Vlečka z podvozku UNHZ 500

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
zajíc
Příspěvky: 621
Registrován: pon bře 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Vlečka z podvozku UNHZ 500

#1 Nový příspěvek od zajíc »

Ahoj kluci. Máte někdo třístrannou sklopku z tohoto podvozku? Díky ;-) Pošlete SZ. Zajíc

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Vlečka z podvozku UNHZ 500

#2 Nový příspěvek od Levi »

:D
Obrázek

Obrázek
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

zajíc
Příspěvky: 621
Registrován: pon bře 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Vlečka z podvozku UNHZ 500

#3 Nový příspěvek od zajíc »

Díky. :shock: Pořád váhám jestli ten podvozek vzít a stavět nebo si nechat vozejk co mám za Pf-ku. Mám adaptér do spodního závěsu Z 3011.Uvezu cca 3m dřeva, je nízkej pěkně se nakládá ale není sklopnej. :'(
Při dnešních cenách železa :zapomel:.zajíc

zajíc
Příspěvky: 621
Registrován: pon bře 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Vlečka z podvozku UNHZ 500

#4 Nový příspěvek od zajíc »

Blbě jsem to napsal. Nakládá se dobře protože je nízkej, akorát není sklopnej. Mám tam osvětlení. :pohlavek:

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Vlečka z podvozku UNHZ 500

#5 Nový příspěvek od Levi »

Taky chci stavět sklopku, ale ne na tomto podvozku, i když jsem ho měl taky k dispozici. Neřekl bych, že je ten podvozek nějak špatný, jen chce přesně v tom místě kde vidíš na fotkách pořádně vystuzit. Je tam takový kastlik v rámu, ale i tak fungoval asi 20 let bez vyztužení. Má ho kamarád. Já mám nápravu s perama z krmáku na stejných kolech, takže jsem ten podvozek nebral. Nějak extra vysoko podlaha u něj taky není, spíš si neumím na stejné nápravě představit vlek s níž posazenou korbou, na tuhle dal nový gumáky a vzorek je asi 5mm od korby.
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“