GO vleku - BSS P 73 S

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#241 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Michale krásná práce jen tak dále 8)
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#242 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

S tím plechem na podlahu se ještě tedy pozeptám a obvolám to 8) Ale u té Ferony mě někdo říkal že ty drobným spotřebitelům neprodávají tak nevím :-/ No uvidíme
Pepo děkuji :friends:
A ještě se musím přiznat k tomu ucházajícímu brzdovému válci jak jsem psal o pár stránek dříve.... :red: No koupil jsem novej, ale říkám si že ho rozdělám a použiju svůj vnitřek ze starého s novou koženou manžetou. Tak jsem rozdělal ten ucházejí s tou novou koženou manžetou a koukám do válce a nic v něm nebylo vidět žádné rýhy, poškození vubec nic. Říkám si kurva jak to může utíkat :-/ No tak jsem chvíli laboroval a pak jsem přišel na uplně debilní začátečnickou chybu :zly: Já jsem místo původních nýtů (roztloukacích) dal trhací (duté)..... :smich: :vysmech: :co?: Takže všem jasné kde a kudy vzduch utíkal. To samé je ale i na právém předním válci a tam nic neutíká :-/ Vzadu je to řešené jinak tam je jeden středový šroub. (Vzadu jsou 80-ky válce)
No takže tak musel jsem se přiznat a uznat chybičku ;-) Mohl jsem ušetřit 1000 kč za nový válec.
Ty jo že mě to nenapadlo hned když jsem to předělával.... :-/

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3116
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#243 Nový příspěvek od lukisek 099 »

pěkná práce Michal. 8) podvozek jak lusk :friends: další inspirace na generálku mojí 7tunky.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#244 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Děkuju Lukáši :friends: Jo tak to ti sem radši tu cenu GO psát nebudu.... :smich: :D (né nemám to ještě spočítané)
A jinak jsem se taky kolik let odhodlával. To byl projekt ještě s dědou jsme to plánovali že se na to vrhnem :) Ale bohužel už to děda nestihl (rok a půl už tu s náma není :( ) Tohle bylo naše vrtat se ve strojích to jsme dělali vše spolu, přeci jenom ve dvou se to lépe táhne. A taky mě do tohodle všeho od malinka zasvětil a učil mě.
Pak jsem viděl i tady jak kluci dělají z vraků nové vleky tak jsem říkal musím to taky dotáhnout do konce a děda mě určitě sleduje z hora ;-)

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3116
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#245 Nový příspěvek od lukisek 099 »

joo to já se nani chystám už asi 8 let.... :smich: loni sem nakoupil material na opravu korby takže plechové učka na bočnice ,pak materiál na přední čelo to chci železné a musím vyměnit na obou stranách ty L ka a přidat pár výztuh at se to zas neprohne. korba zákalad z učekje relativne rovný ale ty kraje sou v prostřed prohlé,pak mám ruplý rám na podvozku vzadu nad nápravou tak to nějako vyřeším a přemýšlím že udělám také závěs na druhý vlek kdyby náhodou. max elektrickou zásuvku na světla ale sklápění řešit nebudu.
tvá práce je hodně inspirativní snad se mito podaří dotáhnout nějako podobně.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#246 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Když budeš přidělávat závěs, tak nezapomeň dodělat vzpěrky a když už nic jiného tak aspoň dotáhnout vzduch na brzdy :)

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#247 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Tak jsem kontaktoval 3 firmy s hutníma materiálama a ani v jedné nedokážou nabídnout plech na podlahu v celku :( Takže budem muset dělat z tabulí ;-)

Ferona

Dobrý den,


největší formát máme 2000x6000mm . . a v tl.3mm si bohužel neumíme nechat zbytky.

Šlo by tedy např. takto:
odpaly ze šíře tab.:
2000 x 4500mm .. . . 1 ks.
2000 x 200mm . .. . . 3 ks.
+ zbytek z tabule.

MZ hutní (Staré Hradiště)

Obrázek


Škoda že nejsou svitky plechu víc jak dva metry :(

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#248 Nový příspěvek od Janci »

Jak hrubé majú byť dosky na bočnice? 25mm? :)
Zetor 4011

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#249 Nový příspěvek od chuck77 »

29mm sou lepší
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#250 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ano z těhle silnějších prken to chci taky dělat ono to je nějakých 28-29 mm. Ale zas je problém s origo kováním (olemováním) To je dělané zas na ty slabší prkna 24-25 mm.
Tak jsem byl v zámečnické firmě aby mě naohýbali plech na to olemování na ty širší prkna a že to nedokážou naohýbat tenhle rozměr.... :-/
Tak nevím jak to vymyslím teda :)

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#251 Nový příspěvek od chuck77 »

použij horní frézku...pro inspiraci: https://horni-frezky.heureka.cz/....... ... liv....tím zeslabíš prkna v místě kde je nasunuto olemování.....stačí cca 2mm a srazit hrany a jde to tam 1A 8)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#252 Nový příspěvek od Janci »

presne tak ako píše chuck ma to napadlo :) a dávajú sa aj drážky po celej dlžke dosiek tak ako napríklad na tatranskom profile alebo len rovné dosky vedla seba?
Zetor 4011

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#253 Nový příspěvek od Jaryn82 »

já dělal lemovaní z jeklu

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#254 Nový příspěvek od chuck77 »

v tomdle vláknu najdeš názor hodně místních kluků jak na to : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... %C4%8Dnice
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 701
Registrován: pon črc 16, 2007 8:44 am
Bydliště: kousek od Jičína

Re: GO vleku - BSS P 73 S

#255 Nový příspěvek od Jindra »

Michale , nechá se koupit účko , 35X35X2- https://www.jiry.cz/katalog/katalog-det ... ?set_id=12 ale bylo by asi volnější
kdo si hraje nezlobí

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“