STK - traktor

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zetor5211
Příspěvky: 142
Registrován: čtv led 03, 2008 5:46 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

STK - traktor

#1 Nový příspěvek od Zetor5211 »

Nevíte někdo jestli musí mít traktor na technickou prohlídku vzádu samolepku 25Km ? děkuji za odpověď :)
Zetor 5211, zetor 7211, BSS P53S, BSS P73S a nesené nářadí

Uživatelský avatar
ZT323A
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 12, 2011 7:24 am
Bydliště: Trutnov

Re: STK - traktor

#2 Nový příspěvek od ZT323A »

Ahoj, byl sem na technický minulý rok v lednu. Samolepku jsem neměl. Technickou sem prošel, ale říkali mi abych si ji tam vylepil. Samozřejmě samolepku mám doma, ale nějak sem ji ještě nestihl dát.
Ondřej

Uživatelský avatar
Zetor5211
Příspěvky: 142
Registrován: čtv led 03, 2008 5:46 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: STK - traktor

#3 Nový příspěvek od Zetor5211 »

ZT323A píše:Ahoj, byl sem na technický minulý rok v lednu. Samolepku jsem neměl. Technickou sem prošel, ale říkali mi abych si ji tam vylepil. Samozřejmě samolepku mám doma, ale nějak sem ji ještě nestihl dát.
no já právě nevím někdo říká že tam musí být a někdo zas že ne např. u nás v podniku dělali technickou na 7211 a 7711 a ani jeden nemá samolepku a nic neříkali :-/
Zetor 5211, zetor 7211, BSS P53S, BSS P73S a nesené nářadí

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: STK - traktor

#4 Nový příspěvek od pirat »

Zetor5211 píše:
ZT323A píše:Ahoj, byl sem na technický minulý rok v lednu. Samolepku jsem neměl. Technickou sem prošel, ale říkali mi abych si ji tam vylepil. Samozřejmě samolepku mám doma, ale nějak sem ji ještě nestihl dát.
no já právě nevím někdo říká že tam musí být a někdo zas že ne např. u nás v podniku dělali technickou na 7211 a 7711 a ani jeden nemá samolepku a nic neříkali :-/
ja jsem delal technickou pred mesicem a nalepku sem si tam radis dal stoji par kacek tak si myslim ze je zbytecne to resit proste ji tam radsi dej

Uživatelský avatar
Same
Příspěvky: 39
Registrován: pon úno 22, 2010 6:26 pm
Bydliště: Rudník u Vrchlabí

Re: STK - traktor

#5 Nový příspěvek od Same »

Ja byl před čtrnacti dny a bez nalepky.Nic mě neřekli.

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: STK - traktor

#6 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Jak u vás zkoušejí na STK brzdy u traktoru???

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: STK - traktor

#7 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Abych pravdu řek , tak jsem eště snad ani traktor s nálepkou rychlosti neviděl a dělám pruběžně technyckou na třech traktorech a ani na jednom to taky nemám , a nestalo se mi že by ji po mě chtěli. Ale jestli tam má být ze zákona nebo né to opravdu teda nevím. Na vleku tam to je jasný.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: STK - traktor

#8 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Krcaka1 píše:Jak u vás zkoušejí na STK brzdy u traktoru???
Brzdy u traktoru skoušej na rovné pokud možno na asfaltové ploše, stím že dá na pedály nějakou krabičku ze který je kabel do takovího nesmyslu, který po rozjetí a nasledném zabrždění to v tom nesmyslu začne rachotit jako ve starých pendlovkách a pa z toho vyleze proužek papíru ze kterého ti přečte jestli to brzdí nebo né. Ohromná věc. :smich:

trago105
Příspěvky: 759
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:43 pm
Bydliště: Pardubicko

Re: STK - traktor

#9 Nový příspěvek od trago105 »

před stk se rozjedu s traktorem a dupnu na brzdy.... když se dostaví smyk pak má traktor brzdy v pořádku

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: STK - traktor

#10 Nový příspěvek od Krcaka1 »

trago105 píše:před stk se rozjedu s traktorem a dupnu na brzdy.... když se dostaví smyk pak má traktor brzdy v pořádku
To je ono, koupíš nové gumy za 15.000kč a jedeš na STK, tam dá 5 -plnej plyn a dupne na brzdu, za taktorem 5m čáry a kouří se od pneumatik, to samé se opakuje s ruční brzdou :zly: .
Pak jedu z STK a nadskakuji v sedačce, jak mám obržděné plošky na pláštích.

