MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#31 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, nějak mi to uteklo, že ten veletrh je. No celkem bych se jel podívat, ale nepočítal jsem s tím. No náhodou jsem kápnul na tohle vlákno a už to letos nedám, moc práce.
Naposledy jsem tam byl pár roků spátky. Obhlíželi jsme si ohraňovací lisy a u stánku Gasparini jsme si vlezli na to podium k ohraňováku a on byl zapnutej. Tak jsme si začali mačkat program a že si zkusíme jak to maká. Přišel nějakej strejko v kravatě a byl na nás zlej! Aby jsme odpluli, že to ukazují jen zástupcům firem a ne nějakejm hej počkej. No mi ho měli v práci a uměli jsme na tom dělat.
Potom jsme byli u Ursvikenu taky ohraňovák a tam nám ukázal panáček hodně věcí co měli inovace. No taky jsme měli tenhle ohraňovák v práci, jinak jak říkal ten pán, Mercedes mezi ohraňováky a jo měl pravdu. Je to tak.
No a potom jsme šli ještě k vysekávačkám na pelchy, tam jsme si to taky prohlídli v doprovodu panáčků co tam k tomu byli. No a potom jsme se šli podívat za kámošem do jednoho stánku a tam jsme si právě poseděli a trochu něco popili. No a když přišel nějakej strejda, že zavírají, jeli jsme dom. No a já byl jako dělo! Skoro jsem netrefil ven z areálu. :vysmech:
Tak to byl můj poslední strojírenskej veletrh. :D

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#32 Nový příspěvek od vitex »

A vůbec o nic jsi nepřišel.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#33 Nový příspěvek od kenybz »

už jsem to tu psal že tam roky nechodím ale možná už je něco nového..
oto měls tomu kravaťákovy říct že tě vyslal majitel firmy která má obrat třeba 200 miliónů a že máš vybrat ohraňovák o´jo a taky bych panáčkovy řekl že díky jeho přístupu nic nekoupíme a navíc budeme veškeré firmy s kterýma spolupracujeme informovat o laxním přístupu a vžádném případě atˇnekupují tyto výrobky to bys viděl jak by začal koktat co může takový ocas vědět co jsi zač hergot
je fakt že všichni ti zástupci firem hledí na to jak kdo vypadá no tehdá jsem byl v saku /to se zas ty roky jaksi zcvrklo/ tak nás naopak všude obskakovali a kolega dycky všude něco poptal a já pak několik roků jako kontaktní osoba vysvětloval že nic nepotřebujeme nebo jsme koupili jinde...na veletrzích je většinou dost velká sleva na nákup tak je to takové lákadlo pro firmy
dycky na závěr jsme se stavili ve stánku firmy od které máme lisy a tam by bylo nebezpečné zůstat to bych pak asi taky netrefil haha...kekonci jednotlivé stánky připomínaly spíš minibary občas i nějaký zpěv byl slyšet
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#34 Nový příspěvek od vitex »

Jdu ve středu.

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#35 Nový příspěvek od ITS »

Tak jsem to už shlédl. Vyrazil jsem tam dnes s naším mladým učněm (protože v prváku ještě nejedou se školou).
Jediné velké pozitivum - to nemají ani messe Dusseldorf - je, že jsme zaparkovali jen 100m od vchodu za "pouhých" 200Kč.
Jinak nic moc. V pavilonech vedro, venku jak na Sibiři. Uličky mezi stánky úzké, spousty prázdných ploch. Hlavní návštěvníci jsou školáci.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#36 Nový příspěvek od vitex »

Byl jsem a nic moc.Potkal jsem tam akorát stříbrného Havla:

Obrázek Obrázek
image sharing

Jakub Svoboda
Příspěvky: 1295
Registrován: pát bře 21, 2014 7:43 pm
Bydliště: Senec u Rakovníka

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#37 Nový příspěvek od Jakub Svoboda »

Já byl včera pracovně, prolezli jsme to celé, což bylo až únavné a samozřejmě navštívily obchodní partnery, kde jsme popily a pojedli. Jinak jsem narazil na jednu vychytávku kterou už zde na fóru někdo má, jen už nevím kde hledat. Takže zde je odkaz. Viděl jsem ji naživo na Iso 12,5 a i na RK12, jen jsem se nezeptal na cenu. :-/

http://shop.knomi.cz/qx1071A/ocel-rychl ... dvod-oleje
http://shop.knomi.cz/www/prilohy/infost ... _oleje.pdf
Zetor 5611
Fendt F12HL
Bibošuv špalíčkovač v.č.278
Paletizační vidle do 3.bodu, PAJ 1V-sklopka, Nesené brány a smyk,
Fekál 3m3, Fahr KM22

toma vinkovič
Příspěvky: 156
Registrován: sob pro 06, 2008 6:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#38 Nový příspěvek od toma vinkovič »

tak co chlapi jede letos někdo ? :)
zetor 12045, zetor 12011, štěpkovač biber7, zetor 25 A, zetor 25K, slavia TV824, autovlek bss ps 1010H

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#39 Nový příspěvek od vitex »

Vůbec se mě nechce ale asi budu muset.Ve středu.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#40 Nový příspěvek od ota »

Že bych ukecal šéfíčka aby mě vzal sebou? Ale myslím, že má napilno a nezůčastní se letos. Ještě bych mohl zkusit Pavla, ale to bych asi nerozdejchal. S ním je to hukot! Tenkrát mě vodili jako medvěda. No zavolám mu, jestli jede mohl by mě vzít, už jsem dlouho nebyl.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#41 Nový příspěvek od vitex »

Tak jestli pojedeš,tak Ti vezmu čerpadlo od Danka a zúčastním se též.Hlavně napiš kdy.

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#42 Nový příspěvek od Veteranista! »

Já bych rád jel, otázka je, zda bude ve firmě možnost tam jet pracovně, pokud ne, záleží na počasí, pokud bude hezky, kašlu na to a bud dělat něco na zahradě raději.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#43 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, tak Víťo nikam nejedeme. Ptal jsem se jestli náhodou někdo nepojede do Brna a prej je hodně práce a není na to letos čas. No a prej jestli chci cestovat? Ale jo rád bych jel na veletrh! No na veletrh ne ale na opačnou stranu je potřeba jet. Takže asi příští týden budu jezdit bohužel na opačnou stranu než je Brno. :( Ale neodmlouval jsem bo ten vehykl kterej se bude stěhovat budu asi každou chvíli potřebovat. Tak mě to asi nemine a spíš ,,trefí" Ale prej to není n ic složitýho, jen to rozebrat, připravit na přepravu a přepravit do firmy a znovu smontovat. :vysmech: Foťák, kamera blok a propisky sebou! Jo a prej co je v hlavě to se při smontování počítá.

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#44 Nový příspěvek od Veselda »

Včera jsem byl.
Těšil jsem se z MASu na tu jejich 5-ti osu s 3D tiskem a nakonec jsem byl zklamaný - to co jsem čekal to není.
Je to kombinace 5-ti osy a navařovací hubice - na výrobu nových dílců pro mne nepoužitelné - na opravu vstřikovacích forem dobré řešení
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: MSV-mezinárodní strojírenský veletrh

#45 Nový příspěvek od ITS »

Dnes jsem to proletěl. Nic mě letos netrklo do očí. Jo loni to bylo úspěšné, když jsem našel CNC brusku na kulato, nechal si napsat, kdo ji tady má a dnes už mám objednanou druhou serii dílců, které by z klasické brusky byly nezaplatitelné.

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“