Zetor Maxterra

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#106 Nový příspěvek od adam »

Chudej farmar píše:
adam píše:Podle mě traktor kterej vydrží 7000mth bez větších problému je dobrej.
podle me 7000mth kdyz nepocitam cidla a treba cepy na odpruzeny naprave (opotrebitelné zbozi jako u auta) tak je 7000mth uplne nic!! pri prumerny pouzivani( nemyslim zadnej extrem piskovny, vapenky atd) 14tis mth je pro me znamka toho ze jsou to dobre masiny.. když jsem vybiral traktor a chodil po dilnach kde staly 15, 20 ale i 25tis mth traktory ktere se delali jen stredni opravy motoru a prevodovek to je pro me potom známka kvality stroje... a videl jsem i 80k traktor z zivky za 5 let 14tis mth a stale ok... takze asi tak... kdyz jsem mel 16245 (coz bych kvalitne a zpracovanim pririvnal k tej maxtere, mozna tej 162 ale temi to slovy ublizuji) tak mela 8900mth motor jiz druhy a vsechno tam bylo uz hyn a zraly na GO, proste vsechno na co se sehalo se muselo menit a menit za nahradni dily co vydrzeli rok.... a to u me prd jezdila.. vedle v podniku maj 121 a je to hodne vytizenej traktor teda byl.. 2x do roka go.. protoze ty dily to proste nevydrzeli... a to pak prestene nejednoho bavit :typek:
Tak tahle dělá od rána do večera v lese.Ted koupil forterru druhou řikal že jinej traktor by nechtěl. Ono to je taky o tom kdo s tim jezdí. On si s tim jezdí sám.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Zetor Maxterra

#107 Nový příspěvek od Peetan »

Bude to asi i tím, že to jede z 80% na volnoběh, max 1500ot. Kdyby jezdil celej den v zápřahu, třeba v orbě, se sekačkama td, bylo by to taky jiný.
Tu 96ku má Adame asi 5 let ne? taky nepoznal nic jinýho... pak by třeba změnil názor.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#108 Nový příspěvek od adam »

Peetan píše:Bude to asi i tím, že to jede z 80% na volnoběh, max 1500ot. Kdyby jezdil celej den v zápřahu, třeba v orbě, se sekačkama td, bylo by to taky jiný.
Tu 96ku má Adame asi 5 let ne? taky nepoznal nic jinýho... pak by třeba změnil názor.
Jo asi 5 let. Ten chlap co od něj ted koupili tu druhou ji měl taky v rotačkácha prej že v pohodě. akorát to bylo slabý tak proto kupuje tu 125.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Zetor Maxterra

#109 Nový příspěvek od Peetan »

adam píše:
Peetan píše:Bude to asi i tím, že to jede z 80% na volnoběh, max 1500ot. Kdyby jezdil celej den v zápřahu, třeba v orbě, se sekačkama td, bylo by to taky jiný.
Tu 96ku má Adame asi 5 let ne? taky nepoznal nic jinýho... pak by třeba změnil názor.
Jo asi 5 let. Ten chlap co od něj ted koupili tu druhou ji měl taky v rotačkácha prej že v pohodě. akorát to bylo slabý tak proto kupuje tu 125.
Radim nebo ten chlap? Není to od Ehla?
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

zts18345
Příspěvky: 665
Registrován: ned pro 06, 2009 6:42 pm
Bydliště: dudince

Re: Zetor Maxterra

#110 Nový příspěvek od zts18345 »

Peetan píše:Bude to asi i tím, že to jede z 80% na volnoběh, max 1500ot. Kdyby jezdil celej den v zápřahu, třeba v orbě, se sekačkama td, bylo by to taky jiný.
Tu 96ku má Adame asi 5 let ne? taky nepoznal nic jinýho... pak by třeba změnil názor.
neviem ako to je ale tu maju 2x 12441 jednu asi tak 3 alebo 4 roky a druhu o rok menej a zatial bez poruchy a to celorocne tahaju kosacky a lisy a robia v podstate kazdy den od rana do vecera a zatial drzia a veduci vravel ked novy tak beru zasa len zetora takze to bude asi kus od kusa
Zetor crystal 8011, 2xZetor 50 super + kopec veci k nim co furt vsade zavadzaju

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#111 Nový příspěvek od adam »

