Nápravy carraro

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nápravy carraro

#106 Nový příspěvek od Jan Karlik »

Mně to po výměně oleje přestalo ty zvuky vydávat. Ty kardany bez křížů, to je teda vynález.. :zly: Tady to kolegovi ukývalo hřídel do difu..

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Nápravy carraro

#107 Nový příspěvek od antipo »

scugla
Při 5.500mth by už to mohly dělat i ty sjeté lamely v diferáku ale prvně bych postupoval sundáním kardanu a zkouškou a pak ještě jednou ověřil správnost oleje, množství a až nakonec rozebírat diferenciál. Já jsem měnil lamely při 5.300mth spolu s olejem a nepěkné zvuky přestaly.
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

scugla
Příspěvky: 13
Registrován: pon úno 27, 2012 2:11 pm
Bydliště: Zlín

Re: Nápravy carraro

#108 Nový příspěvek od scugla »

No tak klasicky mi vůbec nevyšel čas se v tom vrtat, takže teď v týdnu to rozhodím a uvidíme. Potřeboval jsem teď o víkendu udělat špalíky a vše bylo pouze na rovině, což probíhalo bez jakýchkoliv pazvuků od nápravy. Viděl bych to asi vážně na ten vymlácený střeďák, protože pazvuky se ozývaly jen v kopcích a hlavně při jízdě po vrstevnici. Každopádně díky za rady a dám pak vědět jak to dopadlo.

konak
Příspěvky: 239
Registrován: pát lis 09, 2007 5:27 pm
Bydliště: litovelsko

Re: Nápravy carraro

#109 Nový příspěvek od konak »

zdravím potřebuji poradít mam napravu carraro a měnil jsem brzdy vyměnil lamely přitlačak i pist gumičky a i ty pružinky vše jsem složil a kdyš to ozvdušnim než dam reduktor tak kdyš zmačku pedal lamelama nejde pohnout pustím pedal a lamely jdou lechko potočit nasdím reduktor dam olej a pu ujeti 2km kolo jse začne hřat čímto muže byt neví někdo

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nápravy carraro

#110 Nový příspěvek od Leo »

Do kolika vláken dáš tvůj dotaz?
Máš tu už jedno vlákno založeno, tak čekej odpověď v něm. Pokud chceš něco s vláknem udělat, kontaktuj místního moderátora a napiš mu, co máš na srdci.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Nápravy carraro

#111 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Konak, podle mě tam dáváš olej , který tam nepatří, já si to značení oleje nepamatuju, ale na to už dojelo hodně náprav s brzdama, sám jsem pomáhal s dopravou takto postiženýho traktor se zadřenejma brzdama, a důvod ? špatný olej.

konak
Příspěvky: 239
Registrován: pát lis 09, 2007 5:27 pm
Bydliště: litovelsko

Re: Nápravy carraro

#112 Nový příspěvek od konak »

zetorak jirka píše:Konak, podle mě tam dáváš olej , který tam nepatří, já si to značení oleje nepamatuju, ale na to už dojelo hodně náprav s brzdama, sám jsem pomáhal s dopravou takto postiženýho traktor se zadřenejma brzdama, a důvod ? špatný olej.
mamtam olej shell spirax

konak
Příspěvky: 239
Registrován: pát lis 09, 2007 5:27 pm
Bydliště: litovelsko

Re: Nápravy carraro

#113 Nový příspěvek od konak »

chci jse zeptat nesetkal jse někdo stim žemu předni naprava caccaro přibrždovala a nechtěl jse vracet pist zustane vyset a pružinky ho nezatahnou naspatek


frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Nápravy carraro

#115 Nový příspěvek od frturek1 »

Zdar kluci, takova hloupa otazka, mam na proxime brzdenou napravu a tet delam vymenu oleju tak sem vypustil olej z reduktoru a vyteklo dost malo a pak sem se vsim na zadni strane reduktoru stejny zatky jako je z venka,tam se taky neco vypousti?

Uživatelský avatar
kugva
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv pro 12, 2013 10:22 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Nápravy carraro

#116 Nový příspěvek od kugva »

frturek1 píše:Zdar kluci, takova hloupa otazka, mam na proxime brzdenou napravu a tet delam vymenu oleju tak sem vypustil olej z reduktoru a vyteklo dost malo a pak sem se vsim na zadni strane reduktoru stejny zatky jako je z venka,tam se taky neco vypousti?

jo tím vypustíš zbytek oleje je to na čtyř hran z golovky

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Nápravy carraro

#117 Nový příspěvek od frturek1 »

Aha, no me to bylo prave divny a nalejt staci uz tim prednim?

Uživatelský avatar
kugva
Příspěvky: 1037
Registrován: čtv pro 12, 2013 10:22 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Nápravy carraro

#118 Nový příspěvek od kugva »

jj to stačí už tím předním tam je to propojené ale ten přední je vždy víš jak ten na druhé straně

Uživatelský avatar
carter
Příspěvky: 159
Registrován: stř říj 29, 2008 8:52 am
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nápravy carraro

#119 Nový příspěvek od carter »

Zdravím. Kupuji zetor 6340 a má nápravu carraro. Problém je že po zapnutí náhonu náprava brzdí a to dost výrazně. S vypnutým náhonem jede pěkně plynule. Vzadu jsou 28 pneu a ve předu 11.2-24. podle tabulky být může a je jedno jaké ozubené kolo je ve skříňce náhonu. Nevíte čím by to mohlo být?
Zetor 3011 | Zetor 4011 | Zetor 6211 | Zetor 6340

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2374
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: Nápravy carraro

#120 Nový příspěvek od pavolmakys »

V akom stave mas gumy.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“