Zetorákova 121

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Zetorákova 121

#196 Nový příspěvek od Matúš »

Najzákladnejší rozdiel medzi 121 a 161 je prevodovka a samozrejme turbomotor s väčším výkonom 8)

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Zetorákova 121

#197 Nový příspěvek od koprkam »

To je mi zcela jasné. Ale na mém štítku není čitelná hmotnost přívěsu, někdo štítek přetřel. Potřeboval bych vědět hmotnost privesu na 16145. Myslím, že by to mělo být 14500 kg.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

pawell
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 28, 2015 7:32 pm
Bydliště: Tábor

Re: Zetorákova 121

#198 Nový příspěvek od pawell »

koprkam píše:To je mi zcela jasné. Ale na mém štítku není čitelná hmotnost přívěsu, někdo štítek přetřel. Potřeboval bych vědět hmotnost privesu na 16145. Myslím, že by to mělo být 14500 kg.
Hmotnost přivěsu na mé 161 je 15600kg, a co mam 12045 tak tam je hmotnost tušim 13800kg.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetorákova 121

#199 Nový příspěvek od zetorak jirka »

4 roky uběhly jak voda, a dnes mi končila STK, a tak jsem dnes úspěšně protáhl 12045 novou STK. Vše v cajku , ale zákon schválnosti stále funguje, samozřejmě se nerosvítily tlumený světla, spravilo to pootočení pojistkou. http://zetorak.rajce.net/2016-04-13_001

Pavel.T
Příspěvky: 1179
Registrován: sob led 19, 2013 5:19 pm
Bydliště: Náchod venkov

Re: Zetorákova 121

#200 Nový příspěvek od Pavel.T »

Jakpak by neprošla, traktor jak ze škatulky! 8) :)

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zetorákova 121

#201 Nový příspěvek od kaja.h »

zetorak jirka píše:4 roky uběhly jak voda, a dnes mi končila STK, a tak jsem dnes úspěšně protáhl 12045 novou STK. Vše v cajku , ale zákon schválnosti stále funguje, samozřejmě se nerosvítily tlumený světla, spravilo to pootočení pojistkou. http://zetorak.rajce.net/2016-04-13_001
Tak to je vpohodě, tam to zlobí a hlavně u crystalů, ty pojistkovky.
je potřeba \Jirko pracovat s těma keramickejma, to určitě víš. Ty plasťáky jsou nahovno.
Jede traktor, je to Zetor 3011

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetorákova 121

#202 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Jo jo, ty plastoví jsou za darmo drahý, malinko se zahřeje a uvolni se. Jenže ty keramický bílí se už těžko scháněj, aspon tady .

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zetorákova 121

#203 Nový příspěvek od kaja.h »

Nějakej vojenskej výprodej, tady jich je dost. Koupil jsem sklíčka na půlený stoplampy červená oranžová po 10 kačkách.
Jede traktor, je to Zetor 3011

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3116
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Zetorákova 121

#204 Nový příspěvek od lukisek 099 »

http://www.autosvetlalambor.cz/index.php?category_id=33
já kupoval zde viz odkaz. nejsopu to uplně ty staré keramické ale fungují dobře netaví se jak plasové píše že jsou keramické 8) mám je v traktoru a budu kupovat další vzal jsem jich minule málo. mám ti je přibrat?? kamený obchod je pár km od nás. stejně tam pojedu pro světla.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetorákova 121

#205 Nový příspěvek od zetorak jirka »

lukisek 099 píše:http://www.autosvetlalambor.cz/index.php?category_id=33
já kupoval zde viz odkaz. nejsopu to uplně ty staré keramické ale fungují dobře netaví se jak plasové píše že jsou keramické 8) mám je v traktoru a budu kupovat další vzal jsem jich minule málo. mám ti je přibrat?? kamený obchod je pár km od nás. stejně tam pojedu pro světla.
To by bylo skvělí, já mám teď nejaký přislíbený, že mi je koupí, a tak kdyby to nedopadlo tak se ozvu , jestli budu moct. Moc děkuju.

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Zetorákova 121

#206 Nový příspěvek od nabocklish »

tak s pojistkama jsem nikdy problém neměl. Zato s konektory které se strkají do světel, to je bída...

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetorákova 121

#207 Nový příspěvek od zetorak jirka »

nabocklish píše:tak s pojistkama jsem nikdy problém neměl. Zato s konektory které se strkají do světel, to je bída...
No ono kdyby bylo všechno jak má být, tak byto ty pjistky měli vydržet, ale dnes každej starej traktor nebo né jen traktor má za ty léta elktriku dobastlenou a pojistky se přetěžujou. Dnes jsem rohejbal jeden traktor co celou zimu stál a sem tam neco nefungovalo, sundal jsem plech pod palubkou a já mislel že mě trefí, kupa drátu překousaných a zbytek oholený od izolace, všechno okousaný. Kuna, myši, podkani, já nevím. A jak říkáš, konjektory taky dokážou pěkně potrápit, to máš pravdu. obzvlášť ty černý bakelitoví co jdou na žárovky. jinak konjektoru mám víc než dost, a tak je jen ostříhávám a dávám nové.

Uživatelský avatar
koprkam
Příspěvky: 855
Registrován: úte zář 17, 2013 1:34 pm
Bydliště: Pv

Re: Zetorákova 121

#208 Nový příspěvek od koprkam »

Na stošedesátce je elektrika taky bolest. S tlumenejma máme taky problém, ale ta elektrika je tak dobastlená... Musíme poopravit ukazatel nafty, ukazuje jen plnou a pak jen pár litrů před vysátím nádrže. Pak zlobí zásuvka na vlek, ale to už jsme myslím vyřešili. Ta elektrika ale bude chtít GO, protože pod palubovkou jsou dráty hyn, ještě nějak divně zapojený a jinde jsou celý tvrdý. Hold starý stroj a služba v kolchoze se na něm podepsala.
Když něco nejde vem kladivo,
když to pořád nejde, vem větší kladivo
a když to ani pak nejde, přečti si návod.

LEV
Příspěvky: 116
Registrován: pon led 06, 2014 8:52 pm
Bydliště: Luboměř

Re: Zetorákova 121

#209 Nový příspěvek od LEV »

nabocklish píše:tak s pojistkama jsem nikdy problém neměl. Zato s konektory které se strkají do světel, to je bída...
Na 80tce jsem měl taky problém s konektorama na přeních světlech a byl upozorněn, že mám nové silnější žárovky a tzn. že ty to ty staré konektory nedávají, že mám k nim koupit odpovídající nové konektory ... ještě jsem to nestih ... .
Z7245+TUN40, 8011 - lesák/zemědělec hobbík

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Zetorákova 121

#210 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Jako každý jaro začína 121čka svou sezonu vyvážením hluboké podestýlky ze zimního krmiště, s polu s bagrákem sem včerá začal a udělal 9 návěsů, dnes 12 návěsů a na zítra tam mám eště asi na 5 návěsů, dovoz asi do jednoho km. Kromě povolenejch šroubů na hydraulickým čerpadle u bagráku probýha akce bez problémů. video nic moc, protože se blbě jednou rukou natáčí a druhou rukou ovládá nakladač. http://zetorak.rajce.net/2017-03-28_001

Odpovědět

Zpět na „Zetor 80 Crystal+“