super 50 kabina

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
laca dollar
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 05, 2014 8:33 am
Bydliště: čelčice

super 50 kabina

#1 Nový příspěvek od laca dollar »

ahoj chlapy je možne na traktoru zetor super 50 s SPZ vyměnit kabinu třeba ze zetoru 4011 ? není to nějak psané v technickém prukazu ? nwm jak je to tam také z ochranym rámem... díky :)

Finedine
Příspěvky: 71
Registrován: čtv říj 21, 2010 8:30 pm

Re: super 50 kabina

#2 Nový příspěvek od Finedine »

Čau, já mam v TP jen tohle a nikdy mi budku na STK nějak zvlášť neprohlíželi, takže jestli by to ti technici vůbec poznali jak vypadá typ boudy z techničáku a jak ze čtyřicítky. Jinak o rámu není v TP ani zmínka, jednou jsem byl na STK bez rámu, jednou s rámem a nikdo nic neříkal. Takže bych ji tam klidně dal a neřešil to, pár kluků tady z fora ji tam má a taky v poho. Taky sem o větší boudě uvažoval, hlavně kvůli tomu nalejzání ze zadu, ale nějak jsem ji nemoh sehnat za rozumnou cenu, tak sem si dal do kupy tu Supráckou a taky to jde.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg

laca dollar
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 05, 2014 8:33 am
Bydliště: čelčice

Re: super 50 kabina

#3 Nový příspěvek od laca dollar »

jo tak to je fajn.. jěště jde ale i o ten počet míst k sezení potřebuji jezdit ve dvou.... proto taky ta kabina, ale ty máš psáno pouze 1 osoba... což nechápu super 50 měl přece na blatnících další 2 místa k sezení.... jinak moc díky :)

laca dollar
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 05, 2014 8:33 am
Bydliště: čelčice

Re: super 50 kabina

#4 Nový příspěvek od laca dollar »

http://www.youtube.com/watch?v=AcbWO0ppUxA
tak nějak bych si to představoval... :)

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: super 50 kabina

#5 Nový příspěvek od sychrovak »

laca dollar píše:jo tak to je fajn.. jěště jde ale i o ten počet míst k sezení potřebuji jezdit ve dvou.... proto taky ta kabina, ale ty máš psáno pouze 1 osoba... což nechápu super 50 měl přece na blatnících další 2 místa k sezení.... jinak moc díky :)
Asi jak kdo má v TP :-/
Já tam mám ještě připsán ve výbavě polopás77.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Finedine
Příspěvky: 71
Registrován: čtv říj 21, 2010 8:30 pm

Re: super 50 kabina

#6 Nový příspěvek od Finedine »

laca dollar píše:jo tak to je fajn.. jěště jde ale i o ten počet míst k sezení potřebuji jezdit ve dvou.... proto taky ta kabina, ale ty máš psáno pouze 1 osoba... což nechápu super 50 měl přece na blatnících další 2 místa k sezení.... jinak moc díky :)



Když se podiváš na tu třetí stránku tak tam v pátym bodě je : počet míst k sezení 1+2, takže by to mělo bejt OK

tomtom50
Příspěvky: 40
Registrován: ned zář 08, 2013 12:06 pm
Bydliště: jičín

Re: super 50 kabina

#7 Nový příspěvek od tomtom50 »

já bych tu budku tak neřešil, oni prd vědí s jakým označením tam ná bejt budka, hlavně počet míst dodržet

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: super 50 kabina

#8 Nový příspěvek od alek »

Mě se velka bouda na Suprovy moc nelíbí, já bych tam spíš (raději)viděl toto.
http://www.youtube.com/watch?v=NxnFS1twtFE

laca dollar
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 05, 2014 8:33 am
Bydliště: čelčice

Re: super 50 kabina

#9 Nový příspěvek od laca dollar »

jo taky to nevypadá špatně až na ten počet míst k sezení a prostoru v kabině... ale rozhodně lepší než originál kabina nejvíc mě štve nastupování zezadu a otevřenej zadek.. :)

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: super 50 kabina

#10 Nový příspěvek od alek »

laca dollar píše:jo taky to nevypadá špatně až na ten počet míst k sezení a prostoru v kabině... ale rozhodně lepší než originál kabina nejvíc mě štve nastupování zezadu a otevřenej zadek.. :)
To maš pravdu že tam moc mista není ,no tři mista k sezení snad tak za sebou jak na Čechii :vysmech: 8)

laca dollar
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 05, 2014 8:33 am
Bydliště: čelčice

Re: super 50 kabina

#11 Nový příspěvek od laca dollar »

alek píše:
laca dollar píše:jo taky to nevypadá špatně až na ten počet míst k sezení a prostoru v kabině... ale rozhodně lepší než originál kabina nejvíc mě štve nastupování zezadu a otevřenej zadek.. :)
To maš pravdu že tam moc mista není ,no tři mista k sezení snad tak za sebou jak na Čechii :vysmech: 8)
:D no myslím že ve velké kabině by to šlo na každem blatníku jedno sedatko ne ? :)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“