Vlek Deza 3500

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Vlek Deza 3500

#211 Nový příspěvek od DYK »

Ale tak asi ve většině případů asi ano, jen jsem chtěl říci, že je to možné. Bibos potřeboval vyvážečku, postavil si, oslovil toho správnýho a samozřejmě zaplatil a má vlek, návěs, jak kdo chce, s RZ. Je asi třeba taky dodržet nějaké podmínky jako že třeba není možné, že by to nebylo nijak bržděný a tak.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Vlek Deza 3500

#212 Nový příspěvek od chuck77 »

nejde to - říkám to i za sebe s dovětkem bohužel - a tak je potřeba to vnímat......šetřit, koupit nový 8)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Lukaszetor
Příspěvky: 20
Registrován: pát pro 29, 2017 8:42 am
Bydliště: ČR

Re: Vlek Deza 3500

#213 Nový příspěvek od Lukaszetor »

Lidi pridam se do diskuze pred casem jsem patral abych postavil na spz tu moji karu za traktor.. Volal jsem jak ministerstvo dopravy tak vyzkumak a posilali me od certa k dablu kazdej rikal neco jineho pak at zavolam tady tomu tak jsem provolal x minut nez jsem neco zjistil ale ve finale sem nezjistil vubec nic..bylo mi receno ze jde na urade pozadat o invidualni stabvu vozidla pote najit nekoho kdo to udela da razitko atd.. Potom najit stk kde udelaji zkousku brzd coz neudela kde jaka stk a delaji to nejblize v brne ve vyzkumaku cena je dost vysoka s tim ze nemate jistotu jake hodnoty nameri.. Kdyz jsem dostal do ruky jen ČÁST potrebnych tiskopisu tak jsem se otocil se slovy Dekuji a odesel jsem domu.. A raci jsem hledal na inrernetu vyrobce co mi udelaji precizni praci za dobrej peniz.. Vyrobcu je hodne to je pravda ale ne s kazdym je rozumna domluva ( ma zkusenost ) narazil jsem jak jsem jiz psal na pana od J. Hradce zavolal jsem mu domluvil se dojel jsem se podivat a ejhle uz mi stavi prives 3500 kg 3 stranne sklapeni a hlavne s TP. Cena zakladniho privesu je okolo 80 000 kc konecna cena + nadstandartni vybava navymyslel jsem si toho tolik ze me naves vyjde na 96 000 ale rozhodne toho nelituju je podle mejch predstav a kdyz me chyti policie tak muzu zaplatit 50 000 pokutu tak raci je ulozim do navesu :) dneska mam naplanovanou cestu se podivat jak pan pokracuje na stavbe :) hezkej novej rok všem!! 8)

frantamac
Příspěvky: 132
Registrován: čtv led 08, 2009 7:25 pm

Re: Vlek Deza 3500

#214 Nový příspěvek od frantamac »

necekal jsem tak vstricnou diskuzy,asi rok premyslim o 1 os. kare cetl jsem vždy zde ty zarucene zprávy z hrnku jedna pani povidala,urad nic.letos na země živitelce jsem oslovil pracovnika ustavu zemedelske techniky PRAHA ,PRO NEKTERE USTAV BOHU.je to firma která napise papir na cokoliv i když vi ze je to knicemu,je to organizace která si také castecne musí na sebe vydělat.pri dotazu na karu za traktor to jde doma udelat u nich nechat vyzkoušet na ruzne ,nosnost ,pevnost apod,ale za nemale peníze.2 dotaz doklad na traktor bez SPZ,nebo vlek bez SPZ,snaha je nesmelo by byt drive registrovano,za poplatok vystavy dokument.na urade me toto zdelily ze by musela byt velka nahoda ze vlek nebo traktor nebyl nikdy registrovan a zadara.jak byl stroj jednou vyrazen nejde jiz dohlasit az nadetajl ze byste pouzily doklady zjineho stroje stejne konstrukce.proto ty ceny dokladu.kdyby to bylo tak jednoduche jak tu nekteri pisi tak v cele republice je vse na SPZ tady ty kteří by o to staly.pro P.S: psal jste ze kamarad prihlasil tam ci ono,kdyz jsem videl minuly tyden co v susici proslo,tam by dokazaly i ze zebrinaku dokazaly prives za traktor vzduchem brzdenej. :vysmech: http://www.nasetraktory.eu/forum/postin ... 2dfadc8ffd#

