Renovace vlečky

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mattej
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 12, 2020 5:46 pm
Bydliště: Královehradecko

Renovace vlečky

#1 Nový příspěvek od Mattej »

Zdravím, tak jsem během letošní podzimu dokončil svojí první renovaci vlečky a zároveň první renovaci/stavbu příslušenství ke svému stroji, který nemám ještě ani rok. Nakonec jsem se rozhodl se pochlubit i přes fakt, že se nejedná o žádnou 5ti tunu ani nic podobného. Abych se pokusil rovnou zodpovědět nějaké dotazy, takto malou vlečku jsem opravoval hlavně z důvodů, že máme průjezd mezi dvorem u domu a zahradou, který je široký něco přes metr a traktůrkem tam projedu jen tak tak :D a další možnost je objíždět celou vesnici, na větší náklady mám vozík za auto, případně si půjčuji bývalý vůz za koně. Ložná plocha je 189x99, výška bočnic je 30cm. Odkaz na galerii https://postimg.cc/gallery/TY9GQvq A plány na příští rok jsou, předělání garáže(takové to místo kam se dá všechno co není potřeba) na dílnu a nějaké práce na traktůrku, ale kdo ví co přinese čas. Hezký Nový rok všem a hodně štěstí při traktoření ;-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Renovace vlečky

#2 Nový příspěvek od staník »

Hezky jsi to spravil 8) To objíždění dědiny taky znám. Když se chci dostat nad chalupu tak je to o třicet metrů ale já to kvůli svahu musím objet půl kilometru.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“