Peetan píše:
adam píše:
Peetan píše:Bude to asi i tím, že to jede z 80% na volnoběh, max 1500ot. Kdyby jezdil celej den v zápřahu, třeba v orbě, se sekačkama td, bylo by to taky jiný.
Tu 96ku má Adame asi 5 let ne? taky nepoznal nic jinýho... pak by třeba změnil názor.
Jo asi 5 let. Ten chlap co od něj ted koupili tu druhou ji měl taky v rotačkácha prej že v pohodě. akorát to bylo slabý tak proto kupuje tu 125.
Radim nebo ten chlap? Není to od Ehla?
Ten chlap kupuje 125 a radimoj nechal tu 114. Není to od Ela.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
cipisek
Příspěvky: 829
Registrován: stř říj 29, 2008 8:27 pm
Bydliště: 76875

Re: Zetor Maxterra

#112 Nový příspěvek od cipisek »

No konečně taky i nějaké pozitivní zkušenosti. Pro Chudý Farmář: V jednom máš pravdu nikdy jsem s nějakým velkým zemědělským strojem nejezdil, ani s Traktorem.Jediné co celé život sedlám je Eres a pak kdysi jeden domaděl z Tatry 805 a to je vše, Nejsem zemědělec a ani se tím živit nehodlám,pěstuju si jen pro vlastní potřebu a na to nic jiného nepotřebuju. Tak Ty jsi taky pěkně mimo mísu. Jak můžeš srovnávat 20- 30 let starý Zetor a nový traktor? Zkus do motoru svojeho cizáckého New Hollanda nalít M6AD Olej a uvidíme jak dlouho ti ta tvoje modrá modla vydrží! ani né těch 7000MTH A můžeš to rovnou poslat do Hutí. Poruchy se nevyhýbají ničemu dokonce jsem tu kdesi našel Týpka co proklínal VALTRU :jazyk: Ty jsi vůbec proti Zetoru nějak Zamindrákované, Pokud vím tak žádného nového nemáš jen bereš ifo z druhé ruky a Agentury JPP(jedna paní povídala) Osobní zkušenost nulová. K vuli Lidem s tvojím smýšlením nebudu podporovat české zemědělce. dokud nebudete sedět v Zetorech :321: a za Zetorem české nářadí.
Všelikého kvaltování toliko pro hovado jest.....

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#113 Nový příspěvek od Chudej farmar »

jses fakt mimo, proti zetoru nic nemam mam doma 3 a mel jsme 4, az bude zetor delat 200k traktor na urovni tak se mozna o tom budem bavit ale to nikdy nebude. ono az budes sedet 18h denne pri seti apod v traktoru tak mozna pochopis proc nejedzime zetorama. ale to je fuk. p.s. M6AD nejni podle me uz v dnesni olej vhodnej do zadnyho traktoru, ani jeden muj traktor uz na to davno nejezdi... kdyby jsi nalil M6AD do maxtery dopadne uplne stejne.. NH nejni modla ale stroj ze ktereho po 18h vylezes a jses v pohode a ne dobytej a vyskakanej jak ze zetora. apropo v NH jezdim na uplne obyc arala 10w40 takze nic mimoradného... s novejma zatorama jsem mel uz kolikrat osobni tu cest a proto rikam ne. stejne tak jako ceske stroje nejsou vsechny spatne to urcite ne, ale koupil jsem si za pul milionu SMS disker a dneska bych to znova uz neudelal a to ho mam jen 2 roky :(
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Maxterra

#114 Nový příspěvek od ondra »

Co MTH týče tak ted už to taky nejde srovnávat pač to už nepočita MTH ale obyčejný hodiny takže ikdyž traktor necháš 10 hodin na volnoběh napočitá to 10 MTH což by starej zetor nakroutil tak 2 -3 a kdo vi jestli ubec :) jinak co se Radima týče tak už měl traktor na přetěsnění ne ? udajně mu z toho všude tek neskutečně olej ale je jasný že to nepřizná pač on má všechno nejlepší :) ale možna kdyby si do vyvážečky koupil něco s otočnym řízením tak by zjistil že ta efektivita práce je uplně někde jinde ... a ještě co se jeho fortery týče jak ma řešenou ruční brzdu a podbny píčovinyk co jsou vedle sedačky ? to se točí pžez to ?
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#115 Nový příspěvek od Chudej farmar »

