NEHODY traktorů zetor

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
stano.baran
Příspěvky: 6
Registrován: ned kvě 20, 2012 10:35 am
Bydliště: Bardejov-Smilno

NEHODY traktorů zetor

#1 Nový příspěvek od stano.baran »

:) 8)
Přílohy
IMG_0668.JPG
IMG_0667.JPG
IMG_0665.JPG
IMG_0520.JPG
IMG_0519.JPG

stano.baran
Příspěvky: 6
Registrován: ned kvě 20, 2012 10:35 am
Bydliště: Bardejov-Smilno

Re: Havarie zetor :) Vychod Slovenska

#2 Nový příspěvek od stano.baran »

Prepacte za spam ..ale nemohol som najst sekciu havarie :(

Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: Havarie zetor :) Vychod Slovenska

#3 Nový příspěvek od neboferus »

ja ako amater mam tiez problem nieco najst. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... lit=nehody

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: Havarie zetor :) Vychod Slovenska

#4 Nový příspěvek od Marie »

to nevadí, ty fotky stojí za to
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Nehoda 5211.. ;-/

#5 Nový příspěvek od Levi »

Nazdar traktoristi.. :friends: Tak jsem byl v JZD vypomádat cca před 3mi týdny na odvoz slámy... Jak asi každý zná, tak ve většině JZD jsou stroje v brutálním stavu, tenhle byl ok, až na brzdy, šli jen když jim bůh popřál mnoho štěstí.. :D

Jedeme si to s kámošem po strništi, oba dva narvané horaly.. Najednou se kámošovi cca 15m přede mnou utrhl horal.. A už to lítalo :/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ještě jsem nepotkal borce který by za jízdy odpřáhl horal, aniž by utrhal hadice apod.. :D :potlesk: :D


Poté se to opakoval když jsme sjížděli 12% kopec (asfalt) dolů, pod kopcem je radar a u něj stála policie.. Zastavila kámoše, já to neubrzdil se stupidními brzdami a opět jsem narval 6911.. (jen lehce promáčklé plechy..) ;-/ Tak jsme jim zdálky ukázali doklady, řekli že spěcháme a jeli pryč.. :) :321: A závady ať si řeší s majitelem majetku.. A našich milých spoluobčanů výraz vypadal asi takhle.. :shock:
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#6 Nový příspěvek od Sedlák »

No tak to je něco, tohle se nevidí každý den :shock: , hlavní je že se nikomu nic nestalo.
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#7 Nový příspěvek od staník »

Tak nevím :-/ Mám z tebe takovej smíšenej pocit.Fakt seš přesvěčenej že je to všechno v pořádku a sranda?
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#8 Nový příspěvek od Levi »

Jsou všichni zdrávy.. Já z toho vylezl jako po másle, i když to vypadá, že jsem si dal na hubu o sklo.. :tyty: :tyty: Bylo to ještě takové mírné jak do nešlo do tvrda, ale jakoby pod horal.. ;)


Tak ty mi pověz kdo tohle mohl čekat?? Ty si kontroluješ závěs? Nevím co tím máš přesně namysli.. Jestli myslíš že já budu bez zaplacení JZD opravovat traktor? Tak to se mýlíš.. Od toho jsou 3 lidi v dílně.. Může za to jen to, že dokud se nic nestane, tak proč bychom to opravovali.. (TO JE JZD.. A NÉ SOUKROMÝ STROJE) Já bych to doma měl zpravený do týdne..
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#9 Nový příspěvek od Levi »

A ještě, někdo dělá v JZD kde má každý svůj stroj a musí se o něj starat.. Ale tady na to není čas.. Jeden traktor dojede, jede na dílnu, tam se pracuje na opravě.. Zatím co ty mezitím dostaneš traktor jiný a obděláváš dál..
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#10 Nový příspěvek od zetornd »

staník píše:Tak nevím :-/ Mám z tebe takovej smíšenej pocit.Fakt seš přesvěčenej že je to všechno v pořádku a sranda?
Taky mě připadá , že Levi není "řidič" na svém místě. Má vždy nabouraný "čumák" o vozidlo jedoucí stejným směrem před ním.
Kde je chyba, mezi pedály a volantem ???

Ahoj

Uživatelský avatar
Levi
Příspěvky: 554
Registrován: stř čer 20, 2012 8:20 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#11 Nový příspěvek od Levi »

zetornd píše:
staník píše:Tak nevím :-/ Mám z tebe takovej smíšenej pocit.Fakt seš přesvěčenej že je to všechno v pořádku a sranda?
Taky mě připadá , že Levi není "řidič" na svém místě. Má vždy nabouraný "čumák" o vozidlo jedoucí stejným směrem před ním.
Kde je chyba, mezi pedály a volantem ???

Ahoj
Nechci se tu hádat, ale v tu chvíli když píšu, že brzdy nebrzdili tak si myslíš že kola budou stát? A volant? Když ženeš 30km/h a v tu ránu ten urvaný horal před tebou stojí, tak už se neuhneš..
Když jsi tam nebyl, jak můžeš soudit že jsem zero řidič?
Zetor 6718
A všelijaký herberk za traktor.. :)

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 34&t=53481 Něco o naší 6718 A naší farmičce. :)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#12 Nový příspěvek od staník »

Levi, to všechno je možná pravda.Jen si asi nedovedeš představit co by se stalo kdyby ti ty brzdy nešli na silnici ve chvíli kdy tam zrovna není jinej traktor ale třeba osobák nebo něco jinýho,měkýho.
Dovedl bys potom někomu říct -Zabil jsem ti děcko :shock: Nezlob se ale nešli mi brzdy :-/
Nikdo by ti na to ohled nevzal,všechno bys si vyžral sám a vem jed na to že i ti kamarádi by tě moc neobhajovali.
A na mně se nezlob,já ti to řeknu jako svýmu klukovi,klidně dřív než bude pozdě. :friends:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1531
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#13 Nový příspěvek od UR1SK »

Do stroja čo mu nejdu brzdy a ešte o tom viem by som nesadol. Také peniaze na svete nie sú čo by mi zaplatili aby som do toho išiel. :tyty:

Venca R
Příspěvky: 626
Registrován: čtv čer 23, 2011 10:01 am
Bydliště: Kunčice u Letohradu
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#14 Nový příspěvek od Venca R »

Tak že nejde blinkr, svetlo atd se asi dá pochopit, ale jezdit bez brzd? Promiň, ale to je prostě debilita. Taky by se Ti ty vydělaný peníze mohli pěkně prodražit... To nebrzdí ani ten horal? A kecy typu mastim to 30 a to se nedá zabrzdit, si nech na koledu. Když už s takovou mašinou jedeš a víš že nebrzdí, tak s tim podle toho zacházej. A neber to jako nadávání, já jsem jen už pár nehod viděl, jezdím s kamionem, a kolikrát to není hezkej pohled, kór když si uvědomíš, že by se tě to mohlo nějak týkat.

toyotatoyotatoyota
Příspěvky: 711
Registrován: čtv led 19, 2012 12:06 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Nehoda 5211.. ;-/

#15 Nový příspěvek od toyotatoyotatoyota »

Bože můj,ještě že těm dětem začala škola :-/ :(

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“