Výměna ložiska v převodovce

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Výměna ložiska v převodovce

#16 Nový příspěvek od Tomas6 »

Není to ani tak o tom odpojování, spíš jak tu boudu pak zvednout. Každý nemá možnost hydraulické ruky, nebo jeřábu. Ale já se jen ptal, kdyby mne to náhodou někdy potkalo tak ať vím. Spíš mi připadalo že by to mohlo jít když se ta volantovka sundá. Ale pokud je to pak pakárna dát dohromady, tak je to víceméně jasné.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Výměna ložiska v převodovce

#17 Nový příspěvek od red.bill »

Ruku ani jeřáb nepotřebuješ, ta bouda váží celkem prd. Tu sundáš bagrem, nějaká pásová 8t, traktorbagr na to v pohodě stačí a to najdeš v každý dědině. Dá se i HONem atd... z nouze by to mohla dát i 750nakladač ale v ní není moc cit...

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Výměna ložiska v převodovce

#18 Nový příspěvek od pavel sk »

Skoda ze ta kabina neni so 70XX. Tie sa dole nedavaju. Vzadu sa povolili na silenblokoch a vyklopili dozadu ako na pante a polozili na prazdny 200l sud. Ale tu sa to žial neda.

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Výměna ložiska v převodovce

#19 Nový příspěvek od Tomas6 »

No ona váží prd, ale popravdě si moc nedokážu představit jak ji uvázat aby ji zdvihl třeba ten Hon. Ale tak to je fuk. Pro.mne je ruka zatím v pohodě dostupná. A doufám že tu skříň nebudu muset řešit
Pavle to s tou 70xx je dobrý tip. To si budu pamatovat kdyby náhodou. Druhý traktor mám 7011 tak tam by to šlo.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Výměna ložiska v převodovce

#20 Nový příspěvek od red.bill »

To máš jednoduchý, buď máš k němu origo "dlouhej" hák nebo uvážeš háček přes lopatu. Na boudě máš 4 oka.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“