Závaží Zetor

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Závaží Zetor

#16 Nový příspěvek od Matúš »

Čo na to technická a prevod dopredu?

Uživatelský avatar
bulanek88
Příspěvky: 495
Registrován: čtv úno 26, 2009 10:23 pm
Bydliště: Dušejov (Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Závaží Zetor

#17 Nový příspěvek od bulanek88 »

Na technickou s timhle traktorem nejezdím a je to bez předku, píšu to jen kvůli fyzickýmu provedení.

LukasxT
Příspěvky: 23
Registrován: stř bře 08, 2017 7:14 pm
Bydliště: Sobčice

Re: Závaží Zetor

#18 Nový příspěvek od LukasxT »

Ahoj to by jsi byl hodný, můžeš mi trochu víc popsat proč jsi vyřezával zobáčky do ráfku? Myslíš že když se udělá kulatý střed (kružnice) a navaří se do původní středový díry, že by to neudrželo? Nebo by se musel udělat střed, který by se přišrouboval na původní díry disku. A k té technické, když bude zachován rozměr pláště, který je uveden v TP a na té úpravě bude závaží, aby to nebilo do očí, tak by snad neměl být problém. To je pouze moje doměnka. Rád si vyslechnu Vaše názory a zkušenosti, abych se nepouštěl do něčeho co by nešlo zlegalizovat.

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Závaží Zetor

#19 Nový příspěvek od Matúš »

Tak ak rozmer pneu ostane rovnaký, tak je to v poriadku 8) Myslel som, že tá Škodovka má väčšie pneu.
Len si daj pozor na ten prevod na predný náhon, ak ho na traktore máš.

Uživatelský avatar
bulanek88
Příspěvky: 495
Registrován: čtv úno 26, 2009 10:23 pm
Bydliště: Dušejov (Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Závaží Zetor

#20 Nový příspěvek od bulanek88 »

Ty zobáčky jsem vyřezával proto, že rozteč šroubů na uř1 je cca stejná jako velikost tý středový díry u torona (a co jsem zjistil tak i uř2, v3s, supr), tak se do nich ty šrouby schovají a na mezikruží jsou vypálený půldíry.

LukasxT
Příspěvky: 23
Registrován: stř bře 08, 2017 7:14 pm
Bydliště: Sobčice

Re: Závaží Zetor

#21 Nový příspěvek od LukasxT »

Aha, dík za objasnění. Neměl by jsi nějaký fotky upraveného disku? Jaký tam máš rozměr pneu? Toron má docela balóny oproti zetoru.

red.bill
Příspěvky: 2059
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Závaží Zetor

#22 Nový příspěvek od red.bill »

LukasxT píše:Aha, dík za objasnění. Neměl by jsi nějaký fotky upraveného disku? Jaký tam máš rozměr pneu? Toron má docela balóny oproti zetoru.
Má tam 18,4x26 takže normální kola z horáka... než se pachtit s úpravou disku sehnat kola z horáka, všude se toho válí. Většina to přeházela na klasický 30

Uživatelský avatar
bulanek88
Příspěvky: 495
Registrován: čtv úno 26, 2009 10:23 pm
Bydliště: Dušejov (Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Závaží Zetor

#23 Nový příspěvek od bulanek88 »

Já mám taky 18,4 - 26, sehnal jsem je zadara, proto mi to za to pachtění stálo, fotky jsem hodil sem http://bulanek88.rajce.idnes.cz/Podlozky_kola/ , bohužel fotku jenom upravenýho disku nemám.

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Závaží Zetor

#24 Nový příspěvek od koprkam »

Přátelé, třeba mi poradíte. Dalo by se do majorovýho středu kola přimontovat hříbek a s ním závaží ze supra? Válej se u známího na zahrádce a mě by přišly vhod :)
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“