Dovozci traktorů ze severních států

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
xander
Příspěvky: 530
Registrován: pát říj 31, 2008 6:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#46 Nový příspěvek od xander »

hobr píše:Pokud se dá věřit těm motohodinám, tak to není tak zlé... :)
No když se podíváš jak jo to zrezlé a podle toho jak to celé vypadá si nemyslím že to bude úplně odpovídat, myslím že kabina ze spodu bude taky vypadat zajímavě. Bohužel je to blízko moře a to dělá své. Takový stroj chce fyzicky vidět a prolézt.

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#47 Nový příspěvek od Veteranista! »

Potvrzení Zetoru na co? Máš EU techničák? máš, kde je problém?
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#48 Nový příspěvek od polemnepolem »

Tak víš jak to je,zrezlej je skoro každej,jde o to aby v okamžiku prodeje vypadal a ty se pak zblázni kupče. :-)
Zetor 6245

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#49 Nový příspěvek od polemnepolem »

jinak zpátečkou vytěžovákem za 27 tis...tak kdo umíte švédsky? :-))
Zetor 6245

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#50 Nový příspěvek od Veteranista! »

Švédové umí skvěle anglicky 8)
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

xander
Příspěvky: 530
Registrován: pát říj 31, 2008 6:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#51 Nový příspěvek od xander »

Veteranista! píše:Potvrzení Zetoru na co? Máš EU techničák? máš, kde je problém?
Zetor je asi výjimka ale s tím Eu techničákem v kterým je napsaný velký kulový, na většině STK a hlavně dopravek nepochodíš, Chtějí po tobě ideálně COC list při přihlašování.

xander
Příspěvky: 530
Registrován: pát říj 31, 2008 6:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#52 Nový příspěvek od xander »

polemnepolem píše:Tak víš jak to je,zrezlej je skoro každej,jde o to aby v okamžiku prodeje vypadal a ty se pak zblázni kupče. :-)
No právě že, já jsem v tomhle asi hloupí ale ta kabina je testovaná a vyrobena jako bezpečnostní a když vidím jak jsou ty traktory zrezlí ze spodu, tak si nedělám iluze o pevnosti. Přijde mi to stejný jako když se vyřeže půl auta a nahradí se to jinou půlkou. (ale nikomu to nevyvracím, jen osobně bych do takového traktoru nešel a už vůbec ne bez toho abych ho fyzicky viděl, podle mě je to sázka do loterie, zda je ok či ne.
A je sakra rozdíl traktor který jezdil u moře a traktor který jezdil v normálních podmínkách bez té soli v ovzduší, i po30 letech ty traktory můžou být v super stavu. Jen to chce hledat.

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#53 Nový příspěvek od polemnepolem »

xander píše:
Veteranista! píše:Potvrzení Zetoru na co? Máš EU techničák? máš, kde je problém?
Zetor je asi výjimka ale s tím Eu techničákem v kterým je napsaný velký kulový, na většině STK a hlavně dopravek nepochodíš, Chtějí po tobě ideálně COC list při přihlašování.

dovezl jsem si přívěs za traktor ze švýcarska,výrobce regionální,jediný doklad kartonový dvoulist A5 kde byl uveden výrobce,rok výroby,číslo a celková hmotnost+ majitel...jinak zhola nic.

Na dovozovce oměřily,nafotily,opsali velikost kol atd...už je to dva roky a jezdí.

Kdybych jim na tu kartičku přistavil cokoliv co doma zbastlim,tak to prošlo taky... :-/

Neměl jsem nikdy problém,ať to byla motorka z Itálie,auto z esterajchu atd.Vše individuální dovoz..
Zetor 6245

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#54 Nový příspěvek od polemnepolem »

No právě že, já jsem v tomhle asi hloupí ale ta kabina je testovaná a vyrobena jako bezpečnostní a když vidím jak jsou ty traktory zrezlí ze spodu, tak si nedělám iluze o pevnosti. Přijde mi to stejný jako když se vyřeže půl auta a nahradí se to jinou půlkou. (ale nikomu to nevyvracím, jen osobně bych do takového traktoru nešel a už vůbec ne bez toho abych ho fyzicky viděl, podle mě je to sázka do loterie, zda je ok či ne.
A je sakra rozdíl traktor který jezdil u moře a traktor který jezdil v normálních podmínkách bez té soli v ovzduší, i po30 letech ty traktory můžou být v super stavu. Jen to chce hledat.


