Kleště na balíky

nakladače, jeřáby, lopaty za traktor, stohařr, zdvižky, ruky..

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
radek.bazant
Příspěvky: 277
Registrován: sob čer 23, 2012 4:56 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Kleště na balíky

#16 Nový příspěvek od radek.bazant »

Díky za příspěvek. Odkaz jsem projel ale dvopistove jsem tam nemasel..

Shreku v cem se liší ty hednopistajy od dvoupistaku.. co to delalo. Ze se ti to nelibilo?

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Kleště na balíky

#17 Nový příspěvek od Shrek »

Dvoupistove tam asi nafoceny nema, ale kdyz mu zavolas, dovezou je. Jsem pomerne kolenovrt a tohle je asi nejlepsi cena na netu v CR, neni to prodejce, pise ze jen zprostredkovava prodej, proto poska faktura. ALe to co on ma za 13500kc, jiny prekupnici nabizeji za 18-20tis...
Mel jsem pujceny humpolecky, nepamatuju si nazev, jsou masivnejsi a to tak ze kurevsky, ale taky staly 3x tolik. Myslim ze kamos rikal 36 nebo 39tis.
Neslozil jsem tisice baliku, tak nevim esli je to vlastnost vsech jednopistovejch, ale zrovna ty co jme mel pujceny, skoro novy, tak kdyz byly otevreny, umoznovalo to pohyb klesti asi o 20cm, neco jako plovouci poloha. Proste se obe klepta naklanej na stranu, nikde zadna vule, proc to dalo nevim. Ale sralo me to kurevsky, najel jsi presne, manipulator se na nerovnosti malicko nakonil a uz jsi byl o kus jinde. Ale jak rikam, mozna jen muj pocit.
No a hlavne, polaci maji u jednopistovejch nosnost psanou myslim 600kg a u dvou 800kg.A jak znam kolegu, idelani by bylo kdyby tam bylo napsano 3,5tuny... :D
Udelal jsem mu ram na hroty, materialu jakej byl tedy U120. V pondeli se mu nechtelo jet pro dva baliky senaze 2x a tak napichl kazdy na jeden hrot. No, zjisteni dne je, ze hroty to vydrzej, U120 nikoliv, roztrhlo se jak papir, takze ram zkroucenej a muzu delat novej...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Steve01
Příspěvky: 186
Registrován: čtv lis 03, 2016 7:45 am
Bydliště: u Vsetína

Re: Kleště na balíky

#18 Nový příspěvek od Steve01 »

Problémy s "plovoucí polohou", které popisuješ, jsou u těch mých jednopísťáků vyřešené pružinami po stranách. Kleště se i v náklonu otevírají rovnoměrně a při přejíždění nerovností drží, když jsou např. napůl rozevřené, pořád přibližně stejnou polohu (přesněji řečeno - mírně plavou, ale při uvedení do klidu se ustálí uprostřed).

Odpovědět

Zpět na „Manipulační technika“