Zetor 6245 brzdy

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Rojda92
Příspěvky: 8
Registrován: stř říj 09, 2019 8:37 pm
Bydliště: Volyně

Re: Zetor 6245 brzdy

#16 Nový příspěvek od Rojda92 »

Nejdřív k těm paknám. Normálně jsme je tam dali a vůli jsme u nich neřešili abych pravdu řekl. Nevěděl jsem to. S tim odvzdušněním při zahřátém stavu to zkusím. A u těch brzdových válečku jsem nevěděl, že je levý a pravý ( nikdo se mě na to v obchodě neptal, ani jsem to nikdy neslyšel) moje chyba. Teď do toho ještě přidám trochu zmatku 😀 dnes jsem to zkoušel vyheverovat a zkoušel jsem reakci pakny při mačkání pedálů a krásně hned odbrzdí... Tak jsem točil ještě druhou stranu abych je porovnal a zdálo se mi že de více zlehka, tak jsme se vrátil a povolil ještě pásek ručky a najednou šla stejně zlehka jak druhá strana 🤦 ale to mi předtím nedělalo brzdilo to i bez pásku jak jsem již psal. Akorát předtím byl ohnutý ten držák čelisti. Jak drží prasátko ty dvě uši, tak byli ohlé, takže to vypadá, že předtím to dělal ten držák čelisti a teď pásek. Akorát ten pásek nevím jak nastavit když ho lehce přitáhnu, tak už pribržďuje, ale zase nebrzdí musí být tolik povolený, že při zatáhnutí ručky vůbec nebrzdí 🤦

pavel sk
Příspěvky: 12792
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zetor 6245 brzdy

#17 Nový příspěvek od pavel sk »

Co tak si skôr precitat navod na pouzitie a v nom nastavenie brzd, ako to ladit štylom pokus-omyl- omyl. O nastaveni a nielen to sa aj v tu na fore uz popisali cele romany, staci pohladat.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“