Vyšla další kniha o traktorech - "Zetor 15 - 50 Super"

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#16 Nový příspěvek od Tom »

Pánové, všimli jste si těch třech traktorů, které stojí na fotce ze "křtění prvních traktorů Zetor"? Vepředu jsou pětadvácy, to je v pořádku. Ale ty co stojí blíž k fotografovi, to jsou nějaké záhadné prototypy, které neznají ani v Zetoru :shock: Kdysi se mi do ruk dostaly fotky těch prototypů... jednu přikládám. Mohl by to být prototyp patnáctky, ale s patnáctkou to má pramálo společného... zajímavé ;-)
Přílohy
Z tovární dokumentace Zetoru (3).jpg
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
ichomik
Příspěvky: 201
Registrován: stř srp 08, 2007 12:25 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#17 Nový příspěvek od ichomik »

Tak už je doma - na CPRESS mají poštovné zdarma tak jsem to hned využil. Zatím jsem ji stihl jen zběžně prolistovat a něco málo přečíst a vypadá to na dobrou investici.
Zetor 50 Super -Supřík

Uživatelský avatar
majarka
Příspěvky: 416
Registrován: stř úno 17, 2010 6:25 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#18 Nový příspěvek od majarka »

Díky za tip.Poštovné zdarma a dobrá cena knižky. 8) :) 8)
Zetor4011 byl to skvělí traktor. Zetor 5211

zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#19 Nový příspěvek od zts18345 »

ja ju uz mam tiez doma polovicu uz aj prestudovanu este keby take daco bolo aj od crystala 8)
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#20 Nový příspěvek od mareko »

Mně trochu vadí na té publikaci že je hlavně o Z 25 a o Z 50 S, tam je popsáno dost teorie,ale obrázky nic moc.
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
lukasko83
Příspěvky: 432
Registrován: čtv pro 08, 2011 10:45 am
Bydliště: Lučenec

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#21 Nový příspěvek od lukasko83 »

Tak polovičke som "naznačil" že by som sa tejto knihe potešil a už je aj objednaná :wink:
Zetor 25

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3096
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#22 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Mne túto knihu priniesol ježiško, urobil mi veľkú radosť :smich: (sám som si ju vybral). K týmto traktorom som sa nikdy nejak bližšie nedostal, odmala sa motám okolo "majorov". Inak sú v nej pekné fotky a zaujímavé čítanie.
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Fr.Vlasto
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 18, 2011 9:27 pm
Bydliště: Usti /Orlicí

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#23 Nový příspěvek od Fr.Vlasto »

mareko píše:Mně trochu vadí na té publikaci že je hlavně o Z 25 a o Z 50 S, tam je popsáno dost teorie,ale obrázky nic moc.
jestli seš trochu na opravi tak nepotřebuješ obrázky hlava ruky a pamatovák jak a co správně udělat /co čech to mechanik opravář/a musiš to dělat s láskou k věci samé Vlasto

Fr.Vlasto
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 18, 2011 9:27 pm
Bydliště: Usti /Orlicí

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#24 Nový příspěvek od Fr.Vlasto »

ichomik píše:Tak už je doma - na CPRESS mají poštovné zdarma tak jsem to hned využil. Zatím jsem ji stihl jen zběžně prolistovat a něco málo přečíst a vypadá to na dobrou investici.
No už ju mám taky spíš je to pro ty co chcou něco vědět je tam dost ale třeba chtěl jsem vědět víc o tej malej převodce na prsách SUPRA pro náhon do otáčkoměru ani tam neni napsaný který supry měli otačkomšr jestli rozvodoví kolo co vede přes kompresor je v tý hřídeli díra a pohání vstřikovací čerpadlo do kterýho je právě ta malá úhlová převodka zastrčená a drží dvěm šrouby vůbec tam jde strčit ? moje 35tka ne palubce díru na otáčkoměr měla zaslepenou , díra v prsách je zaslepená plíškem a těsněním tuto převodku jsem koupil no chcu to tam instalovat i když mam dílnu celího SUPRÁČKA včetně velké kabiny nápravi ZETOR s posilovačem orsta tak teď je u nás zima já to dělám sám venku jen pod střechou tak Vy kteří o otáčkoměru něco víte víc napište mě to na jaře budu pokračova už jsem slíbil že to ukážu dočkáte se Vlasto

Uživatelský avatar
McPeci
Příspěvky: 3788
Registrován: pát dub 06, 2012 2:15 pm
Bydliště: Juřinka
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#25 Nový příspěvek od McPeci »

knížku už mám asi doma, má to být překvapení :D ještě 12 dní a má dahá mi ji předá, nemohu se dočkat
:vztek: :vztek:
Robert ;)

každý když něco opravuje má na práci nechtěný podpis

https://www.facebook.com/robert.peciva


http://petice.nasetraktory.cz/informace?ank=2&odp[0]=1 petice za legalizaci domadělů v čr

zet3
Příspěvky: 161
Registrován: pon led 28, 2013 6:00 pm
Bydliště: Čadca

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#26 Nový příspěvek od zet3 »

zts18345 píše:ja ju uz mam tiez doma polovicu uz aj prestudovanu este keby take daco bolo aj od crystala 8)

Tu je niečo aj o crystaloch http://www.zemedelskytydenik.cz/zt-obchod/2578-2
Ja ju už mam doma.

baron
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 29, 2009 8:57 pm
Bydliště: Jihlava

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#27 Nový příspěvek od baron »

Zdravím ve spolek.... sháním tuto knížku už delší dobu a bohužel ji nikde už nemůžu sehnat. Prý je vyprodaná a dotisk nebude. Takže se na Vás obracím s prosbou, jestli byste mi ji někdo třeba nenaskenoval případně půjčil, klidně za nějaký úplatek... Mám Zetora 15 a velice by se mi hodila...

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#28 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Ahoj, nedávno jsem ji půjčil kamarádovi, pokud to nespěchá tak až mi ji vrátí tak bych něco nafotil.
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

baron
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 29, 2009 8:57 pm
Bydliště: Jihlava

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#29 Nový příspěvek od baron »

Malej Peťa píše:Ahoj, nedávno jsem ji půjčil kamarádovi, pokud to nespěchá tak až mi ji vrátí tak bych něco nafotil.
Super, to by bylo skvělé. Určitě na to nepospíchám. Děkuji.

Uživatelský avatar
najfang10
Příspěvky: 87
Registrován: čtv úno 12, 2009 5:18 pm
Bydliště: Nova Bana

Re: Traktory Zetor 15 - Zetor 50 Super

#30 Nový příspěvek od najfang10 »

Zdravím chlapi,
Ja tiež nemôžem tu knihu nikde zohnať, tak ak by niekto naskenoval bol by som vďačný
VĎAKA :)
ZETOR 25 A
Jawa 50 typ 21

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“