Vstrikovaci cerpadlo 6945

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#16 Nový příspěvek od mazhor »

Zitra na to jeste poradne mrknu, abych tu nepsal bludy. Kazdopadne diky za rady!

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#17 Nový příspěvek od koprkam »

Biosračka je obecnej problém. Teď jsem vyndal trysky z UNC a za dva dny, byť byly doposledka v mašině a chodily, tak normálně rezatý. Ti lidi, co Měřo v naftě vymysleli by měli mít dva zadky, aby je lidi mohli kopat do prdele stereo. Radši ani nechcu vidět vnitřek čerpadla :zly:
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Libor_P
Příspěvky: 186
Registrován: sob pro 26, 2009 7:07 pm
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#18 Nový příspěvek od Libor_P »

Ahoj,

používám VIF Super Diesel aditiv v zimě i v létě. Jedna z jeho vlastností je, že stabilizuje biosložku v naftě. Zetorem 25 jezdíme velmi málo, v nádrži mám stejnou naftu s VIF aditivem již 2 roky (ještě jsem nedoléval) a nastartuji bez problémů na otočení ručně klikou.

Libor

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#19 Nový příspěvek od koprkam »

To je pravda. Nějaký aditivum nalil otec i do Liazky, značku nevím, ale smrdí příšerně :) Blbý je to, že nafta s Měřem prostě nemaže tak, jak by se patřilo. Na závěr něco pro zasmání:
v DHčku mám už tři roky starou naftu bez aditiv, ale i tak furt nastartuju a jezdím 8)
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#20 Nový příspěvek od red.bill »

Heh co je na tom blbýho když meřo zvyšuje mazací schopnost nafty? Nějak nechápu proč brát naftu s meřo a pak do toho něco přilejvat, když stále lze tankovat naftu bez meřo...

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#21 Nový příspěvek od Sadra17 »

v tom je ten vtip, že nejde :D
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#22 Nový příspěvek od Sedlák »

No to bych se hádal 8) , kvůli traktoru jezdím už delší dobu tankovat na EuroOil které patří pod čepro a i inzerují svoji naftu jako naftu bez biosložek :friends: , a je fakt že je spíše do modra než ostatní nafty v okolí. Kdysi mi i někdo říkal že důvod proč to tak platí je proto že naopak měli i v nabídce Bionaftu a díky tomu nějak splňovali limit pro užití biosložek na vyprodukovaný objem nafty , tak snad to ještě stále platí :smich:
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#23 Nový příspěvek od koprkam »

Já bych se zase zasmál nad tím, že měřo zvyšuje mazací schopnost :D Kdyby lepivou schopnost tak to beru, ale mazací určitě ne :D Jinak EuroOil má fakt naftu bez měřa, protože točí státní hmotný rezervy, který aby vydržely, jsou bez biosračky 8) Kdybych ji neměl třicet kiláků, beru tam naftu taky.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

Pavel.T
Příspěvky: 1179
Registrován: sob led 19, 2013 5:19 pm
Bydliště: Náchod venkov

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#24 Nový příspěvek od Pavel.T »

A já tankuju naftu v klidu na ONU a nikdy jsem žádný problémy neřešil, ani v zimě :friends:

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#25 Nový příspěvek od red.bill »

Než se budeš smát si o meřo něco zjisti... důvod proč EO má naftu bez bio není ten, že točí rezervy(stejně by museli bio přidat) ale ten, že je dáno % z objemu roční produkce. To splní jinak tak mohou mít naftu bez bio...

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#26 Nový příspěvek od Sedlák »

Když vím že budu jezdit třeba týden v kuse tak je mi jedno kde tankuju ale když vím že traktor nebo auto nebude tolik jezdit tak vždy beru ten Eurooil, mám to ale 15km z ruky ale vždy když to tak auto do plna a ještě kanystry pro zetor :smich:
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#27 Nový příspěvek od Sadra17 »

tak jako tak má nafta podle normy skladovatelnost dva roky :-/
malej traktorista v malým traktoru

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#28 Nový příspěvek od pavel sk »

Niejak sa to tu zvrho :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#29 Nový příspěvek od koprkam »

red.bill píše:Než se budeš smát si o meřo něco zjisti... důvod proč EO má naftu bez bio není ten, že točí rezervy(stejně by museli bio přidat) ale ten, že je dáno % z objemu roční produkce. To splní jinak tak mohou mít naftu bez bio...
To já vím, ale hmotný rezervy točí taky. Je to dáno tím, že mají zvlášť naftu a bionaftu, ze dvou stojanů. Co chceš o měřu zjišťovat, v naftě stojí za hovno, likviduje to všechno od hadiček po vstřiky. Bohužel pro naše stroje už jsou moderní motory na měřo tak nějak chystaný, starý motory ne. To je to co místo benzínu Ethanol.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Vstrikovaci cerpadlo 6945

#30 Nový příspěvek od red.bill »

To točit můžou ale i tak by do toho před prodejem museli dát biosložku... Ten hlavní důvod proč mohou prodávat naftu bez bio je jak jsem psal...
Třeba si zjisti jak je to s tou mazivostí se surovou naftou a naftou s meřo, asi to pro tebe bude trochu překvápko... s ostatním se dá souhlasit ale o tom řeč nebyla.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“