Lukaszetor
Příspěvky: 20
Registrován: pát pro 29, 2017 8:42 am
Bydliště: ČR

Re: Vlek Deza 3500

#215 Nový příspěvek od Lukaszetor »

takže něco jako Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů!?? :vysmech: :vysmech:


jinak...
Včera jsem se byl podívat u pána jak mi staví přívěs a koncem ledna si jedůů pro něj 8) a jde mu to hezky od ruky 8)

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Vlek Deza 3500

#216 Nový příspěvek od Jindra »

zajímalo by mě pak foto té káry klidně i do SZ jen tak ze zvědavosti, naštěstí tohle už nemusím řešit. 3,5t bude celková nebo maximální hmotnost nákladu? jinak 80 v základu má jaké rozměry korby? on materiál dneska také něco stojí takže to tak hrozná cena není :)
kdo si hraje nezlobí

Lukaszetor
Příspěvky: 20
Registrován: pát pro 29, 2017 8:42 am
Bydliště: ČR

Re: Vlek Deza 3500

#217 Nový příspěvek od Lukaszetor »

rozměr korby bude 3000x1850 v nabídce má tuším 3000x1850, 3300x1850, 3500x1850 vzal jsem si tu menší protože to mám do lesa a zase abych se vytočil.. něco podobneho jsem měl doma v ruzměrech tu svou tak jsem zustal věrný rozměrum :) jinak prace precizní materiál pořádnej a kdybych to všecko měl kupovat a doma se s tím dělat tak mě to nevyjde o moc lacinějc... ( samozdřejmě kdybych si mohl dát spz) tady pro tu si dojedu zapřáhnu odvezu zaplatím a jezdím :)) jsem velice spokojen a snad budu i s ní :)

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Vlek Deza 3500

#218 Nový příspěvek od chuck77 »

Hm, ale oni tady stále blábolili v různých vláknech, že se to dá na štítek+pojištění dostat na SPZ:D .................šetřit a koupit nový :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Lukaszetor
Příspěvky: 20
Registrován: pát pro 29, 2017 8:42 am
Bydliště: ČR

Re: Vlek Deza 3500

#219 Nový příspěvek od Lukaszetor »

bláábolí se toho dost :) ale kdyby to šlo bylo by to fajn, jen bouhžel nejde, teda jde ale za jakou částku.. a to si rači za ty peníze koupím novou :-)

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: Vlek Deza 3500

#220 Nový příspěvek od pepanek »

Jo musíte postavit "novou" káru, kterou vám někdo "vyrobí"(dodá TP) na váš vlek. Mám nový TP a legalizace jak jsem již uvedl vyšla 20 000,-.
Takže pokud máte pěknou káru má cenu o tom přemýšlet. Jinak lukášzetorovi jsem poslal jak to jde do SZ. Pokud chcete Biboš dal kontakt na pána který káry staví.
pepanek

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Vlek Deza 3500

#221 Nový příspěvek od chuck77 »

sčotní materiál+ majler+ kloudnou nápravu s koly (ty koupíš nový za 5000) + 20000 za noty a jsi na ceně nový DEZy :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: Vlek Deza 3500

#222 Nový příspěvek od pepanek »

Jasně pokud všechno kupuješ tak skoro jo, já koupil pouze novou elektriku, 1000 repase maileru, barvu, předělání oje ze čtyřkolového, pořádný gumy takže jsem na jiný ceně
pepanek


Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Vlek Deza 3500

#224 Nový příspěvek od Jindra »

SOUHLASÍM S PEPÁNKEM, KDYŽ SE VŠECHNO KUPUJE A NEJSOU MOŽNOSTI JAK SEHNAT MATERIÁL TŘEBA ZA NÁKUPKU JE LEPŠÍ KOUPIT NOVOU KOMPLET I S TP
kdo si hraje nezlobí

Uživatelský avatar
KubikGJ
Příspěvky: 281
Registrován: pát pro 23, 2011 7:29 pm
Bydliště: Golčův Jeníkov

Re: Vlek Deza 3500

#225 Nový příspěvek od KubikGJ »

Ahoj, tak jak to vypadá se stavbou káry? Nebo už je doma? Bude foto? ;-)
Když auto, tak Škoda! Když traktor, tak Zetor!

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“