naftová pumpa zetor

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: naftová pumpa zetor

#61 Nový příspěvek od matisx »

taky mam dve ty pumpicky
jedna starsiho data-ta jede uplne v pohode-drzi --na bazosi jsem koupil "novou"pumpu i s tou bosch pumpickou a ze zacatku dobry (3mesice)a ted jsem nenastartoval a ani pumpicka nereaguje-zavzdusneny jako prase-namontoval jsem celou starou pumpu a zase to jede-mozna jsem mohl jen vymenit tu pumpicku-ale na to jsem uz nemel nervy
da se ta pumpicka kuchnout???ze bych se tomu podival na streva????
obe napis bosch stejny cisla k nerozeznany jedna od druhe-presto u jedne je problem ze prisava :zly:

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4195
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: naftová pumpa zetor

#62 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ja vím že už jsem to tu na foru několikrát psal ale já za několik let s používáním ručních pumpiček BOSCH nemám opravdu jediný problém 8) ;-)
I když bych se bez pumpiček mohl obejít klidně..... :smich: Většinou pumpuju když měním filtry, čistím skleničku, nebo mě dojde nafta a nebo taky třeba někdy když du dát čudla tak to zkusím. Ale nafta mě nezapadá :)

jogr
Příspěvky: 78
Registrován: stř pro 14, 2016 8:40 am
Bydliště: Púchov

Re: naftová pumpa zetor

#63 Nový příspěvek od jogr »

matisx píše:taky mam dve ty pumpicky
jedna starsiho data-ta jede uplne v pohode-drzi --na bazosi jsem koupil "novou"pumpu i s tou bosch pumpickou a ze zacatku dobry (3mesice)a ted jsem nenastartoval a ani pumpicka nereaguje-zavzdusneny jako prase-namontoval jsem celou starou pumpu a zase to jede-mozna jsem mohl jen vymenit tu pumpicku-ale na to jsem uz nemel nervy
da se ta pumpicka kuchnout???ze bych se tomu podival na streva????
obe napis bosch stejny cisla k nerozeznany jedna od druhe-presto u jedne je problem ze prisava :zly:
Môžem iba potvrdiť, vymenil som pumpu za BOSCH, kúpil som ju úplne novú, tiež vydržala jedno leto a raz na jeseň ani za pána naštartovať traktor , pumpa absolútne bez odozvy celé sa to zavzdušnilo - baterka v riti. Nezostalo len vrátiť tam tu starú klasiku ( mal som ju do rezervy rozobral pretesnil, ale ide ťažšie nemal som orig. gumky) a teraz v pohode. Žeby vadný kus ???

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1174
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: naftová pumpa zetor

#64 Nový příspěvek od sita »

Zkusim ozivit toto tema. Na 57 i na 63 mam rucni pumpicku Bosch, na 57 mi ventil na vratce vrze pri kazdym zdvihu na 63 pri kazdym tretim, nebo az ctvrtym. Na 63 mam aktualne dalsi problem s motorem - po startu vylitne do max otacek a pak chcipne. Budu to nejspis resit opravou celyho cerpadla, ale nez to udelam, tak bych rad chtel mit jasno, jestli by pri pumpovani nemel pri spravne odvzdusnenej soustave vrzat ten ventilek pri kazdym zdvihu?

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“