Habovský kardan 28.07.2019

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#91 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Nepáči sa mi napr. že vyberaju vstupné a tak isto štartovné. Tento rok sme aj mi prerobili svet sa kôli tomu nezruti ideme dalej proste partia spravnych ludi dokaže spravit peknu akciu ked sa chce .
Vela ludí mi vravelo že treba vyberat štartovne.Mne ešte chrbtova kost zostala a vyberat ho nebudem preto že maju chalani dost nakladov len na prepravu a vstupne ........treba spravit niečo aj pre obyčajny pospolití lud :-/ a nie potom sa hadat kto si z toho utrhne viac :shock: žiadne také :tyty: tyty: :tyty:
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
forester
Příspěvky: 318
Registrován: sob lis 22, 2008 9:04 pm

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#92 Nový příspěvek od forester »

A hlavne to nekonečné miesenie sa v blate a preteky na rýchlosť ako pre buginy :zly: Po absolvovaní 4x takejto súťaže meníš obloženia v brzdách a nehovoriac o tom,že kým to zasrané blato nevyschne a nevypadá tak ostať stáť v kopci sa dá len na radlici.ĎAKUJEM!!! Takúto zábavu prenechám tým čo majú traktor na hranie,môj musí makať!Jedna takáto súťaž stojí v nákladoch okolo 150€ a zo súťaže dohromady nič nevidíš lebo obskakuješ okolo traktora.Perfektná atrakcia pre divákov na účet súťažiacich a ich strojov.Už nie!Keď takáto zábava,tak len pre kamarátov,ale nie pre cudzí zisk.
ps:Organizátorom želám veľa energie do organizovania ďalších ročníkov a veľa spokojných divákov.

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#93 Nový příspěvek od zambro »

Díky bohu že už to někdo řekl na plnou pusu, to co se předvádí na traktoriádách nemá s traktory nic společného.Je jenom otázka času než se něco stane a potom bude pozdě.Nesmyslné disciplíny (sprint,najíždění ve vysoké rychlosti do bahenní lázně a td.) sem nepatří.Je třeba se zaměřit na zručnost traktoristy a na výkon stroje(třeba v tahu břemene) a další bezpečné a pro diváky zajímavé soutěže.

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#94 Nový příspěvek od ITS »

Také jsem již několikrát přemýšlel o disciplínách traktoriád. Opravdu je hloupé s těmito stroji provádět rychlostní disciplíny. Nejsou to buginy. Snad jedině ten pulling a jízda zručnosti jsou odpovídajícími činnostmi. Byla by pěkná i orba. No ale proti gustu žádný dišputát.

Uživatelský avatar
amatér
Příspěvky: 903
Registrován: sob pro 22, 2007 4:02 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#95 Nový příspěvek od amatér »

Takové akce se nedají dělat do nekonečna, vždy se to po několika letech omrzí. Já jsem pořádal pět ročníků traktoriád na svém pozemku a ve své režii, nikdy jsme nevybírali startovné, ani vstupné, ceny pro soutěžící ze svého, nebo co mi věnovali známí, když si tam dali plakát, nebo jenom tak. Dost bylo na tom, že soutěžící museli nějak dopravit svoje stroje, rekord drží chlapík z Podivína, který tam dotahl dvoutunový stroj z T805 za osobákem asi 150 km. Skončil jsem s tím poté, když nepřijel ani jeden místní, ale zato chlapi odkudsi z Českého Ráje tam tahli svoje stroje více než 100 kilometrů. Mám i svoji opravdu funkční pullingovou vlečku, včetne digi měření, ale už to skončilo, časem to rozeberu. Traktoriády budou stále vznikat a po pár letech zase zaniknou a tak to bude pořád dokola.

Uživatelský avatar
dzango
Příspěvky: 795
Registrován: stř bře 14, 2012 12:39 am
Bydliště: Dolny Kubin

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#96 Nový příspěvek od dzango »

harijaro píše:
DODOTRAK píše::vztek: všetci len viete kritizovať ale prečo sa nepridete ukázať , prečo nepridete závodiť !! A viete si vôbec predstaviť kolko úsilia je v tom zorganizovať takúto akciu ?
:tyty:

Týmto nechcem povedať že to bolo stopercentné ale nebudem tu len tak vypisovať že to bola bieda.
bieda to bola na tom nič nezmením. keby som tam aj s traktorom došiel tak si myslíš že by mi dovolili diktovať si vlastné disciplíny ktoré by som tam rád videl?! určite nie!!! :tyty: takže by som sa musel riadiť podla nich a jazdiť ich disciplíny a nič by som nezmenil či s traktorom alebo bez. stačí sa len do zázrivej pozrieť tam to má hlavu a pätu.
harijaro ma pravdu, v zazrivej je to uplne o niecom inom, moj komentar co som pridal som pridal ako divak nie ako pretekar, tie discipliny treba vyberat take aby sa ukazalo co ten traktor dokaze, a nie pustit 25 traktorov do mlaky a blatte sa tam ako sprosty, potom sa 5x otocte okolo kolika a koniec prtetekov, zobrat za to 2 eura a ludia budte radi, pridte aj nabuduce, to vies 8) nabuduce budem zvazovat ci tam vobec pojdem ako divak, nie to tam este trepat traktor :)

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#97 Nový příspěvek od Matúš »

Kto ide tento rok 31.7.2016? :)

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#98 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Ja určite
Dobre už bolo

gugo
Příspěvky: 55
Registrován: stř bře 06, 2013 8:57 am
Bydliště: Orava

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#99 Nový příspěvek od gugo »

ak sa chystate do Zazrivej tak tu je pozvanka


http://obeczazriva.sk/?podujatie=zazrivsky-diferak-2016

Uživatelský avatar
regulysimon
Příspěvky: 83
Registrován: pát říj 03, 2014 9:57 pm
Bydliště: Tvrdošín

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#100 Nový příspěvek od regulysimon »

My už 13 rok zasebou ideme. :)

Uživatelský avatar
regulysimon
Příspěvky: 83
Registrován: pát říj 03, 2014 9:57 pm
Bydliště: Tvrdošín

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#101 Nový příspěvek od regulysimon »

Obrázek

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#102 Nový příspěvek od DODOTRAK »

8) aj Novosadská Brázda ide na Habovku :D :D

Dodotrak už po 8 krát

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15771
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#103 Nový příspěvek od oco13 »

Dodo ideš aj s traktorom alebo len ako divák?

Uživatelský avatar
pištabáger
Příspěvky: 393
Registrován: pát led 08, 2010 9:35 pm
Bydliště: Nitra

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#104 Nový příspěvek od pištabáger »

fabikmiroslav píše:Ja určite
Ahoj Miro a ideš aj s 805-kou alebo- bez? Po rokoch asi prídem pozrieť.

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Habovský kardan 26.07.2015

#105 Nový příspěvek od DODOTRAK »

oco13 píše:Dodo ideš aj s traktorom alebo len ako divák?
Ahoj len ako divák a ty ideš?

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“