zetor 6245 hydraulika

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
majorec6945
Příspěvky: 39
Registrován: pát lis 07, 2014 3:55 pm
Bydliště: Prešov

zetor 6245 hydraulika

#1 Nový příspěvek od majorec6945 »

Nazdar,chlapi chcem sa opytat ohladom hydrauliky paku zdvihu mam v polohe spustania ramien.
No po nastartovani hydraulika dvihne do max zdvihu na čo by nemala reagovat vobec no ked sa na nu postavim klesa..co to moze byt..??

pavel sk
Příspěvky: 12736
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: zetor 6245 hydraulika

#2 Nový příspěvek od pavel sk »

V akom rezime ti to robi? Traktor je origo 62jka? Hydraulika je origo? Nemas tam hydrauliku so 70XX pripadne 69XX. Lebo tie hydrauliky v rezime polohovej regulacie mali este protisklz a tam ked si dal paku uplne dopredu na spustenie, tak sa ramena pridvihli.

majorec6945
Příspěvky: 39
Registrován: pát lis 07, 2014 3:55 pm
Bydliště: Prešov

Re: zetor 6245 hydraulika

#3 Nový příspěvek od majorec6945 »

traktor cely origo 6245 proste ked mam paku v polohe spustene ramena,tak mi dvihlo samo od seba do maximalnej polohy ako som vravel.Este mi napadlo ked som nasadzoval niekedy skor tiahlo do najvysiej polohy tak som mohol pohnut s mechanizmom 3 bodu ze som ho zatlacil je mozne ze je zatlaceny a dviha preto do max? s regulaciou som nerobil nic stale mam v jednej polohe a predtym to nerobilo

pavel sk
Příspěvky: 12736
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: zetor 6245 hydraulika

#4 Nový příspěvek od pavel sk »

V akom rezime pouzivas hydrauliku a co v nej nosiš??? Mozes mat v hydraulike seknute ovladanie od regulacie. Ak sa to v minulosti prepinalo kedy nemalo, tak sa to stava ze sa tie tiahla a packy poskodia. Hlavne ten pruzny clen impulzneho prpeaovania od tretieho bodu. Skus poprepinat rezimy regulacie a vyskusaj. Upozornujem: rezimy regulacie sa môzu prepinat len ked mas ramena dole a paka vnutorneh okruhu je tiez v polohe spustanie. Ak to nepomoze, tak je to jedine na opravu.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“