GO vleku - BSS P 73 S

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#271 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

No hele mě kupodivu šli vyrazit pěkně z ojete až jsem se divil. Za to na pérech nešli vubec. Takže velkou flexu a odřízl jsem je z každé strany mezi okem péra, pak jsem vyndal pero a z rámu šli po jednom už vytlouct.
Tak budeš muset asi něco podobného udělat taky a dát hold dva nové :-/
Jinak autogen je taky dobrej pomocník, ale schoří ti pouzdro v tom starém ojeti jestli ti to nevadí :zapomel: Je silonové.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#272 Nový příspěvek od chuck77 »

to řezání flexou je akorát tak dobrý tutově na rozbití držky, ale jinak to většinou nejde a to je někdy v oku péra místo silonovýho pouzdra ocelové a to je konec. proč tam nebyla nikdy maznice????? i na nových z duhovýroby dnes nenajdeš maznici a vždy ji tam dodělávám. 1x ročně máznu a neznám že by to nešlo ven.
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
SV18r
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 22, 2018 8:43 pm
Bydliště: Lučenec

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#273 Nový příspěvek od SV18r »

Michal(zetor) na kolko ta nakoniec vysla ta vlecka ? Pripadne aj z nakupom a ako sa ti taha za 69 oproti tej 8t co mas.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#274 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

No popravdě ji nemám jestě dodělanou :pohlavek: Teda spodek je komplet hotovej připravenej na nasazení korby. Ale korba není udělaná. Tu musím ještě celou dělat. Co jsem dodělal podvozek, tak ještě nebyl čas pořádně se věnovat korbě. Předělávali jsme barák,atd. Navíc dělám v zemědělství a s tím volným časem to taky není žádnej šlágr a když je pěkně sme v práci :typek:
Takže podvozek ten je hotov a stojí pod kůlnou, korba ta je jak se sundala venku na paletách :)
Podvozek už teď z hlavy nevím na kolik vyšel musel bych mrknout mám všecky doklady někde a budu to tam mít asi i napsaný. Ale jako nebyla to pěkná cena... :pistol: :smich: Ale dělal jsem to fakt poctivě a uplně vše do šroubku rozebrané,pískovaní káždeho dílu,stříkání dvousložkovým epoxidovým základem (tikkurila) a dvousložková vrchní barva,kompleto nová elektroinstalace a vše led světla,nová vzuchařina v plastu, ložiska, točnu jsem kupoval jinou zánovní(naše byla vydřená na sračky) nějaké pera popraskané, a další a další věci. Jinak vlek jsem nekupoval ten máme doma kupu let ani jsem nebyl na světě ještě a už ho naši měli :smich:

Takže uplně nemůžu porovnat jízdní vlastnosti 69-ky s 8 tunou a 7 tunou. Ale co jezdím s 8 tunou tak v pohodě nemůžu si stěžovat 8) A to ji někdy chudáka moc nešetřím s nakládáním zrovna tady na té hlíně do zavážky....v ní je skřípalo

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
SV18r
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 22, 2018 8:43 pm
Bydliště: Lučenec

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#275 Nový příspěvek od SV18r »

Michal(zetor) mam podobnu vlecku teda je to skoro ta ista co tvoja len na 5t papieroch v podobnom stave tak rozmyslam co snou bola celkom za dobre peniaze, tak spekulujem si sa oplati do nej investovat tych cca 1500-2000€ co som tak zbezne pocital alebo kupit nieco na balonoch

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#276 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Michale nějaké obrázky z oprav bys našel ? at se pokocháme
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#277 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Čau Pepo myslíš z opravy 7 tuny? Tak nějaké jsou tady koukal jsi od začátků? :friends:

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“