Čelní nakladače

nakladače, jeřáby, lopaty za traktor, stohařr, zdvižky, ruky..

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
6748PVH
Příspěvky: 91
Registrován: stř úno 03, 2010 9:36 pm
Bydliště: okr.Kutná Hora

Re: Čelní nakladače

#601 Nový příspěvek od 6748PVH »

Dělal ste si někdo někdo lžíci na ČN? jakou sílu materialu jste použili a máte někdo výkres lžíce? :help: :help:

Pavlicek
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 04, 2019 10:24 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Čelní nakladače

#602 Nový příspěvek od Pavlicek »

Mám čelní nakladač Metal-Technik na Zetoru 8145 a příčku mají taky zespodu a super nakladač. Doporučuji to do lesa.

Pavlicek
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 04, 2019 10:24 pm
Bydliště: pelhřimov

Re: Čelní nakladače

#603 Nový příspěvek od Pavlicek »

Doporučuji METAL-TECHNIK před Intertechem, Metal-technik má precizně provařené přední trubky jako Quicke a odepínací páku výložníku. Cena taky lepší. Síla materiálu vyšší a mám souseda který už dva roky ho dusí na krev a čelák drží jako přibytý. Kvůli to jsem si ho pořídil. Fakt kvalita.

Uživatelský avatar
masor111
Příspěvky: 478
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čelní nakladače

#604 Nový příspěvek od masor111 »

Nevím,ale asi každej chválí co má doma.Já jsem oběl oba prodejce všechno si prohlédl jednal s oběma prodejcema a výsledek?INTRERTECH vzal jsem 1300 aby chodil alespoň trochu svižne.Metal technik mě opravdu ničím nepřesvečil nedá se to namazat,podvázání na p..u ,a pan Bednář no to je kapitola sama pro sebe,lekci arogance si užiju dost na úřadech a s tvrzenim když nekoupíte vy tak mě to nesere já to prodávám jako rohlíky tak to si u mě dost posral natolik že sem raději dal o 10 000 kč víc a nelituji.Samozdřejmě INTERTECH je pouze podle mě jednooký král mezi slepýma,taky bych rád trac lift,stoll,apod.Bohužel jsem omezen penězi.
Nejhorší je srážka s blbcem

tino
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 16, 2018 1:26 pm
Bydliště: Michalovce

Re: Čelní nakladače

#605 Nový příspěvek od tino »

masor111 aký maš traktor myslím k nakladači co si kúpil. a či bude chodiť svižne zaleží od čerpadla nie?

Uživatelský avatar
masor111
Příspěvky: 478
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čelní nakladače

#606 Nový příspěvek od masor111 »

Mam 7745.Od čerpadla samozřejmě taky ale ta 1300 ma průměrove slabší pistnice jak 1600 proto bude rychlejší.
Nejhorší je srážka s blbcem

jiriSBS
Příspěvky: 1771
Registrován: pon kvě 20, 2013 9:12 pm
Bydliště: Bravantice

Re: Čelní nakladače

#607 Nový příspěvek od jiriSBS »

Průtok oleje v rychlospojkách I UŘ se dá regulovat,pomocí páčky rychlostí reakce(malá páčka před pákami vnitřního a vnějšího okruhu)Přesunutím páčky směrem k sedadlu, se veškerý olej z čerpadla přepne do rychlospojek,dá se tím regulovat rychlost zvedání nakladače-pohybem páčky k blatníku se rychlost snižuje a naopak.

Uživatelský avatar
masor111
Příspěvky: 478
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čelní nakladače

#608 Nový příspěvek od masor111 »

U mě to není pravda mám to zapojené do spodního víka a nakladač má přednost před hydraulikou.
Nejhorší je srážka s blbcem

jiriSBS
Příspěvky: 1771
Registrován: pon kvě 20, 2013 9:12 pm
Bydliště: Bravantice

Re: Čelní nakladače

#609 Nový příspěvek od jiriSBS »

Ta úprava je zbytečná ,protože pomocí páky rychlostí reakce se nastaví priorita vnějšího okruhu.O možností regulace průtoku oleje ve vnějším okruhu ví jen málo profi traktoristu.

Uživatelský avatar
masor111
Příspěvky: 478
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čelní nakladače

#610 Nový příspěvek od masor111 »

No zase tak zbytečné to není mám volný rychlospojky můžu tam kdykoliv používat cokoliv,všechno je zapojeno pod kabinou.
Nejhorší je srážka s blbcem

michalosss
Příspěvky: 87
Registrován: úte dub 18, 2017 8:02 pm
Bydliště: Blansko

Re: Čelní nakladače

#611 Nový příspěvek od michalosss »

To JiriSBS
regulace průtoku funguje i při tomto zapojení přímo z víka.... protože málo kdo ví že to zetormatic umožňuje.....

Jimram
Příspěvky: 31
Registrován: sob led 06, 2018 3:13 am
Bydliště: Jičín

Re: Čelní nakladače

#612 Nový příspěvek od Jimram »

Já mám u 72 před rychlospojky vložená T a za nimi pákové ventily a pak teprve hadice k čelnímu nakladači. Z důvodu, že občas potřebuji ovládat čelňák, když je připojen vlečňák atd. s hydraulikou a nemusel jsem při tom odpojovat hadici k nářadí, budu dávat ventil i před spojku(y) k nářadí. Jinak ten tur5 od olimetu zatím spokojenost, ovšem hydraulické hadice použité na propojení od spojek k rozvaděči byly nějaké nedopečené a šly na choulostivých místech brzo do háje, tak doufám, že ty v rámu budou kvalitnější.

jojo7011
Příspěvky: 1072
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Čelní nakladače

#613 Nový příspěvek od jojo7011 »

Sice to nie tak celkom suvisi s temou ale je to taky teleskopicky celny nakladac skrizeny s destou na podvozku z kresla v obyvacke https://youtu.be/xA5z9m7jzP8 :shock:

1ondro12
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 08, 2017 10:33 am
Bydliště: Slovensko

Nakladač Trac-lift 200 a 220

#614 Nový příspěvek od 1ondro12 »

Aky je rozdiel medzi tymto označenim trac-lift 200 a trac-lift 220?

herkules197
Příspěvky: 348
Registrován: pon led 12, 2009 9:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

čelní nakladač

#615 Nový příspěvek od herkules197 »

čerpadlo běží ale čelní nakladač se pohybuje pomalu, čerpadlo hydr. nové.
Kde je ta chyba že nejde čelák ?
Zetor 7745

Odpovědět

Zpět na „Manipulační technika“