Koupě Zetor 7340 turbo

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Dobra
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 26, 2019 3:13 pm
Bydliště: Pelhřimov

Koupě Zetor 7340 turbo

#1 Nový příspěvek od Dobra »

Ahoj chlapi, chtěl bych udělat otci radost a koupit mu na důchod traktor. Padl mi do oka tento, zdá se, že je jako nový.

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1081938 ... -turbo.php

Myslíte si, že není ta cena přehnaná? Případně jaký traktor s předkem byste doporučili. Díky za každou radu.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1174
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#2 Nový příspěvek od sita »

7340 s tezkou napravou je tak trochu raritka, v tomhle stavu obzvlast. Takze jestli mas penize, a tatovi nebude vadit, ze na tom nemusi nic delat, tak bych moc neresil...

Dobra
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 26, 2019 3:13 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#3 Nový příspěvek od Dobra »

Díky za rychlou reakci. Podle fotek vypadá dobře, ale já se v traktorech vůbec nevyznám. Proto jsem se ptal, jestli ta cena sedí. Podle počítače motohodin je to opravdu nový mazlík, ale nevím jestli se třeba i u traktorů s tímto fixluje. Jinak můj otec já právě ten typ člověka, co si na tom sám nic neudělá :)

Uživatelský avatar
jafi
Příspěvky: 1507
Registrován: úte bře 08, 2011 10:50 pm
Bydliště: namestovo

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#4 Nový příspěvek od jafi »

Ahoj, traktor pekny, ale vidim tam utrhnutu paku zapinania PVH predny vyvod. Hriadel. Podla toho usudzujem ze to orig. stav nieje. Podla mna mal aj prednu hydrauliku. Polemizovat o tom ze by som mal dat 20000 eur za 7340 je vazne na zvazenie...
Zetor 3011
Zetor 7245 HS

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#5 Nový příspěvek od chuck77 »

polykám nasucho :idea: .....půl milionu za traktor starej 25 roků........cena je skutečně elastická nabídce, a páč ty stroje nejsou ceny jsou takovédle............
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

hajney
Příspěvky: 1413
Registrován: ned pro 13, 2009 10:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#6 Nový příspěvek od hajney »

Můj názor je že to je zrenovované (třeba fungl nové šroubky kolem manžet řazení redukce a pod.), počítadlo mth nic neznamená . Zdá se pěkně ale tolik peněz za starej traktor...

Dobra
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 26, 2019 3:13 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#7 Nový příspěvek od Dobra »

a nedalo by se zjistit treba podle predposledni STK, jak bypadal? Tam je foti, ne? Je možné do těch fotek nekde nahlednout?

sustodp
Příspěvky: 363
Registrován: stř pro 10, 2014 7:55 pm
Bydliště: velky krtis

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#8 Nový příspěvek od sustodp »

a moj nazor je aj ked je to stary traktor, ale ak nic neni na nom vylietane, tak aj v plnom nasadeni vydrzi minimalne tolko ako novy traktor ktory je vyrobeny teraz. ta kvalita dielov bola vtedy myslim lepsia. a ked to bude pouzivat len na mensie roboty tak vydrzi kludne minimalne dalsich 25rokov. otazka je ci za ten peniaz kupi lepsi traktor v tejto velkosti.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#9 Nový příspěvek od chuck77 »

to je 20tis euro.....pěkná sumička....ale sám musíš vědět co chceš.......nebudu tady chytračit že to je "drahý", každej by to chtěl za pěkně děkuju...kydy že se to dá sehnat levněji jsou mi tady na foru vždy k smíchu :vysmech:, páč prodejci si drží ceny tak vysoko jak jim jsou kupující ochotní zaplatit...většinou to tady označí kdejakej hejl za "zlodějinu" nebo prodejce za "překupníka" a sou s tím raz/dva hotový..takže tak nějak....sám si určitě poradíš nejlíp 8)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#10 Nový příspěvek od ola »

Ahoj, no, z takového dárka na důchod by měl bezpochyby radosť skoro každý tatík. Nevyřklá otázka je, na co mu to vlastně bude. Lěsti hospodaří a nejaký tan starý zgarb aj s nejakýma mašinama už má, či s tým enom raz za rok doveze pár metrů dřeva. A nebo s tým bude jezdiť enom do hospody na pivo, v tom případě bych sa na celý traktor vysrál a ty prachy mu rači dál ať si teho důchoda jaksapatří užije, co?
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
zetor6340
Příspěvky: 1208
Registrován: čtv zář 27, 2012 7:48 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#11 Nový příspěvek od zetor6340 »

V těžký nápravě samosvor??? Někdo mi tvrsil že lze dodělat uzávěrku, ale samosvor??? To měly ty italské co máme na 6340.....

Vypadá pěkně, ale bez projetí a naživo těžko říct....

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1174
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#12 Nový příspěvek od sita »

Nejspis tam bude mit klasickou automatickou uzaverku - nospin.
Ted jsem se na ten traktor dival na velkym monitoru a zacinam se taky klonit k tomu, ze to neni originalni, ale spis porenovacni stav. Takze pro sberatele - vetreranistu to asi uplne neni. Pokud je to ale dobre udelany, a sedi doklady, tak kdo si spocita cenu dilu a prace, tak zjisti, ze by moc neusetril.

Uživatelský avatar
majo2
Příspěvky: 58
Registrován: pát črc 03, 2015 12:59 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#13 Nový příspěvek od majo2 »

Vypada pekne ale povodny stav to urcite nie je.

Dobra
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 26, 2019 3:13 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#14 Nový příspěvek od Dobra »

spíš se mi jedná o to, jestli ta cena je odpovídající. Jak jste psali, je vidět, že některé věci tam jsou nové. To by nevadilo. Nejde mi o to aby tam bylo vše originál.

Uživatelský avatar
jafi
Příspěvky: 1507
Registrován: úte bře 08, 2011 10:50 pm
Bydliště: namestovo

Re: Koupě Zetor 7340 turbo

#15 Nový příspěvek od jafi »

Podla mna je ta cena nad. Max: 15-17 tisic, ale to sa ako jednotlivci mozme dohadovat. Este ku vybave: Povodie Vahu, resp. ine povodia na Slovensku mali vybavu prednu hydrauliky a predny vyvod. hriadel. Predpokladam, ze taku vybavu mal aj tento traktor. Urcite je aj po nejakej ciastocnej rekonstrukcii, hlavne naterovej :-)
Zetor 3011
Zetor 7245 HS

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“