Uživatelský avatar
Zetor70-77
Příspěvky: 224
Registrován: čtv srp 19, 2010 8:19 pm

Re: STK - traktor

#11 Nový příspěvek od Zetor70-77 »

čo sme boli my na stk taktam boli take jak pasy to sa krutilo kolesa traktora tiež a on zabrzdil tak nejak to fungovalo tušim niečo take keď sa testuje rychlosť auta
Zetor

trago105
Příspěvky: 759
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:43 pm
Bydliště: Pardubicko

Re: STK - traktor

#12 Nový příspěvek od trago105 »

Krcaka1 píše:
trago105 píše:před stk se rozjedu s traktorem a dupnu na brzdy.... když se dostaví smyk pak má traktor brzdy v pořádku
To je ono, koupíš nové gumy za 15.000kč a jedeš na STK, tam dá 5 -plnej plyn a dupne na brzdu, za taktorem 5m čáry a kouří se od pneumatik, to samé se opakuje s ruční brzdou :zly: .
Pak jedu z STK a nadskakuji v sedačce, jak mám obržděné plošky na pláštích.
Nový pneu kupuju když mám ojetý starý, nekupuju je kvůli technickej. Jinak vždycky jsem se rozjel jen na trojku, u nás před technickou nemaj zas tak velkej plac. Ruční mě nikdy nezkoušeli.

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: STK - traktor

#13 Nový příspěvek od Krcaka1 »

trago105 píše:
Krcaka1 píše:
trago105 píše:před stk se rozjedu s traktorem a dupnu na brzdy.... když se dostaví smyk pak má traktor brzdy v pořádku
To je ono, koupíš nové gumy za 15.000kč a jedeš na STK, tam dá 5 -plnej plyn a dupne na brzdu, za taktorem 5m čáry a kouří se od pneumatik, to samé se opakuje s ruční brzdou :zly: .
Pak jedu z STK a nadskakuji v sedačce, jak mám obržděné plošky na pláštích.
Nový pneu kupuju když mám ojetý starý, nekupuju je kvůli technickej. Jinak vždycky jsem se rozjel jen na trojku, u nás před technickou nemaj zas tak velkej plac. Ruční mě nikdy nezkoušeli.
Na STK gumy nekupuji, ale když už na starých máš jen 1,5cm, tak to na mokrém svahu moc nedrží.
To u nás se rozjede na 3ku ale naskládá tam až 5ku a pak dupne na pedál bzdy a ruční brzdu zkouší taktéž. :zly:

ben
Příspěvky: 393
Registrován: pát lis 04, 2011 6:03 pm
Bydliště: Benešov

Re: STK - traktor

#14 Nový příspěvek od ben »

na stk po mě chtěli nějakou nálepku tažné síly traktoru...máte jí někdo nebo nevíte kde by se dala koupit?

trago105
Příspěvky: 759
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:43 pm
Bydliště: Pardubicko

Re: STK - traktor

#15 Nový příspěvek od trago105 »

včera jsem byl na technickej, a už u nás brzdy taky zkoušejí tím nesmyslem na pedálu. Kouknul na čísla, obešel traktor, poznamenal si pár závad jako koroze kapoty, sedačka opotřebovaná atd. Povinnou výbavu, světla, blinkry, houkačku, stěrač, prostě z elektriky nic nezkoušel. (samozřejmě všechno fungovalo)
A zachvilku jedu na úřad vytáhnout značky z depozita.

btw. v rychlosti jsem pročítal zákonné označení vozidel a žádnou nálepku jsem tam neviděl. Zkus to pročíst pořádně. Já ji na traktorech nikdy neměl a mít nejspíš nebudu, od toho máš v kabině štítek.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“