Jirkův 8011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Míšánek
Příspěvky: 883
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: Jirkův 8011

#136 Nový příspěvek od Míšánek »

Fakt? :shock: sakra, že já o tomhle nevěděl dřív... Nekupoval bych klasické samice ale tady tyhle :(

Jenom pro informaci - tyhle rychlospojky je třeba kupovat v sadě, tzn. samec i samice nebo tyhle "trhací samice" jsou kompatibilní i s klasickýma samcema? :)

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#137 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Ano, jde to použít i jak říkal Martin, Upevníš rychlospojku do držáku za ten kroužek co jinak musíš tahat druhou rukou a jednou strkáš samce do samice. Jak to Martin napsal , tak mi to nedalo a šel to hned odskoušet, a měl pravdu, aj ty ůkapoví nástavce na to pasujou. :smich: Martine 8)
Mišánek - samci jsou pro oboje stejný. A samicích zas takovej velkej cenovej rozdíl není.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Jirkův 8011

#138 Nový příspěvek od Fidlla »

Tyhle jednoruční ukapkovky mám na Proximě v praci,jen je nepouživam tak často,ale netečou a drží dobře.......

Jirko pěkně to zvelebuješ...
Zetor 6718 DEEP RED

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#139 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Práce na dílně se trochu začíná spomalovat, přibývá práce venku . Nejhorší je to , že je všude spousta bláta. Tak jsem stihnul jen udělat nové boční kryty vedle chladiče a namontovat zadní díly blatníků a udělal držáky na světla. Kabely k ním budu muset taky dát áž od svorkovnice noví, jsou v hrozným stavu. http://zetorak.rajce.net/2017-02-22_001

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4197
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirkův 8011

#140 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Jirko pěkné jako vždy :prace: 8) :friends: No jo mě povídej taky to máme doma teď galeje všude. Tohle je nejhorší čas :pistol: Ale už se to lepší jak to dole povoluje a voda se ztrácí.

Jenom se zeptám k těm kapsám na světla (držáky) nebylo by lepší nějaké otevřené? Z důvodu aby to nehnilo pod tímhle? Voda,prach,atd?

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#141 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Já myslím že ne, teda o nic víc než u těch jen naohýbaných plechách, za kterýma se drží bordel taky. Navíc jsou šroubovatelný a tak není problém je dát na gumovou podložku ,která by to vytěsnila a nebo to po našroubování přimáznout silikonem

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Jirkův 8011

#142 Nový příspěvek od Franta.cz »

Nádherná práce Jirko 8)

Pánové nemáte někdo odkaz na e-shop na ty trhací rychlospojky a hlavně ty kryty s nátrubkama na hadičky co tam má Jirka?
Tam kde nakupuju hydrauliku trhací neměli a nemohl si zpomenout objednací číslo a kryty neznali.Tam co kupuje Jirka jsou sice na netu, ale ne E-shop.Trávil jsem tím celý dopoledne a nenašel jsem nic.Asi je to tím, že pořádně neznám název co hledám.

Uživatelský avatar
Martin90
Příspěvky: 1586
Registrován: pát lis 12, 2010 9:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jirkův 8011

#143 Nový příspěvek od Martin90 »

Franta.cz píše:Nádherná práce Jirko 8)

Pánové nemáte někdo odkaz na e-shop na ty trhací rychlospojky a hlavně ty kryty s nátrubkama na hadičky co tam má Jirka?
Tam kde nakupuju hydrauliku trhací neměli a nemohl si zpomenout objednací číslo a kryty neznali.Tam co kupuje Jirka jsou sice na netu, ale ne E-shop.Trávil jsem tím celý dopoledne a nenašel jsem nic.Asi je to tím, že pořádně neznám název co hledám.
Říká se jim Push-Pull, většinou PPV3
http://www.jsc-hydraulika.cz/cz/product ... serie-PPV3
Zetor 8245 Turbo, Zetor 12145 Turbo, ZTS 16245 Super

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Jirkův 8011

#144 Nový příspěvek od Franta.cz »

Dík.

