vyrovnávač tlaku na brzdách

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

vyrovnávač tlaku na brzdách

#1 Nový příspěvek od doca »

Namontoval jsem nový vyrovnávač tlaku na 62 - je to dovoz a původní neměl vývod na vzduchové brzdy, a měl bych dotaz pro znalé - nikde jsem na něm nenašel značku kterou stranu nahoru a kterou dolů, nebo je to jedno?
namontoval jsem ho že ty čísla se šipkou na fotce jsou nahoře - je to u vývodů které vedou už k válečkům a popravdě mě jdou brzdy tak nějak divoce, brzdí to, ale málo, občas jde pedál dobře, občas padne dolů, tak než začnu rozebírat a zkoušet potřeboval bych radu kde problém nehledat. traktor skoro tři roky stál, tak bych to tipoval na brzdové válce že budou gumičky strhlé. děkuji




Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2369
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: vyrovnávač tlaku na brzdách

#2 Nový příspěvek od pavolmakys »

Orientacia je jedno.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: vyrovnávač tlaku na brzdách

#3 Nový příspěvek od doca »

děkuji :)
popravdě jsem lehl sousedovi pod 77 a má to stejně jako já, dal jsem nové válce a srovnalo se to, ale přesto děkuji

oakenfold
Příspěvky: 298
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: vyrovnávač tlaku na brzdách

#4 Nový příspěvek od oakenfold »

Připíchnu to sem: Jaká je funkce vyrovnávače tlaku brzd? Jak poznám, že funguje správně? U 7711 sem před rokem vyměnil hlavní válce i válečky vzadu a teď z ničeho nic jedno kolo vůbec nebrzdí, pedál na té straně jde úplně naprázdno. Hlavní válce jsou nové, originální Pragokov- to už jeden teda po roce odešel?
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“