VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
stemad
Příspěvky: 48
Registrován: stř led 25, 2017 7:32 pm
Bydliště: zahrádka

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#106 Nový příspěvek od stemad »

Ano plný plyn mám.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6638
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#107 Nový příspěvek od Lukashil »

To uz je dotaz na cerpadlare, ale myslim ze polud byly spatne elementy, davaly malou davku, resp pozdni pocatek a brzke ukonceni pohybu hladiny....
Ale ze by o tolik?
Nebo se ti do cerpadla permanentne dostava s naftou i vzduch
Ale to uz je teorie...


Jeste jen pro jistotu, kapilaru mas na prvnim vyvodu z cerpadla, resp. Na tom nejdal od kabiny?
Stydím se za tuto zem

stemad
Příspěvky: 48
Registrován: stř led 25, 2017 7:32 pm
Bydliště: zahrádka

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#108 Nový příspěvek od stemad »

Ano kapiláru mám na 1 válec. Jedině mě napadlo jestli nepropouští elementy a proto není pohyb v kapiláře když nemám čudla. Když točím startérem bez čudla tak nafta do kapiláry jde. Ono motor ani s tímto předvstřikem nemá špatný chod. Když čerpadlo naopak odkloním od motoru tak už jde motor špatně. Zkusím dát čerpadlo asi někam na stolici jestli něco zjistí. Ještě jsem vlastně nezmínil že motor je 6701 ale čerpadlo je 2444 to by mělo být pro motor 69.

stemad
Příspěvky: 48
Registrován: stř led 25, 2017 7:32 pm
Bydliště: zahrádka

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#109 Nový příspěvek od stemad »

Vzduch do čerpadla si myslím nejde všechny hadice nové podložky pod šrouby také a nádrž ještě nahoře před volantem.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4443
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#110 Nový příspěvek od Peter768 »

Tu menil koliesko z 3 na 5, lebo mal po oprave malý uhol predvstreku. http://nasetraktory.sk/forum/viewtopic. ... 4e28afaee2

stemad
Příspěvky: 48
Registrován: stř led 25, 2017 7:32 pm
Bydliště: zahrádka

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#111 Nový příspěvek od stemad »

Ta 5kolečko nebude asi platit pro 4 válec to měnil u 3 válce. Právě kolečka jsem zkoušel dávat jiné předtím než jsem udělal go motoru. Měl jsem vůli na rozvodech tak jsem dal i novou hřídelku a myslel jsem že se vyřeší i ten předvstřik.

stemad
Příspěvky: 48
Registrován: stř led 25, 2017 7:32 pm
Bydliště: zahrádka

Re: VSTŘIKOVACÍ ČERPADLO

#112 Nový příspěvek od stemad »

Tak problém vyřešený odvezl jsem čerpadlo k pánovi do Mirovic co dělá čerpadla a zjistil špatné elementy. Dal nové seřídit. Dnes jsem dal čerpadlo do traktoru kolečko 2-4 a předvstřik šel krásně nastavit. A vychází čerpadlo bych řekl i doprostřed.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“