Mezi tím se mě zadařilo :pohar: .
Napodruhé :red: jsem je našel v katalogu Granit.Vyrábí je firma Faster.
Je to celá horní řada.CPV jsou přímo určené pro agrární techniku
https://www.granit-parts.cz/category/Hy ... chlospojky
tady krytky
https://www.granit-parts.cz/category/Hy ... eje-TNN-TA

Jo ještě pro správnou funkci, bylo mě řečeno, musí být napojené přes hadici ne trubku.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#145 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Jo jo, tyhle jdou tak zapojit taky, už jsem to taky vyskoušel a na bagráku tak zapojil a nemá to chybu jen to musi být na ty hadici aby bylá pohyblivá, ale ty jsou k sehnání všude a jsou i lacinější než ty moje potvory. ty jsou pevný na trubce a je pohyblivej vnitřek. kdybych to věděl dřív, tak bych je nekupoval, ale už jsou, tak budou muset sloužit.Ty s tou pohyblivou objímkou mám skoro na všem, abych měl sjednocený koncovky na hadicích.

Uživatelský avatar
Martin90
Příspěvky: 1586
Registrován: pát lis 12, 2010 9:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jirkův 8011

#146 Nový příspěvek od Martin90 »

Jj, tak ty co jsme dávali odkaz jsou obyč., máš pravdu. Až to budu dělat, tak to dám na segerovky za prstýnek a seru na to :-D. Bratránci to tak udělali na všech crystalech. Nechali si vypálit nové plato a hlavně od rozvaděče mají hadice s okem, takže už nehrozí, že to po půl roce poteče jako u trubek.

Tohle už budou ty trhačky, ale zase jenom na hadici, jedinou výhodou bude asi to, že jdou připojit při plném tlaku...
http://www.agrozetshop.cz/rychlospojka- ... 5/d-71481/
https://www.mj-dily-shop.cz/product/ryc ... zkem-f/500
Zetor 8245 Turbo, Zetor 12145 Turbo, ZTS 16245 Super

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#147 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Koukám, že jsou eště dvoje a oboje jdou dát na trubku, né jak píšou u toho push pull na hadici , já mám ty z prvního odkazu Push pull, ale ty nejdou zapojovat pod tlakem, mám to odskoušený. a jsou o trošku sylnější 38mm. ty Faster jsou 32mm, jen ta cena je teda nářez koukám, já je mám za 520,- A ty Faster jdou teda pod tlakem , jak píšou , ale dva litry za ní, to je tedy úlet. to mi nehrozí. Na pile na baliky mi v jedné hadici po odpojení stále trošku tvoří malí tlak ten rám s pilou, má tendenci po zmáčknutí rychlospojky sjíždět dolu a už to tuhle rychlospojku nepustí do zajištění. ani tu s obyčejnou v segerovkách. Ale to se dá vyřešit , dám na hadici za samce kulák a před rozpojením ho zavřu. Dva litry jsou moc.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Jirkův 8011

#148 Nový příspěvek od Franta.cz »

Cena je raketa.
Mě se na nich líbí, že prodávají náhradní těsnění u RK s tím bojuju vyvážečka dá rychlospojkám zabrat.Zkusím u nás poptat Fastery třeba mě jako výbornýho zákazníka překvapí nějakou dobrou cenou.

ford109
Příspěvky: 577
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:09 pm
Bydliště: KSK

Re: Jirkův 8011

#149 Nový příspěvek od ford109 »

Tak ma napadlo,kedz uz je hydraulika prerobena na "elektro",bude ovladanie aj vzadu na blatnikoch ako na modernych strojoch ?
ZKL Zetor 8011 (1974)

Praga V3S M2

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův 8011

#150 Nový příspěvek od zetorak jirka »

ford109 píše:Tak ma napadlo,kedz uz je hydraulika prerobena na "elektro",bude ovladanie aj vzadu na blatnikoch ako na modernych strojoch ?
Ano, vypinače tam už jsou, bude tam ovládání ramen a jednoho okruhu rychlospojek. Traktor je momentálně na vedlejší koleji ve stodole, protože byla nutná jiná práce na dílně, ale motor a hydraulika je odskoušená a kupodivu to vše funguje jak jsem chtěl. Teď ho čeká broušení a příprava na nastříkání což už nepujde tak rychle.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 80 Crystal+“