Plhov cup 24.09.2016

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Plhov cup 24.09.2016

#1 Nový příspěvek od carlos »

Ahoj kamarádi chceme s našim závodním týmem uspořádad nultou traktoriádu neboli přátelské setkani.Je-lo by se na Plhově (Samšina) je by jse terréní závod a druha disciplína ještě není rozhodnuta nebo jse pojedou dvě kola. měl by někdo zájem jse zůčastnit? závodníky chceme vědět dopředu kvuli organizačním věcem nepřihlášeni nebudou vzati do závodu. Kdo by měl zájem ať mi napíše Sz nebo sem jelo by jse 12.10.2013 cca.od 12:00h :rally: A upozornění na neřízené jezdce typu team Losiná (kluci nic ve zlém :friends: )prozatím nejsme zařízení děláme nulty ročník tak zatím si netroufame a celoodpružené stroje mužou jet mimo soutěž nééé závod.a možná bude kategorie Čtyřkolky myslíme klasické
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Plhov cup

#2 Nový příspěvek od 25k »

No konečně.. :D :smich: :jazyk:

carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plhov cup 12.09.2013

#3 Nový příspěvek od carlos »

Pánové chybička jse vloudila datum je 12.10 tedy v říijnu a néé září
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Jindra S.
Příspěvky: 39
Registrován: pát říj 24, 2008 7:23 pm

Re: Plhov cup 12.10.2013

#4 Nový příspěvek od Jindra S. »

Tak to nechápu. Když pořádali kluci z Losiné traktoriádu nikde to nedali do hlasu, tak si se smál že se Vás bojí.Ty tady zveš na traktoriádu a rovnou si vybíráš.Tak kdo má strach?

Uživatelský avatar
IGRÁČEK
Příspěvky: 142
Registrován: čtv pro 22, 2011 7:31 pm
Bydliště: Horšovský Týn

Re: Plhov cup 12.10.2013

#5 Nový příspěvek od IGRÁČEK »

Co napsal carlos o Losiné..a nebo nechtěj aby jsme dovali s českého ráje a bojí jse :smich: :smich: škoda toho termínu už něco máme blíže snad příště.Tak opravdu netuším kde je zakopanej pes.Mam takovej pocit že tady někdo napadal ostatní organizátory že je nespravedlivé když závodí neodpružení a odpružení a speciály dohromady a přitom jsme už mockrát všichni diskutovali o tom že je to složité uspořádat závody natoš rozdělit všechny kategorie.Carlos to vyřeší pozve si jen pár lidí kterých se nebojí aby mohl v klidu vyhrát a rozdělení kategorii neřeší.Měl by se nad sebou zamyslet protože zrovna třeba z Traktorteamu Losiná Jirka Nekola má odpruženej jenom předek a když chce tak se jeho traktor jenom plazí a sílu má jako blázen a nebo ho zase může pěkně prohnat.Všechno je to jenom na uspořádání soutěže a třeba na obtížnosti trati a pak je jedno jakej ten či onen stroj je. :tyty: :tyty: :tyty:

malotraktor
Příspěvky: 2067
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Plhov cup 12.10.2013

#6 Nový příspěvek od malotraktor »

Taky se mi nelíbí, když ti co nemají na plnokrevné buginy se jedou s pseudobuginama vytahovat na traktory
Nevěř všemu co si myslíš

carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plhov cup 12.10.2013

#7 Nový příspěvek od carlos »

Tak pro Jindru a Igračka znovu a zkusím to vysvětlit tak aby to pochopili i oni. Tak zaprvé nikdo jse nikoho nebojí přijet mužu každy kdo jse přihlásí předem a kluky s Losinné nevyhazujem jen jsem napsal po usnesení celého týmu že o moc velké adrenalinové zažitky zatím nestojíme protože pořádáme zdůrazňuji nultý ročník spiš setkání příznivců a trať kde jse pojede je celkem malá a když tam budou divaci tak i s ohledem na ně nestojíme o nějáký úraz a problémy a nevíme jak to půjde organizačně a jak to budem zvládat takže proto nechce nějáké problémy. My máme i zodpovědnost což asi nevíte co je když píšete tohle. Když jse jedná o kategorie budou 4x2,4x4, a možná čtyřkolky a seriovky tak 4-5 kusů ale tyhle dvě kategorie ještě zvažujem. Celoodpružené stroje jse závodu zučastnit nemůžou. Igračku když před dvěma roky jak jsme se potkali v Sopotnici jsi mi říkal že tu zadní napravu uděláš na pevno aby jsi byl stejně vyrovnaný jako ostatní a koukám že nic pročpak asi ?? V tématu o odpružení jsi psal že jsi jezdil tím malým a s nim jsi byl jen poslední proto jsi postavil tohle a pleteš jsi jak tady píše kolega pseudobuginu s traktorem.
Takže kdo by měl zájem se zučastnit stačí jse nahlasit předem nikoho nevyhaníme.

Odkaz na tuto debatu odesílam Klukum s Losinné aby jse jim to nedoneslo od jinud a třeba v jiném znění nám kluci nevaděj rivalita mezi námí je ale přátelská a ne nic že jse nemáme rádi.

Prosím nepište do tématu když to není doatz k závodu.
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
Áša
Příspěvky: 285
Registrován: pon čer 11, 2012 10:19 am
Bydliště: Horní Ředice

Re: Plhov cup 12.10.2013

#8 Nový příspěvek od Áša »

Tak pokud bude čas určitě přijedu. Rád se projedu s plnohodnotnýma traktorama :rally:

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Plhov cup 12.10.2013

#9 Nový příspěvek od simpatak195 »

pretahovana nebude... :jazyk: kdo prvni zlame poloosu vyhral..hii :smich:

carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plhov cup 12.10.2013

#10 Nový příspěvek od carlos »

Tak startovní pole naplněno další nepříbírame bouhžel. :tyty: 8)
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plhov cup 12.10.2013

#11 Nový příspěvek od carlos »

takže start závodu je v 11 hodin jede jse jizdá terením polygonem na souměrnost na dvě kola a doplňková je jízda s vlečkou slalom a couvání
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Plhov cup 12.10.2013

#12 Nový příspěvek od 25k »

Parádní atmosféra,spokojenost, děkuji pořadatelům... :))

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 702
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Plhov cup 12.10.2013

#13 Nový příspěvek od Jindra »

Pěkná akcička, mně se to tedy líbilo a díky že jsem si to mohl s kárkou taky zkusit. Pěkná závodní trať, ještě že jsem se teda nepřihlásil protože s tím obutím co mám na traktoru bych to nedal :-)
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Plhov cup 12.10.2013

#14 Nový příspěvek od 25k »

25k píše:Parádní atmosféra,spokojenost, děkuji pořadatelům... :))
Přidávám foto http://25k.rajce.idnes.cz/Traktoriada_Plhov_2013/

Uživatelský avatar
tatra 4x4
Příspěvky: 395
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Plhov cup 12.10.2013

#15 Nový příspěvek od tatra 4x4 »

Tak sem se tam byl taky podivat a musim říct, že se to Carlosovcům opravdu povedlo, fakt povedená akce a ta trať 8) škoda, že se to jelo na souměrnost, já přeci jen cihlu na plyn a "za ródinu" No, příští rok se strojem. Hoď sem Carlosi fotky a videa

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“