Zahradní drtič

štěpkovače, šťípačky, drtiče, navijáky, pily...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Zahradní drtič

#16 Nový příspěvek od paulo77 »

Já jsem měl vares, Bosch a nakonec jsem pořídil benzínový.https://www.jarabak.cz/hecht-6421-motor ... A4EALw_wcB
A to toho moc nenadělám, ale je to taky o pohodlí, s tímto dělám deset minut to co s varesem hodinu

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Zahradní drtič

#17 Nový příspěvek od jean »

Paulo, tak to je už fest iný level ako drvič na konáriky do ovocnej záhrady. Na tom sa už dá robiť štiepka do kotla, ne? 8)

paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Zahradní drtič

#18 Nový příspěvek od paulo77 »

To by asi šlo, on loni stal cca 17 tisíc, takže ta cena teď je úplně mimo. Jediný co bych uvítal tak vyhazování štěpky na vozík. Teď musím odebírat. A popravdě jsem ho koupil i z toho důvodu že stál 4 tisíce. Tomu nešlo odolat :wink:

Uživatelský avatar
DonKarlos
Příspěvky: 476
Registrován: ned črc 19, 2009 1:10 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Zahradní drtič

#19 Nový příspěvek od DonKarlos »

Paulo: tak to je jina liga :) To by se mi taky libilo. Ale jen za tu tvou cenu :smich: Jak slape motor? Ptam se, ponevadz otec kdysi poridil kultivator od Hechtu, a ten probrat po zimnim spanku, to je neco :pistol: Ted uz to jde. Automaticky po zime vytahuju svicku, provedu primy vstrik benzinu do valce strikackou a pak to nejak chytne. Sice to jeste parkrat chcipne, ale uz to jde “normalne” nahodit. Priznavam, benzin po praci nevyjizdim. Na druhou stranu, nedelam to u niceho a problem neni. Jen Hecht stavkuje :-/

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Zahradní drtič

#20 Nový příspěvek od Chose11 »

To že to je Hecht, tak tím to určitě není.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Zahradní drtič

#21 Nový příspěvek od paulo77 »

Probouzení po zimě je právě neuvěřitelný, zrovna nedávno jsem říkal že by to snad nastartovalo i bez benzínu :)

Uživatelský avatar
DonKarlos
Příspěvky: 476
Registrován: ned črc 19, 2009 1:10 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Zahradní drtič

#22 Nový příspěvek od DonKarlos »

Tak to je dobře. U nás je to boj nahodit. I když motor chytne, chvíli mu ještě trvá, než se probere. Párkrát si při tom i střelí do výfuku :) Prostě jak s ženskou, když dělá drahoty :smich: Zahradní sekačka s motorem B&S tímto neduhem netrpí. Prostě přijdu, 2x zatáhnu za šňůru, a jede se. Podle toho co píšeš to vypadá, že u Hechtu popošli kousek dál. Což je jen dobře 8)

Odpovědět

Zpět na „Lesní a dřevo technika“