Země živitelka

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Země živitelka

#1 Nový příspěvek od Antony30011 »

Pánové, rád bych vás pozval na Zemi Živitelku :) konkrétně na stánek P&L, kde mě potkáte u kombajnu SAMPO. Kolega Metracek se pak bude vyskytovat u Kioti. Já budu čt/pa, možná i po/ut. Na Techagru se pár zdejších stavilo, takže vás rád uvidím i v Budějovicích :)

Obrázek

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Země živitelka 2018

#2 Nový příspěvek od polemnepolem »

Ahoj,okouknu tebe i kombajn,soused ho letos koupil 4 roky starej. :)
Zetor 6245

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Země živitelka 2018

#3 Nový příspěvek od vitex »

Na Techagru jsem Vás viděl oba,Martina naposledy včera,tak do Budějic nepojedu. :smich:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Země živitelka 2018

#4 Nový příspěvek od Terablick »

Já se chystám zítra, a kdybych náhodou nestihl vše, tak bych šel ještě v pondělí... Na stánek se určitě kouknu :) Hodlám projít úplně vše co má nějaký smysl (třeba dechovky mě nezajímají :rohy: , ale technika, zvířata atd samozřejmě ano ) :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Země živitelka 2018

#5 Nový příspěvek od mastnacek »

Chlapi a je to jeste porad zeme zivitelka? :) Mozna by to mohli nejak trefne prejmenovat? :typek:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Země živitelka 2018

#6 Nový příspěvek od Terablick »

Je, a proč by to měli přejmenovávat? :) Ona hlavní náplň pro "odbornou veřejnost" jsou semináře a přednášky, a ty josu tam pořád. Koukni na program jednotlivých dní :) Výstava techniky atd je tam tak napůl pro ty co se o to opravdu zajímaj, a nechce se jim třeba objíždět jednotlivý prodejce, ale spíš je tam pro "obyčejný" lidi, aby viděli co je nového, jak to funguje, a aby to zaplatilo na vstupném ty náklady na tu výstavu :) A stánky s kdečím tam byly vždycky - chodím tam už asi 35 let :D
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

myky
Příspěvky: 1453
Registrován: čtv říj 23, 2008 2:02 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Země živitelka 2018

#7 Nový příspěvek od myky »

Naposled co jsem byl mi hodně velkej smysl dával pelhřimovskej kvasnicovej ležák a pivní lihovina :).

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Země živitelka 2018

#8 Nový příspěvek od Terablick »

No tak já, abstinent, tam jdu především kvůli technice :) Okouknout novinky, inspirovat se a tak :) Třeba jen kolem hydrauliky se dá plno věcí okoukat, nebo se právě inspirovat nějakým řešením, což na netu většinou nejde tak dobře, protože člověk si to potřebuje prohlédnout v detailech :) A jako nezemědělěc se taky rád podívám na nové vymakané traktory a další stroje z blízka, protože jinak je v reálu moc nepotkám... A není nad osobní prohlídku :) Mám to 35km, tak proč si neudělat pěknej víkend na výstavě :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Země živitelka 2018

#9 Nový příspěvek od Antony30011 »

Já už jsem doma, ale Martina u P&L - Kioti určitě navštivte :friends: kdyby něco, má moje vizitky :D

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Země živitelka 2018

#10 Nový příspěvek od Terablick »

Neboj :friends: Za chvilku vyrážím :D
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Země živitelka 2018

#11 Nový příspěvek od vitex »

Sem to nepatří ale nedalo mě to.Potkají se dvě kamarádky a jedna druhé povídá:Copak jsi tento víkend dělala?Byla jsem v Budějovicích a tam byla Země živitelka.A co jsi dělala Ty?Já byla v Chomutově a tam byla ze mě ku..a.

Uživatelský avatar
kovář 1
Příspěvky: 181
Registrován: čtv úno 11, 2016 9:26 pm
Bydliště: okr.Česke Buějovice

Re: Země živitelka 2018

#12 Nový příspěvek od kovář 1 »

ja.ja. :wink:
[*] jestli-že něco chceš, tak musíš [*]

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Země živitelka 2018

#13 Nový příspěvek od Leo »

Země Živitelka 2021
https://www.zemezivitelka.cz/

26. srpna - 31. srpna 2021
Výstaviště České Budějovice a.s.
Husova 523/30
370 05 České Budějovice

Kontakt
Infolinka pro návštěvníky
+420 770 165 901
info@vcb.cz
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Země živitelka

#14 Nový příspěvek od Leo »

Vítejte na Země živitelce 2022
25. SRPNA - 30. SRPNA 2022, 48. ročník
otevírací doba:
čtvrtek - pondělí: 9:00 - 18:00
úterý: 9:00 - 17:00

podtitul: Budoucnost české krajiny
Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor.

Tradičně je v rámci Země živitelky zastoupena zemědělská technika a služby pro zemědělství, rostlinná a živočišná výroba, potravinářství, technologie, lesní a vodní hospodářství, ekologické zemědělství, myslivci, rybáři , včelaři i drobní chovatelé, jednotlivé zemědělské obory jsou prezentovány napříč celým areálem, mají své pavilony i svůj vlastní program.

Konec srpna je pro všechny zemědělce oslavou bohaté úrody a svátkem sklizně. V sobotu společně slavíme NÁRODNÍ DOŽÍNKY. Dožínkový průvod v čele s nejvyššími představiteli státu a vlády doprovází lidé v krojích s dožínkovými věnci, mažoretky, živá hudba, myslivci s dravci a loveckými psy, koně s jezdci. Slavnostní zahájení Národních dožínek probíhá v Pivovarské zahradě.

Zemědělství formou hry a poznávání - DĚTSKÝ ZEMĚDĚLSKÝ SVĚT se stal už tradiční součástí Země živitelky. Představuje interaktivního průvodce pro malé i velké návštěvníky. Významná část areálu je vyhrazena pro hravé farmy, naučné stezky, dětský zemědělský koutek, skákací hrady, lesní pedagogiku, nebo dýňobraní. Součástí jsou i aktivity pro děti na stáncích vystavovatelů.

Více informací na https://www.zemezivitelka.cz
https://www.facebook.com/events/389527406446328
https://www.facebook.com/vystavisteceskebudejovice
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“