ondra píše:Co MTH týče tak ted už to taky nejde srovnávat pač to už nepočita MTH ale obyčejný hodiny takže ikdyž traktor necháš 10 hodin na volnoběh napočitá to 10 MTH což by starej zetor nakroutil tak 2 -3 a kdo vi jestli ubec :) jinak co se Radima týče tak už měl traktor na přetěsnění ne ? udajně mu z toho všude tek neskutečně olej ale je jasný že to nepřizná pač on má všechno nejlepší :) ale možna kdyby si do vyvážečky koupil něco s otočnym řízením tak by zjistil že ta efektivita práce je uplně někde jinde ... a ještě co se jeho fortery týče jak ma řešenou ruční brzdu a podbny píčovinyk co jsou vedle sedačky ? to se točí pžez to ?
pockat pockat, me to pocita MTH!!!! akorat fendt vim ze pocita H! tzv asi potom cele agco!
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Maxterra

#116 Nový příspěvek od ondra »

Chudej farmar píše:
ondra píše:Co MTH týče tak ted už to taky nejde srovnávat pač to už nepočita MTH ale obyčejný hodiny takže ikdyž traktor necháš 10 hodin na volnoběh napočitá to 10 MTH což by starej zetor nakroutil tak 2 -3 a kdo vi jestli ubec :) jinak co se Radima týče tak už měl traktor na přetěsnění ne ? udajně mu z toho všude tek neskutečně olej ale je jasný že to nepřizná pač on má všechno nejlepší :) ale možna kdyby si do vyvážečky koupil něco s otočnym řízením tak by zjistil že ta efektivita práce je uplně někde jinde ... a ještě co se jeho fortery týče jak ma řešenou ruční brzdu a podbny píčovinyk co jsou vedle sedačky ? to se točí pžez to ?
pockat pockat, me to pocita MTH!!!! akorat fendt vim ze pocita H! tzv asi potom cele agco!
Ja měl za to že už u všech jen hodiny ..Valtra bohužel taky hodiny ..nebo teda alespon do posavad tomu tak bylo ...
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#117 Nový příspěvek od Chudej farmar »

ondra píše:
Chudej farmar píše:
ondra píše:Co MTH týče tak ted už to taky nejde srovnávat pač to už nepočita MTH ale obyčejný hodiny takže ikdyž traktor necháš 10 hodin na volnoběh napočitá to 10 MTH což by starej zetor nakroutil tak 2 -3 a kdo vi jestli ubec :) jinak co se Radima týče tak už měl traktor na přetěsnění ne ? udajně mu z toho všude tek neskutečně olej ale je jasný že to nepřizná pač on má všechno nejlepší :) ale možna kdyby si do vyvážečky koupil něco s otočnym řízením tak by zjistil že ta efektivita práce je uplně někde jinde ... a ještě co se jeho fortery týče jak ma řešenou ruční brzdu a podbny píčovinyk co jsou vedle sedačky ? to se točí pžez to ?
pockat pockat, me to pocita MTH!!!! akorat fendt vim ze pocita H! tzv asi potom cele agco!
Ja měl za to že už u všech jen hodiny ..Valtra bohužel taky hodiny ..nebo teda alespon do posavad tomu tak bylo ...
nene vim akorat o fendt ale takze to asi ted dela cele agco fendt masey a valtra, jinak dalsi nevim, ja mam 100% MTH
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#118 Nový příspěvek od TomikKouril »

Mám Landini a v tom Perkins a taky počítá MTH.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#119 Nový příspěvek od Chudej farmar »

TomikKouril píše:Mám Landini a v tom Perkins a taky počítá MTH.
tome jak jses poskojenej s tim landini? a hlavne se servisem? neslysel jsem na to bohuzel nic dobreho proto se ptam :) a kdyz to srovnas s proximou jake to je?
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor Maxterra

#120 Nový příspěvek od TomikKouril »

Chudej farmar píše:
TomikKouril píše:Mám Landini a v tom Perkins a taky počítá MTH.
tome jak jses poskojenej s tim landini? a hlavne se servisem? neslysel jsem na to bohuzel nic dobreho proto se ptam :) a kdyz to srovnas s proximou jake to je?
Tak spokojenej sem moc.Servis je perfektní.Když potřebuji přijede o výkendu,neděli podle potřeby.Jinak srovnávat to s mojí Proximou to nemužu.To bych modrákovi křivdil.Je to uplně někde jinde.Jediný co mě vadí je málo místa v kabině.Nic tam nedáš.Na to,že to má 100 koní je to velký a robustní traktor.Jen nevím,jestli vydrží tahání v lese třeba 10 let.A myslím,že třeba JD to vydrží.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“