led 13, 2010 9:37 pm
Bydliště: Přerov

Re: Stavba lzice za traktor

#205 Nový příspěvek od davidof »

Zdar z jak tlustýho plechu je ta lžica dnes sem trochu zbouzel po fabrice a valí se tam u nužek a palicí mašiny mrtě plechu tak bych tam šoupl trochu slivovice a nechal si nastřihat plechy a další pijan mi to ohne a po fajrontu bych si to povařil sice lžicu nějak moc nepotřebuju ale baví mě kutit.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#206 Nový příspěvek od matisx »

telo je jak se zda z 4mm plechu a vrch tech cca 6cm je ohnuty na lisu,aby to melo tuhost lepsi jak svar neni to zkrouceny lopatovy brit je tusim tak 14-16mm tlusty
vystuhy jsou jak jsem psal 10x100mm pasovina a ta s dirama to samy
kdyz tak to muzu lepe pomerit jestli to chcete a popsat :)

davidof
Příspěvky: 353
Registrován: stř led 13, 2010 9:37 pm
Bydliště: Přerov

Re: Stavba lzice za traktor

#207 Nový příspěvek od davidof »

Ve fabrice jsem našel plech tak na 3 radlice,je tam jen 6mm tu 4 zkusím pohledat od 18 mám dovolenou nevim jak to stihnu aji sem našel pár kyblu barvy a tužidla jenom to pak svařit to by tam jeden Slovák na odpolední udělal abych nemusel doma pálit proud. Kdyžtak pošli nějakou ještě fotku,nebo bych se kdyžtak stavil mrknout na živo.Dík.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#208 Nový příspěvek od matisx »

zitra zkusim nafotit a lepe pomerit uhle atd a celkove to okotovat 8)
i podivani by snad nebyl problem asi to mas ale kousek z ruky :-/

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Stavba lzice za traktor

#209 Nový příspěvek od Nokia »

davidof : Takového zaměstnavatele ti přeji. Těch už mnoho není co by ti něco nechali nebo co si vezmeš je tvoje.

Važ si toho. Až bude lžíce hotová dej fotky.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Stavba lzice za traktor

#210 Nový příspěvek od matisx »

Obrázek

Obrázek

Obrázek


jinak ty uhle souhlasi,spodni 120 stupnu a vrchni 110 stupnu-miry zustavaji
pouzivam jen ty spodni diry

Odpovědět

Zpět na „Manipulační technika“