Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo co to způsobuje.

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Tomas3230
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 10, 2022 7:30 pm
Bydliště: Šlapanov 149

Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo co to způsobuje.

#1 Nový příspěvek od Tomas3230 »

Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo čím to je.Děkuji.

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo co to způsobuje.

#2 Nový příspěvek od sustodp »

nazdar. co znamena ze zacne cukat? sprava sa to ako keby nieco pribrzdovalo? alebo to vynechava? ako sa to sprava v zatazi? da sa na tom vobec jazdit? uzavierka funguje dobre? robi to aj pri jazde rovno? alebo len ked su kolesa vytocene?

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo co to způsobuje.

#3 Nový příspěvek od staník »

Dělalo mi to za jízdy,jako by se traktor zajíkl, cukl a potom zas chvíli jel normálně. Zvedne přední nápravu abys měl obě kola ve vzduchu a zkontroluj jestli máš opravdu vyřazenej předek. Hlavně aby páka hned nezasouvala spojku do záběru. Popisuju to krkolomně ale nějak tak mi to kamarád opravil.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

pavel sk
Příspěvky: 12730
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Ahoj když u zetora7745 vypnu předek tak to začne cukat neví někdo co to způsobuje.

#4 Nový příspěvek od pavel sk »

Nám sa toto isté stalo v robote v minulosti asi trikrat. V každom prípade boli vysypane ihlové ložiská vloženeho kolesá predného náhonu. Jeden naposledy seklo v areáli družstva. Do dielne sme ho dostali len na šmyku. Doma ked sme kedysi kúpili 6945 tak nám cvakal predok len pri zapnutom predku. Tam sme mali s casti vylomené dva zuby na tom vloženom kolese. 69 a ešte aj 70xx majú to vložené kolo na puzdrach. 72xx a vyššie ho majú na ihlách.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“