Zdeslavická Traktoriáda

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Zdeslavická Traktoriáda

#1 Nový příspěvek od ota »

Ahoj tadyhle syn objevil odkaz na traktoriádu ve Zdeslavicích u Chlístovic na Kutnohorsku. 4. 10. 2014. Je to první ročník a tak by to chtělo hnedle na začátek rozjet! Aby to bylo tradicí. Neptal jsem se kluků, ale mohly by tam bejt pěkný terény. Okolo Zdeslavic by mohly bejt pěkný kopce a padáky. Mohlo by to bejt veselí!
Špekulujeme s tím, že by jsme vytáhly celej ancábl za traktorem na podvalu. Traktůrky na podvalu pouze nba ,,statické ukázce" :D Jestli by se vešly všechny tři na to, ale asi jen dva a k tomu tahoun do podvalu. No uvidíme co se s toho vyklube a jak bude čas.
Odkaz: Obrázek

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#2 Nový příspěvek od 25k »

Chlapi tak kdo se přijede podívat v sobotu na traktoriádu byť i se strojem nebo bez...?? :)

Od nás jedou dva stroje.. tak uvidíme jak to dopadne.. neví někdo nějaké podrobnosti k trati nebo k disciplínám? :)

Díky moc

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#3 Nový příspěvek od ota »

Dneska u měl byl kámoš a on je v tom asi trochu namočenj. :D Povídal že to bude u nich za vsí trochu terému a prej když přijedu s traktorem, umažu si kola u té naší leštěnky! :smich: On prej taky přemjšlel, že si to umaže, ale prej to za tu srandu stojí.
Měla by bejt spanilá jízde vesnicí. A nějaké ty discipliny taky budou. Jízda zručnosti a snad tahání břemen. Jinak na polích je celkem mokro kolem tady a tak by mohlo být i nějaké to bláto.
Jé teď mě napadlo se podívat na telefon když mi dneska volal. A on to potvora na tom plakátu je telefon na něj! Kruci on to snad pořádá či co! 8)
To jsem měl vědět, když u mě byl, vyzpovídal bych ho co tam má nachystanýho. Nebo že by to bylo nějaké překvápko?

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#4 Nový příspěvek od 25k »

ota píše:Dneska u měl byl kámoš a on je v tom asi trochu namočenj. :D Povídal že to bude u nich za vsí trochu terému a prej když přijedu s traktorem, umažu si kola u té naší leštěnky! :smich: On prej taky přemjšlel, že si to umaže, ale prej to za tu srandu stojí.
Měla by bejt spanilá jízde vesnicí. A nějaké ty discipliny taky budou. Jízda zručnosti a snad tahání břemen. Jinak na polích je celkem mokro kolem tady a tak by mohlo být i nějaké to bláto.
Jé teď mě napadlo se podívat na telefon když mi dneska volal. A on to potvora na tom plakátu je telefon na něj! Kruci on to snad pořádá či co! 8)
To jsem měl vědět, když u mě byl, vyzpovídal bych ho co tam má nachystanýho. Nebo že by to bylo nějaké překvápko?
Jojo děkuji.. těšíme se na vás, přijedeme určitě.. :)) (sice to máme drobek z ruky, ale v tom nám nic nebrání aby jsme nepřijeli).. :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#5 Nový příspěvek od Milhauss »

Kurde proč musím být v práci :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#6 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, konečně funguje forum, tak musím napsat o traktoriádě. Bylo to velmi poeticky strávené odpoledne! Velice vydařená akce. Lidí akorát, traktorů taky. Kluci ze Sobotky to měli zmáklí a vyhráli co se dalo! I tu hlavní cenu, nejlepší čas! 8) Jelo jim to pěkně. A nakonec přetahování s traktorem a fekálem s vodou to dávali slušně, akorát ten klučina v kloboučku ( Marek, lump jeden ) jim brzdil a ztěžoval jim to jak to šlo. I ostatní stroje šlapaly jako hodinky. Ani žádný upadlí kolo, nebo náprava nebyly. :D Všichni kdo se zůčastnili dostali ceny a vlastně tak nějak vyhráli. Petr tam měl svoje veterány traktory vymazlený parádní. I Buldok přijel a pojížděl po louce. Do oračky nejel to je jasný.
Pěkná akce, kdo nepřijel prohloupil. Pěkná nenáročná akcička moc se nám všem líbilo! 8) Příští rok bude znovu.
Tady je článek z netu:
http://www.svoboda.info/zpravy/region/z ... -lidi.html

