7211 - hydraulika druhý okruh

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#241 Nový příspěvek od pavel sk »

Ja som tu upravu robil zatial len na starsom veku bez magentu a je teda jasne ze tie starsie veka maju ten inkrimonovany kanal odliaty s hrubsimi stenami. Mne po navrtani, zabruseni rovinnej plôsky kvoli CU podlzke a narezani zavitu zostalo este cca 10mm steny pre zavit co je podla mna dostatocne Vid. foto vyssie.

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#242 Nový příspěvek od pavel sk »

Adept na upravu. Aj novsi typ veka cerpadla hydrauliky ma dost miesta: Obrázek Obrázek Obrázek

red.bill
Příspěvky: 2051
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#243 Nový příspěvek od red.bill »

Ono tam moc místa není. Nejlepší začátek kanálu odfrézovat a protáhnout ten dutej šroub ven a na něj koleno(to je nejnižší sestava, cokoliv jinýho bude trčet pod traktor). Tak to mám udělaný já.

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#244 Nový příspěvek od pavel sk »

Na tu upchavku co uz mam poriesenu (nie ten extra holender) na predelenie kanala je tam miesta az az. Mam to vyskusane a premerane.

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#245 Nový příspěvek od pavolmakys »

Ja som ten duty srob prevrtal az von, bohuzial sa taky dlhy duty srob nerobi, takze som vyrobil taky bez hlavicky ktory sa naskrutkoval do obalu, z vrchu kde je ta trubka isla zaslepena matica ktora trubku dotiahla a zospodu hadica priamo na duty srob. V kanaly som predlzil zavit az za kontrolny otvor a tam naskrutkoval zaslepku na imbus, trochu upraveny, myslim ze su dve proti sebe s okruzkom a lepidlom na zavity. Mal som vsak problemy s utesnenim toho duteho srobu, nakoniec to vyriesila podlozka s gumickou. Zvaranie je uplne nanic, akonahle to je nasiaknute olejom tak je to problem.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#246 Nový příspěvek od pavel sk »

Mas to poriesene tak ako ja. Mala zaslepka urobena s hlavy imbusovej sroby. :D :friends:

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#247 Nový příspěvek od pavel sk »

Foto: Obrázek

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#248 Nový příspěvek od pavolmakys »

Hej len ja som pouzil origo zaslepku a ju upravil na priemere hlavicky. Nieco taketo ale pre hydrauliku:
https://www.mars.sk/zaslepka-g3-8-vonka ... us-a009-38

Musim povedat ze ak ma niekto celak ako ja, tak si to inak ani neviem predstavit. Bezne pouzivam celny nakladac a nieco aj vzadu pripojene. Idem si este priviest rychlospojky od nakladaca aj dozadu, aby som mal viac okruhov. Mam urobeny hydraulicky treti bod , pritom potrebujem jeden okruh na otacanie pluhu.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

Stajan72
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 12, 2019 10:01 pm
Bydliště: Bardejov

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#249 Nový příspěvek od Stajan72 »

Zdravím,
chcem poprosiť o radu. Ako zapojit tento ventil, myslím tie try kontakty, aký vypínač - prepínač použiť? Kostra, ta je jasna - minus pol, a tie dve zvyšne vývody? Pri prietoku P1-C a P2-D je bez napätia a pri P1-A a P2-B pod napätim.
Ďakujem za každú odpoveď.

Obrázek

Uživatelský avatar
-sheppard-
Příspěvky: 305
Registrován: sob úno 20, 2016 5:39 pm
Bydliště: Opava

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#250 Nový příspěvek od -sheppard- »

U toho zapojení jsi myslím že to je 1 - plus a 2 - kostra, a ten kontakt "kostra" jsem já nezapojoval, nebo klidně i naopak ale teď už jsi nejsem jistý jak jsem to zapojoval, je to už asi rok. Ale myslím si že je to jedo páč na tom nebyla určena polarita tak jsem to zapojil jak jsem uznal za vhodné a funguje to. A s tím průtokem s a bez napětí máš pravdu.
Zetor 7211 Tunis

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#251 Nový příspěvek od fikejz »

Chlapi, někdo měl ve svým vlákně popsanou úpravu toho spodního víka, včetně moc pěknejch fotek a já to teď ani za boha nemůžu najít, můžete mě nasměrovat?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#252 Nový příspěvek od pavel sk »

Nieco sa mi zdá ze to mal pofotene aj Jojo7011 vo svojom vlakne ked montoval celak na traktor.

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#253 Nový příspěvek od fikejz »

Jo,jo, toto ( http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 2#p1562712 ) bude nejspíš ono! Leda by to tu ještě někdo měl takhle podobně. 8) Dík.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

pavel sk
Příspěvky: 12659
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: 7211 - hydraulika druhý okruh

#254 Nový příspěvek od pavel sk »

Ono je to toho dost aj v tomto vlakne, len to tu treba polistovat.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“