štípačka poraďte

štěpkovače, šťípačky, drtiče, navijáky, pily...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: štípačka poraďte

#31 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,já bych enom chtěl viděť ten pístík a také to čerpadlo co ho žene.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: štípačka poraďte

#32 Nový příspěvek od Lars »

fabikmiroslav píše:Si normalny za 100000 musi bit aj s obsluhov aj s drevom aspopn na 3 sezony
normální jsem. bud si kup nějaký šmejd za 10 000 a budeš s ním štípat jen polínka. nebo si kup pořádnou a můžeš se tím živit. stačí se kouknout na net woe. tady máš jednu za 200 000,- http://www.stipacka.cz/profi/wl350001.html
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: štípačka poraďte

#33 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Prosim ta netrep postavil som uz 8 stiepaciek ci na el. motor ,alebo za traktor a diely na stiepacku ma nestali viac ako 5000sk posli mi mail a poslem ti fotky ake drevo stiepam priamo v lese a padnes na prdel . na fore je vela peknych stiepaciek a nestoja 100000 pretoze to robia chlapy ktory tomu rozumeju a snazia sa poradit ak si nevie niekto rady
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne pát led 01, 2010 5:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: štípačka poraďte

#34 Nový příspěvek od Lars »

jsi mě asi trochu nepochopil. nezpochybnuju za kolik jsi schopný postavit ji doma, ale za kolik se dá koupit. chápeš? jj, pošli. lars@email.cz
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: štípačka poraďte

#35 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Tato stiepacka material cca 5000sk a takyto odzemok prestiepi ,a este jedna za traktor.TLAK V HYDRAULIKE180 BAR
Přílohy
STIEPACKA 003.jpg
TRAKTOR 199.jpg
kotol 010.jpg
TRAKTOR 206.jpg
Dobre už bolo

marty.ace
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 01, 2009 6:48 pm

Re: štípačka poraďte

#36 Nový příspěvek od marty.ace »

Ahoj...Chtel bych se zeptat....Chci si postavit stipacku a premyslim o moturu 2.2Kw.ale nevim zda by to bylo malo...na multikare je motor 4 Kw na hdro cerpadlo o otackach 1420za min...tak mne napadlo ze na stipacku o metrove pistnici bude motor na 400v a 2.2Kw stacit..napiste mi prosim nake rady a info...dekuju moc..
martin

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: štípačka poraďte

#37 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Samozrejme ze staci prvu stiepacku co som robil bol motor 2,2 KW a v pohode ale vnutorny priemer valca min 80 mm a priemer piestnice min40mm litraz cerpadla okolo 20 az 25 litrov/min pri 1500otk/min
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: štípačka poraďte

#38 Nový příspěvek od pali »

potřebuji radu, mohu koupit hydraulický válec na stavbu štípačky, výsuv 1metr, průměr válce 11cm, průměr pístni tyče 9cm. dobrá na štípačku? brát nebo ne? podobná jako na foto
Přílohy
piestnica.jpg
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: štípačka poraďte

#39 Nový příspěvek od bigles »

Já mám takovou podobnou koupiljsme ji za 500 je velka ale jeste sem ji nezkousel pac nemam na stipace hadice ale mela bystacit

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: štípačka poraďte

#40 Nový příspěvek od pali »

jak býva u takovéhle pístnice hrubá stěna válce? když je 11cm vnější průměr, tak vnitřní průměr je ....?
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: štípačka poraďte

#41 Nový příspěvek od pali »

kolik litrů za minutu býva průtok na rychlospojce u zetoru 4011? tlak je asi 140 atmosfer. je to správně?
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

strojař
Příspěvky: 139
Registrován: úte říj 21, 2008 6:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: štípačka poraďte

#42 Nový příspěvek od strojař »

S vysuvem 1m se nemusis s prumerem valce az tak trapit,udelej ostrejsi klin a bude stacit bohate,nedej na keci o 20t stipacce,zaklad je uhel klinu a samozrejme ruce a hlava jak tam spalek hodis!!! 20t stipacka=hrozne oleje=pri pohonu traktorem pomale a pri pohonu el.motorem zase cerpadlo s vetsim prutokem...jedno s druhym...ale tento valec je idealni :) jinak ten vnitrni prumer pocitej ze bude okolo 90÷95mm, zalezi z ceho ten valec je

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: štípačka poraďte

#43 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

PRESNE TAK :friends: :friends:
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: štípačka poraďte

#44 Nový příspěvek od sferos »

pali píše:potřebuji radu, mohu koupit hydraulický válec na stavbu štípačky, výsuv 1metr, průměr válce 11cm, průměr pístni tyče 9cm. dobrá na štípačku? brát nebo ne? podobná jako na foto
Podľa toho čo píšeš, tak pri priemery valca 110 mm a priemery piestnej tyče 90 mm, sa pravdepodobne jedná o jednočinný valec. A ešte fotografia nie je totožná s tým ktorý chceš kúpiť. Jednočinný piest sa ti na štiepačku nehodí. Aj keď 90 mm piest je dostatočná sila, ale nebudeš ho môcť vrátiť späť do nulovej polohy tlakom oleja.

Takže neunáhli sa a radšej si to prever.

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: štípačka poraďte

#45 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Ak ma dva vyvody tak by mal bit dvojciny cim vetsia piestnica tym lepsie na spät ti pojde rychlejsie
Dobre už bolo

Odpovědět

Zpět na „Lesní a dřevo technika“