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#7 Nový příspěvek od 25k »

Přesně tak jak cituje ota.. líbilo se nám to všechno promyšlené organizace šlapala tak jak měla.. byli jsme spokojeni a odjížděli s výbornou náladou.. :)) děkujeme moc za strávený den.. :))

http://25k.rajce.idnes.cz/Zdeslavice_2014/

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktoriáda ve Zdeslavicích Kutnohorsko

#8 Nový příspěvek od simpatak195 »

take se pridavam skvele to meli a perfektni lidee na tom dali.. 8)

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Zdeslavická traktoriáda 2. ročník 19. 9. 2015

#9 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Tady je pozvánka na Zdeslavickou traktoriádu, jsou to Zdeslavice u Chlístovic, okres KH.
Obrázek

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdeslavická traktoriáda 2. ročník 19. 9. 2015

#10 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, pojedeme tam. Já dal vloni třetí místo ve slabších traktorech!! :jazyk: :typek:
Však jsem ho taky valil! První a druhý místo vyhráli domorodci. Oni trénovali. A jinak byla to sranda.
Chtělo by to nějaký domáda tam. Těch tam bylo minule jen pár. Většina byly seriovky.
Tak kdo přijede? Jestli mám zase závodit? Abych zase neumatlal kola na trachtóru jako vloni. :D
Obrázek
A bláto taky bylo! A hrabačky v něm!
Obrázek

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Zdeslavická traktoriáda 19.09.2015

#11 Nový příspěvek od 25k »

kdo se ukáže letos ve zdeslavicích? :)

Beris
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 12, 2014 5:46 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Zdeslavická traktoriáda 19.09.2015

#12 Nový příspěvek od Beris »

Škoda že se nám to kreje se Starokolinskou brazdou jinak bych jel. Budu doufat že příští rok to vyjde lépe. Tak ať se vám to vyvede 8)
Zetor 7011
Class Europa
ex-Zetor 5511
ex-Zetor 4011

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdeslavická traktoriáda 19.09.2015

#13 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Tak letos to byla vydařená akce, bylo dost lidí i traktorů. Pěkně jsem se tam vyřádil a obsadil 4. místo v kategorii silné traktory 4x2 a pěkně sem si umazal traktor taky :( . Přidám nějaký fotečky a video od kámoše, snad fotky dá ještě někdo jiný 8)
https://www.youtube.com/watch?v=yCJTGqBq6cA
http://stepanzetor.rajce.idnes.cz/Zdesl ... iada_2015/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdeslavická traktoriáda 19.09.2015

#14 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, to video je pěkný. 8)
Fotky jsem myslel, že jsem to fotil daleko a docela to vyšlo. Akorát po začátku jsem byl na dobré straně než mě vyhodili že tam se nemá stát. Tak jsem šel proti sluníčku a tam bylo hodně lidí a blbě se to mezi níma fotilo.
Ale jinak vydařená akce počasí přálo. Trať se musela i kropit, aby to neprášilo. Pepík ( hlavní pořadatel ) se prej modlil aby bylo pěkně, celej večír z pátku na sobotu. :vysmech: Ale já myslím, jestli se nemodlil s pivkem. :D Ne sranda on to nepije. A vyšlo mu to.
Klucí ze Sobotky zase udělali šou jako minule. Nakonec se přetahovali nebo tahali toho NewHolanda kolem dokola a i Pepa se svojí 40 Zetorem si to vyzkoušel, když ho kámoš vyheftoval že má takovou leštěnku a že má nagrémovaný gumy a aby si to nazamazal, atd. No a Pepa vzal 40 a už toho Holanada valil za sebou kolem dokola!
Tak jo příští rok přijeďte uvidíte sranda traktoriádu. Nejmladší závodník 12 roků, mimo jiné vyhrál první místo v kategorii silné traktory 4x4 a nejstarší traktorista 74 roků a nenechal se tedy vůbec zahambit a trať projel bravurně.
Takže pěkně strávený příjemný den s příjemnou partou stejně postiženejch lidí. 8) :friends:

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdeslavická traktoriáda 19.09.2015

#15 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Ahoj, letošní ročník se pojede 3. 9. pokud si to dobře pamatuju, ještě upřesním :)

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“