No samozřejmě že je to vždy risk,ale dovozci těchto strojů postupují stejně. Máš pravdu že to chce hledat,ale ono bohužel u nás není kde a v čem.. :-) A ty náhody že se někde něco objeví zdaleka neuspokují tu poptávku která vzrůstá,proto maj dovozci takový obrat strojů,a navíc kde si na fleku prohlídneš najednou tolik traktorů a můžeš porovnávat.
Já při své práci jezdím po republice a sem tam lecos omrknu když už tam jsem,a je to tragéie.Jediná jistota je dle mého koupit takovýto vrak za celkem rozumné peníze v kterém se nikdo moc nehrabal a na jistotu si to udělat.
A pak si na víc jak půlce ceny za nový..
Zetor 6245

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#55 Nový příspěvek od polemnepolem »

a psal jsem o pár příspěvků výše jak soused koupil u prahy 6245 z anglie..končí to komplet GO motoru,objednávkou nové kabiny včetně plechařiny,pneumatiky,baterka,startér,spojky,altík atd...na traktoru před prodejem udělány brzdy a středový čep , vzduch,a to ty brzdy ještě pofidérním způsobem.Traktor stál s KO čelákem 280+ DPH, jen ta bouda vyjde se vším skoro na kilo,motor +/-pade,gumy 30, a nespočet nákupů u nekvindy a spol...
Zetor 6245

xander
Příspěvky: 530
Registrován: pát říj 31, 2008 6:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#56 Nový příspěvek od xander »

polemnepolem píše:
xander píše:
Veteranista! píše:Potvrzení Zetoru na co? Máš EU techničák? máš, kde je problém?
Zetor je asi výjimka ale s tím Eu techničákem v kterým je napsaný velký kulový, na většině STK a hlavně dopravek nepochodíš, Chtějí po tobě ideálně COC list při přihlašování.

dovezl jsem si přívěs za traktor ze švýcarska,výrobce regionální,jediný doklad kartonový dvoulist A5 kde byl uveden výrobce,rok výroby,číslo a celková hmotnost+ majitel...jinak zhola nic.

Na dovozovce oměřily,nafotily,opsali velikost kol atd...už je to dva roky a jezdí.

Kdybych jim na tu kartičku přistavil cokoliv co doma zbastlim,tak to prošlo taky... :-/

Neměl jsem nikdy problém,ať to byla motorka z Itálie,auto z esterajchu atd.Vše individuální dovoz..

No mas stesti, ja obcas z venku neco privezu, a neco ve smyslu domerit a podobne vzadně pripade. Naposled jsem prihlasoval zetoza cca 10 dnu na zpet. Nebit toho ze mel stary jeste ten modry rakousky technicak kde je v podstate coc list tak by to chteli zase. Je pravda ze teda se zabývám jen Zetor. A jenom z venku. Kdyz jsem resil iveco, vse bez problemu, kombajn vse bez problemu. Ale jak je to zetor tak v zadnem pripade :( :(

hobr
Příspěvky: 3866
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#57 Nový příspěvek od hobr »

Veteranista! píše:Švédové umí skvěle anglicky 8)
Nebo arabsky (mimo jiné)...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

jojo7011
Příspěvky: 1072
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#58 Nový příspěvek od jojo7011 »

jj, je Swedestan

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#59 Nový příspěvek od polemnepolem »

hobr píše:
Veteranista! píše:Švédové umí skvěle anglicky 8)
Nebo arabsky (mimo jiné)...

:D :D můžou si za to sami..
Zetor 6245

jojo7011
Příspěvky: 1072
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: Dovozci traktorů ze severních států

#60 Nový příspěvek od jojo7011 »

Sa im cudujes? Od zaciatku 70tych rokov ich degenerovali aby im tam dnes mohli navlacit moslimov. Svedom uz niet pomoci. A s moslimami neporadi nikto.

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“