Oprava střechy 7745

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jajda1984
Příspěvky: 308
Registrován: pon úno 09, 2015 5:34 pm
Bydliště: klatovy

Oprava střechy 7745

#1 Nový příspěvek od jajda1984 »

Zdravím chlapy.calounil jste někdo strechu?látka se sype.a chtěl bych to precalounit.pripadne kdyby měl někdo nějaké fotky.a čím to calounil.mam teda střechu s poklopem.vsem moc děkuji za info Jarda

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: Oprava střechy 7745

#2 Nový příspěvek od -sheppard- »

Já jsem dával koženku, šlo to docela dobře a límce jsem přelepoval. Není to sice nic extra ale po dvou letech to pořád drží takže zatím ok.

Obrázek
Obrázek
Zetor 7211 Tunis

jajda1984
Příspěvky: 308
Registrován: pon úno 09, 2015 5:34 pm
Bydliště: klatovy

Re: Oprava střechy 7745

#3 Nový příspěvek od jajda1984 »

Super👍pořád lepší než to co tam mám.a ten molitan jsi tam nechával nebo jsi to nahradil necim jinym.

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 312
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: Oprava střechy 7745

#4 Nový příspěvek od -sheppard- »

Dával jsem zase molitan ale nový.
Zetor 7211 Tunis

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Oprava střechy 7745

#5 Nový příspěvek od red.bill »

Jestli nejde použít původní čalounění jako mustr pro nastříhaní novýho, tak bych to asi odvez k čalouníkovi ať se stará... Budeš si moct vybrat z čeho ti to udělá, ušetří ti to spousty času... Já osobně bych do koženky nešel. Víc sympatická je mi látka. Připadně zkusit vyrobce střechy jestli by nepustil jen samotný čalounění, nebo pokoukat po netu, třdba se to i prodavá. Zapomeň na prohození čalounění z jiný střechy. To mám už jednou za sebou a nikdy víc, nic nesedí. Zadní drźáky co drží čalounení se musely přelaminovat podle děr v čalounění aby to k něčemu vypadalo. Ty po stranách deklu taky neseděly ale tam to šlo převrtat a proházet do jiných děr, prostě oprc to k sobě dopasovat...

marek.st
Příspěvky: 8
Registrován: sob bře 11, 2017 7:27 pm
Bydliště: Karolinka

Re: Oprava střechy 7745

#6 Nový příspěvek od marek.st »

Nevím, jestli ještě nekdo jiný, ale Agroad prodává čalounění střechy za necelé 3 tis.

Pepa Vondra
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 27, 2022 8:36 pm
Bydliště: Světlá nad Sázavou

Re: Oprava střechy 7745

#7 Nový příspěvek od Pepa Vondra »

Ahoj všem. Měl bych na vás prosbičku, Při couvání jsem si vylomil střešní poklop v okolí pantú .Dá se to nějak opravit nebo je lepší koupit jiný? Našel jsem jednoho pána který ho vyrobíza 2000 Kč. Nejsem znalec v oboru plastu a potřeboval bych trochu poradit.

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Oprava střechy 7745

#8 Nový příspěvek od red.bill »

Laminovat se to dá ale už to bude tak mít ho zavřený, otevřený to bude asi praskat ale záleží jak si s tím pohraješ... Dnešní výroba je proti originálům v některých detailech jiná(zjednodušená), tak abys případně nebyl překvapenej...

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Oprava střechy 7745

#9 Nový příspěvek od mazhor »

Ahoj, pridam se s dotazem. V poklopu strechy mne vytekla vzpera. Do poklopu jde skrz calouneni "nerozebiratelne". Jak se k nemu dostanu? Zvrchu odvrtat ten prinytovany plech? Diky za rady.

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Oprava střechy 7745

#10 Nový příspěvek od red.bill »

Sundat čalounění, u origo deklů je přilepený. U nových to bude asi dost podobný ikdyž se v některých detailech liší...

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Oprava střechy 7745

#11 Nový příspěvek od mazhor »

Ja mam asi jeste starsi provedeni s tlustym molitanem s tapecem chycenym takovejma puckama - presne jak na fotce o par prispevku vys. No ze by se mne to chtelo strhavat, to se teda rict neda :(
Zkusim zvrchu deklu oddelat ten prinytovanej plech, treba to pujde tama.

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Oprava střechy 7745

#12 Nový příspěvek od red.bill »

Vrchem se nikam nedostaneš(všechny mají molitan, ty nejty drží látku aby nebyla prověšená), jestli tam máš někde přidělaný plech, tak leda jako nějakou záplatu... dekly rády praskají v okolí pantů... držáky vzpěr jsou "odlitý" s deklem.

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Oprava střechy 7745

#13 Nový příspěvek od mazhor »

Ja to mam takhle:Obrázek
ale asi to fakt bylo opravovany.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“