Zetor compax, skúsenosti

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Zetor compax, skúsenosti

#1 Nový příspěvek od Jafero »

Zdravím, zvažujem kúpu traktoru zetor compax 40 s kabínou poprípade s nakladacom, chcel by som sa opýtať či s nim ma niekto skúsenosti, aka je kvalita spracovania a hlavne ten motor ktory musi splnovať normu stage 5. Rozmýšľal som aj nad lovolom ale kedže nejaku popularitu po svete nezbiera tak by som radšej ostal verny zetoru. Cena si myslim že nejaka zdrvujúca nie je. Obhospodarujem 3ha luk a 1ha lesa, bývam v kopcoch takze by som potreboval aby ten traktor aj nieco vydržal. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem veľa mth bez porúch :driver:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zetor compax, skúsenosti

#2 Nový příspěvek od DYK »

Proč si nekoupíš TYM? Možná bude levnější.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#3 Nový příspěvek od Jafero »

DYK píše: úte pro 21, 2021 7:29 pm Proč si nekoupíš TYM? Možná bude levnější.
V týchto farbách sa mi páči viac a v zetore mi povedali že je to skladane u nich tak im viac dôverujem. Cenovo som ešte ani v tyme nepozeral ako by to vyšlo

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Zetor compax, skúsenosti

#4 Nový příspěvek od jojof »

Nieje to slabé a úzke na kopce?

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#5 Nový příspěvek od Jafero »

jojof píše: úte pro 21, 2021 7:40 pm Nieje to slabé a úzke na kopce?
Doteraz som mal mt8 050 a bol som na to zvyknutí tak by to zasa nemal byť taký problém

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Zetor compax, skúsenosti

#6 Nový příspěvek od jojof »

A Farmatrac si nepozeral. To je tiež skladačka ako Zetor.

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#7 Nový příspěvek od Jafero »

jojof píše: úte pro 21, 2021 7:46 pm A Farmatrac si nepozeral. To je tiež skladačka ako Zetor.
Pozeral, mám tiho prejdenehk veľa, ale tak nejak sa mi najviac zapáčil ten compax alebo teda tym

pavel sk
Příspěvky: 12796
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zetor compax, skúsenosti

#8 Nový příspěvek od pavel sk »

Teraz ked som bol v karantene tak som mal kopu casu a nahodou som na ten Zetor-compax natrafil. Su to tri modely co ponukaju 25, 35 a 40. Ta 35 a 40-tka ma pisanu min.širku: 1360 a max. sirku: 1715. Takze sa to asi da kolesami rozsirit a aj niejaky ten kopec by to mohlo zniest.
Naposledy upravil(a) pavel sk dne úte pro 21, 2021 7:56 pm, celkem upraveno 1 x.

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Zetor compax, skúsenosti

#9 Nový příspěvek od jojof »

Neviem aby si zbytočne neplatil za značku. Ja by som už išiel do niečoho silnejšieho radšej. Ale ty asi máš už náradie za tieto malé traktory,tak preto taká voľba.

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#10 Nový příspěvek od Jafero »

jojof píše: úte pro 21, 2021 7:55 pm Neviem aby si zbytočne neplatil za značku. Ja by som už išiel do niečoho silnejšieho radšej. Ale ty asi máš už náradie za tieto malé traktory,tak preto taká voľba.
Presne preto, naradia už mam veľa za male traktory, aj ked popravde som rozmýšľal nad veľkym zetorom ale nemal by so to kde parkovať a v podstate mi veľky traktor netreba a ani mi nejako nevyhovuje, a ked sa este pozeram na tie ceny co pýtajú za 30 rocne traktory do ktorych sa treba stále vŕtať tak som sa radsej rozhodol kúpiť novy a komfortnejší stroj

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Zetor compax, skúsenosti

#11 Nový příspěvek od jojof »

A cena za ten Zetor compax je aká? Tych značiek na výber je kopec,ale ty si sa už asi rozhodol pre Zetor.

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#12 Nový příspěvek od Jafero »

jojof píše: úte pro 21, 2021 8:59 pm A cena za ten Zetor compax je aká? Tych značiek na výber je kopec,ale ty si sa už asi rozhodol pre Zetor.
Cena je 17 500 bez dph v zetor, do tymu budem musieť zavolat alebo im napísať a zistiť cenu či sa neoplatí viac tam, ak by ju niekto vedel tak by som bol rád aby ma oboznámil. A k tým značkám ni, neviem čo by holo lepsie v tej vykonovej kategórii, zahraničné su bud strašné drahé (aj ked tie v cesku a Slovensku tiez niesu najlacnejšie) alebo sa nedaju zohnať, potom tu sú ešte tie kórejské čínske a kórejské ale tým neverím vôbec, aj ked cena je perfektna

Miroslav110
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 21, 2021 10:58 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Zetor compax, skúsenosti

#13 Nový příspěvek od Miroslav110 »

Ahoj, také bych si rád přečetl hodnocení z praxe o Zetoru compax CL 35, ale nemůžu na netu nic najít. Chtěl jsem navštívit nějakého prodejce, že si jej
omrknu a projedu se s ním, ale nikdo jej nemá. Vše vyprodáno. Jinak TYM a Zetor compax jsou podle mě vyráběny ve stejné fabrice ( Korea ), stejné motory,
ovládací prvky, atd. I ta cena, dával jsem si letos v únoru poptávku na TYM 355, cena byla 444 000,- + DPH
V listopadu jsem málem koupil nový YTO SG 354. Cena dobrá ( 300 000Kč včetně DPH ), ale při vlastní projížďce mi nějak nesedl ( ovládací prvky ).
U vás na Slovensku jsou Zetory compax skladem na prodejnách?

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: Zetor compax, skúsenosti

#14 Nový příspěvek od Jafero »

Miroslav110 píše: úte pro 21, 2021 11:43 pm Ahoj, také bych si rád přečetl hodnocení z praxe o Zetoru compax CL 35, ale nemůžu na netu nic najít. Chtěl jsem navštívit nějakého prodejce, že si jej
omrknu a projedu se s ním, ale nikdo jej nemá. Vše vyprodáno. Jinak TYM a Zetor compax jsou podle mě vyráběny ve stejné fabrice ( Korea ), stejné motory,
ovládací prvky, atd. I ta cena, dával jsem si letos v únoru poptávku na TYM 355, cena byla 444 000,- + DPH
V listopadu jsem málem koupil nový YTO SG 354. Cena dobrá ( 300 000Kč včetně DPH ), ale při vlastní projížďce mi nějak nesedl ( ovládací prvky ).
U vás na Slovensku jsou Zetory compax skladem na prodejnách?
U nás niesu skladom, tiež je všetko vypredané. Jediná možnosť je to kúpiť priamo od tymu ale nemôžem sa im tam dovolať, vraj by tam mala byt aj nižšia cena

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Zetor compax, skúsenosti

#15 Nový příspěvek od jojof »

Firma Kocht má reklamu na traktor Branson,že si ho môžeš vyskúšať doma. Čo tak spojiť sa s nimi a vyskúšať ho ak je to pravda.

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“