Zetor club - zlodejina

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Zetor club - zlodejina

#1 Nový příspěvek od mastnacek »

Vcera jsem se zaregistroval na strankach zetorclubu. S nadeji ze si stahnu kvalitni skeny prirucky a manualu. Zaplatil jsem nejdriv 70kc za jedno stazeni. Ouvej, tak jsem koupil za 300 ViP u kteryho bylo psano ze pak limit neni. Jenze je a uplne stejnej jako bez vip! Tak pisu adminoj co se deje. Prvni odpoved bez vysvetleni jen to, ze kdyz neco stahnu 2x tak si vyplacam limit. Jenze mam vip. Na to me podruhy odpovedel jak ze si to predstavuju, ze si vsechno stahnu a za 500kc to dam na cd na bazos? Tak to me nasral, obcas sam neco naskenuju, posledne 100 rad traktoristovy a opravy traktoru. Tak rikam vrat penize a jdi s tskovym pristupem do prdele. Na to odpoved mas ban a 370kc v hajzlu.
Tak aby zas nekdo nezacal moralizovat tohle ma pripadne nekomu usetrit koruny ne abyste me politovali :)

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zetor club - zlodejina

#2 Nový příspěvek od Vedra »

Písni maila do Zetoru jestli tihle šašci mají licenci na úplatné šíření jejich autorského díla.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zetor club - zlodejina

#3 Nový příspěvek od mastnacek »

Zkusit bych to moh, mel chovani na prezdrzku, jasna zlodejina. Asi to udelam. Potreboval by dostat prez prsty.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zetor club - zlodejina

#4 Nový příspěvek od DYK »

To myslíš masňáček1 - Jarda - Otovice česká republika stroj zeotr 4011 r.v. 1963?
Já se ti divím čoveče!! Jasně, obrať se na Zetor ten to jistě vyřeší!!! :D Najivko.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Zetor club - zlodejina

#5 Nový příspěvek od staník »

Nikam nepiš nedělej ze sebe :cert: Nám jsi poradil a od toho tady fórum je.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zetor club - zlodejina

#6 Nový příspěvek od mastnacek »

Ale copak dick, ty tam jses taky se svym strojem jakej svet nevidel?

Stanik: na tu myslenku me prived vedra. Admin tech stranek je normalni zmetek.

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zetor club - zlodejina

#7 Nový příspěvek od Vedra »

DYK píše: Jasně, obrať se na Zetor ten to jistě vyřeší!!! :D Najivko.
Jestli nemá licenci tak bude nejspíš stačit jeden mail z právního oddělení a zaplatí jim každou korunu co kdy vybral. Autorské právo v EU je dost kruté.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zetor club - zlodejina

#8 Nový příspěvek od DYK »

Mastňáček, ne nejsem tam, jen jsem nepředpokládal že jsi takovej debil kterej naletí na kde co. A že jsi neviděl můj stroj? To je ale tvoje chyba, ne moje. Vono na tom povídání jinde asi bude něco pravdy. Seš nějakej divnej a nevíš o tom. Zetor asi bude řešit, jak dostat z Ruska prachy za prvních 80 strojů, ale určitě ne takovýhle pičoviny naivních. Jak to tak pozoruju, čím kdo bydlí dál, tím je větší "Zetorák".
Jasně hoši, poplačte si u výrobce!! Už to vidím jak to zafunguje :D Ale třeba Zetor je uveden jako partner tak co? Auto - moto - klub fakt super. Tak s chutí do toho, půl je hotovo. Jen doufám, že si někdo nemyslí, že materiály ke stažení pochází ze současné databáze Zetoru?!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zetor club - zlodejina

#9 Nový příspěvek od mastnacek »

:)) jak psal vedra, jestli nemaj se zetorem poresenou licenci, tak kradnu. Nevim co je naovniho ze jsem se tam regisgroval a zaplatil vip? Jinde to funguje, kde jsou slusny lidi, tohle bude asi nejakej kolenovrt od brnecka...

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zetor club - zlodejina

#10 Nový příspěvek od DYK »

Jsi naivní tele a teď už jen plácáš kolem sebe. Brno nebrno Zetor je slovenskej tak hodně štěstí s tím "pertinaxem"!!! Web provozuje auto - moto - klub a co vím tak PRAHA!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Zetor club - zlodejina

#11 Nový příspěvek od honza461 »

Opravdu někteří myslí prdelí,ani jsem jejich stránky neviděl ale využívat něco bezmezně za pár korun ?????Nebejt takových chytrolínu jako jsou i zde někteří jedinci tak asi podvody nefungujou. 8)

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zetor club - zlodejina

#12 Nový příspěvek od mastnacek »

Dyku ty jses vazne vocas. Rikam ze jinde funguje zaplaceny clenstvi bet problemu.
Vsak ne nadrmo se rika ze nejhorsi prazaci jsou ti z moravy. Nepoznas rejpanec? Sam rejes kde muzes do koho tak tady mas ochutnat svoji polivcicku.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zetor club - zlodejina

#13 Nový příspěvek od mastnacek »

Hanz: hlavne zes to nevidel ale vis to nejlip, jses borecek.
Dneska je s vama mladenci opravdu sranda. Je videt ze okurkova sezona zacla. Aspon nekde.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zetor club - zlodejina

#14 Nový příspěvek od DYK »

Jo, piš si co chceš ale bacha na hady!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zetor club - zlodejina

#15 Nový příspěvek od Vedra »

DYK píše: Jen doufám, že si někdo nemyslí, že materiály ke stažení pochází ze současné databáze Zetoru?!!
Všechny příručky které Zetor kdy vytvořil za dobu své existence jsou na 99% jeho autorským dílem, pokud nebyla přiznána práva konkrétním autorům.

Jakékoliv jejich šíření ať už za úplatu nebo zadarmo je protizákonné, přestupek nebo trestný čin dle rozsahu, horní hranice trestu 8 let natvrdo!

Bod k zamyšlení:

Myslíte, že někdo vlastní práva k příručce k TKčku? Přešlo to na Šálka nebo propadlo mezi prkny v podlaze protože to v té době nikoho nezajímalo? Z hlediska zákona je to jedno. Šíření příručky je pořád protizákoné. Dílo může prohlásit za opuštěné a tím pádem volně k šíření jedině soud.

Odpovědět

Zpět na „Kuriozity, zajímavosti, tisk ZETOR“