oprava kostka go

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Georgie
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 03, 2013 9:19 am
Bydliště: Vranovice

Re: oprava kostka go

#151 Nový příspěvek od Georgie »

cca před měsíce jsem měl hydrauliku ve Střelicích. Se vším jsem byl spokojenej. Jen bude mít pan Černý teď hodně práce, říkal že se mu tam ty víka začínají hromadit, já to naštěstí stihnul pře tím návalem.
Zetor 4712 + Fella KM166, Poettinger LW 15, Rožmitál SP4 204, Abbra Pajak, Sukov 3x30, Kromag DSV1, PAJ-1, Star MRB 850
Castelgarden XZ4 180 PWX + bubnovka B82, kartáč Kova PA 501

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: oprava kostka go

#152 Nový příspěvek od mazhor »

Dily za info. Zkusim mu zavolat a uvidim.
Jestli se muzu zeptat, co jsi s hydraulikou mel a na kolik vysla oprava?

Uživatelský avatar
Georgie
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 03, 2013 9:19 am
Bydliště: Vranovice

Re: oprava kostka go

#153 Nový příspěvek od Georgie »

Zezadu jsem měl diferak celej poblitej od oleje, napřed jsem chtěl měnit jen o kroužky kolem torzní trubky, ale nakonec to skončilo GO u pana Černého. Za práci si vzal 4.500,- + 2.200,- materiál. To říkal, že takto levně to ještě letos nedělal...
Zetor 4712 + Fella KM166, Poettinger LW 15, Rožmitál SP4 204, Abbra Pajak, Sukov 3x30, Kromag DSV1, PAJ-1, Star MRB 850
Castelgarden XZ4 180 PWX + bubnovka B82, kartáč Kova PA 501

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: oprava kostka go

#154 Nový příspěvek od pavel sk »

Za 2,200e. ti tie O-kruzky vymenim aj ja, a ked si ty sam sebe doplatis, tak ta to vyjde ovela menej. Ak ten dotycny opravar opravuje len vymenou 0-kruzkov, tak to zvladnes aj sam a bez behania a za ovela menej penazi. Neviem co ty garazovy "opravary hydraulik" opravia na vyšlahanom veku alebo rozvadzaci hydrauliky :vysmech: :tyty: :tyty: Aby len to samotne veko zrepasovali, tak len na veko potrebuju vybavu ZŤS-ky.

Uživatelský avatar
Georgie
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 03, 2013 9:19 am
Bydliště: Vranovice

Re: oprava kostka go

#155 Nový příspěvek od Georgie »

Jako jo, mohl jsem sehnat někoho jen na výměnu kroužků jak jsem to původně plánoval, ale za nějakou dobu bych řešil něco jinýho a když už jsem to víko měl sundaný, tak jsem se rozhodl pro GO. Jo a díky za nabídku, příště ti to víko přivezu :co?: :smich:
Zetor 4712 + Fella KM166, Poettinger LW 15, Rožmitál SP4 204, Abbra Pajak, Sukov 3x30, Kromag DSV1, PAJ-1, Star MRB 850
Castelgarden XZ4 180 PWX + bubnovka B82, kartáč Kova PA 501

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: oprava kostka go

#156 Nový příspěvek od mazhor »

No me zlobi rozvadec - kostka. Potrebuju to dat nekomu, kdo ma stolici a umi to seridit, opravit. Je mozny, ze rekne, ze kostka je spatna a bude se muset koupit nova, coz je 15 tisic. Jak jinak to resit?

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: oprava kostka go

#157 Nový příspěvek od -sheppard- »

Hoši mám jeden dotaz, vzhledem k tomu že nevím jak funguje kostka hydrauliky, pač jsem ji sám nikdy nekuchal, tak nevím zda je to normální jev či je v kostce něco špatně. No k věci, mám zetor 7211, když dám páku venkovního okruhu do plovoucí polohy a nechám ji tam, např. když když zapojuju nějaké zařízení a zapomenu ji dát zpět, a páku vnitřního okruhu dám na zvedání tak mi jde zároveň se zvedáním ramen olej i do rychlospojky venkovního okruhu. Mám hydraulický třetí bod který je stále zapojen v rychlospojkách a právě ne něm to jde vždycky dobře vidět, pístnice začne vyjíždět. Tak nevím, zda je to normální, či je v kostce něco špatně vzhledem k tomu, že páka je v plovoucí poloze ve které by obě rychlospojky měly být bez tlaku oleje.
Zetor 7211 Tunis

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2369
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: oprava kostka go

#158 Nový příspěvek od pavolmakys »

Mas na to bode hydraulicky zamok?
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: oprava kostka go

#159 Nový příspěvek od -sheppard- »

ano
Obrázek
Zetor 7211 Tunis

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: oprava kostka go

#160 Nový příspěvek od red.bill »

To mi dělalo taky, tak přepokládám, že je to vlastnost... jen si myslím, že to dělalo když byla páka v neutrálu, v plouvoučce to nedělalo, ale po těch letech nechci kecat. Doma u traktoru ani nevím, hydrauliku moc nepoužívám.

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: oprava kostka go

#161 Nový příspěvek od pavel sk »

-sheppard-: v akej polohe mas ventil rychlosti reakcie? Skus na nom ubrat. Normalne by to nemalo tlakovat ked je paka vo volnej (plavajucej) polohe.

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: oprava kostka go

#162 Nový příspěvek od -sheppard- »

No to teď nevím ani já, ale myslím že jsem ho mněl vždy na maximální rychlosti reakce. To ještě vyzkouším, sice to není nic co by bylo až tak velký problém, pro mně :smich: , ale i tak když člověk zapomene to dát zpět do neutrálu a zvedne ramena tak to není úplně dobré že se mu pohne třetí bod. Hlavně když je třeba zapojen pluh :smich: , který člověk před tím půl dne nastavuje... :vztek: :smich:
Zetor 7211 Tunis

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: oprava kostka go

#163 Nový příspěvek od pavel sk »

To pouzivas hydraulicky treti bod aj do pluhu??? :shock:

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: oprava kostka go

#164 Nový příspěvek od -sheppard- »

jo jo :smich: , nechce se mi to pořád přehazovat, tak jsem si zapsal vzdálenost vysunutí pístnice pro pluh a vždycky to jen vysunu na požadovanou vzdálenost a je to.
Zetor 7211 Tunis

radovann
Příspěvky: 549
Registrován: ned zář 09, 2007 10:28 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava kostka go

#165 Nový příspěvek od radovann »

Chci nechat opravit a seřidit viko hydrauliky na 6245.

https://opravy-hydraulik.cz/
httpss://www.stskamenicenl.cz/nabizene-sluzby/
https://www.oprava-hydraulik.cz/

Máte s nimi někdo zkušenost ?

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“