Go vleku bss

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Karel Dezort
Příspěvky: 48
Registrován: úte kvě 01, 2018 12:49 pm
Bydliště: Mýto v Čechách

Re: Go vleku bss

#61 Nový příspěvek od Karel Dezort »

chuck77 píše: pát čer 11, 2021 1:08 pm dej tam napínák řetězu...dej víc fotek zevnitř korby

Obrázek
Zítra nafotím vic fotek. Už jsem počítal náklady na celkovou go. Takže gumy a duše 10 000, barva 3000, pískování zadarmo v práci, železa na korbu a oj 10 000 neco bylo doma něco se koupilo. Pretesneni heveru stalo par korun, doma jsem je rozhodil a dili vyšli na 200 korun kus. Palubky 2500. Obložení, hydraulické hadice, loziska, šrouby, vrataky, manžety, nové kuličky a soudečky do tocny, karhaky a celkem věci okolo spolkly okolo 11 000. Dále to stalo pár kotoučů do flexi, nějakej drat a plyn, frézovani a soustruzeni jsem si udelal za děkuju. Vše jsem delal poctivě a do šroubku. Do další generalky bych šel klidně, bavilo mi to a aspon bylo v zimě co dělat. Celkově naklady činily ke 40 000. Kdybych si spočítal těch hodin ale výsledek si myslím stojí za to. Příští tyden na stk a pak hezky pod střechu.

LOJZEK92
Příspěvky: 103
Registrován: ned lis 15, 2015 1:14 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Go vleku bss

#62 Nový příspěvek od LOJZEK92 »

Hodně pěkná práce. Taky jsem to tak dělal před 9 rokama. Stejné palubky, stejná trojka plech na podlaze. Vy to máte asi pěknější. Chci vám poradit jen pár maličkostí které mě trochu vypekly. Nevim jak to mate vy,ale já mám origo STS Humenné, tudíž slovenskou. Vy jste to dělal asi z české Brandýs. Nicméně podvozek takřka stejný. Jde o to, že když jsou parnáctky kola,tak ten plechovej blatník je přesahuje.Tudíž se vám může stát to co mě. Sklopil jsem vlečku se dřevem. Jenže jsem si nevšiml že vyklopené dřevo přitlačilo otevřenou bočnici právě na tento blatník zrovna na jeho rožek kde blatník končí a začíná zástěrka.Tudiž se mi bočnice do tohoto rožku trochu zasekla. Měl jsem poodjet od hromady a potom korbu spustit. Bohužel jsem ji spustil hned. Bočnice se štípla a já myslel že mě trefií šlak. Je to udělané blbě, že se v zadu bočnice v takovémto případě v zadu neopře o kolo, což by bylo dobré,ale právě o tento blatnik. Upravil jsem jak blatník ( rohy řádně zakulacené), tak jsem i bočnice v těchto místech oplechoval. To jen tak,aby se vám to taky náhodou nestalo. Jinak vlečka by měla stát pod střechou,v opačném případě půjde spousta vaší práce do ...... Jo a taky si řádně rozmyslete,komu jí případně půjčíte. Dám vám tu odkaz,kde se můžete mrknout,jak jsem to kutil já.( Pokud by to vadilo, jednoduše to smázněte). Dnes mám na vlečce ještě pár úprav které tam nejsou vidět,ale v podstatě je dodnes stejná,také z důvodu, že stojí pod střechou. Ať vám to slouží.
https://lojzek92.rajce.idnes.cz/Opravov ... lecku_5t./

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Go vleku bss

#63 Nový příspěvek od chuck77 »

Líbí se mi jak Lojzek92 chytře vyřešil rovnání rámu....fakt mazáckej přístup :D ...díky za inspiraci 8)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Go vleku bss

#64 Nový příspěvek od Jaryn82 »

To je novinka :) :D

alik.195
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 26, 2020 6:28 am
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Re: Go vleku bss

#65 Nový příspěvek od alik.195 »

To jsou 10.50/65-16? Není s tím problém na stk?
Pěkná práce 8)

Karel Dezort
Příspěvky: 48
Registrován: úte kvě 01, 2018 12:49 pm
Bydliště: Mýto v Čechách

Re: Go vleku bss

#66 Nový příspěvek od Karel Dezort »

Stačí nechat dopsat do tp jako alternativní pneu.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Go vleku bss

#67 Nový příspěvek od chuck77 »

Náklady?????
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Karel Dezort
Příspěvky: 48
Registrován: úte kvě 01, 2018 12:49 pm
Bydliště: Mýto v Čechách

Re: Go vleku bss

#68 Nový příspěvek od Karel Dezort »

náklady cca 40 000, a spoustu hodin své práce

Karel Dezort
Příspěvky: 48
Registrován: úte kvě 01, 2018 12:49 pm
Bydliště: Mýto v Čechách

Re: Go vleku bss

#69 Nový příspěvek od Karel Dezort »

Přeji pěkný večer jelikož uběhl nějaký čas od renovace tak přikládám nějake fotky vleku. Kdyby mnel někdo zájem tak vlek s největší pravděpodobností pujde z domu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“