Nový Zetor PROXIMA

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Tom T
Příspěvky: 325
Registrován: ned lis 11, 2007 6:20 pm
Bydliště: Mutěnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Zetor PROXIMA

#76 Nový příspěvek od Tom T »

Tady má někdo videa proximy s ČN

viewtopic.php?f=8&t=25708
Zetor,Tatra,

trikko
Příspěvky: 3157
Registrován: ned črc 11, 2010 2:15 pm
Bydliště: TN kraj

Re: Nový Zetor PROXIMA

#77 Nový příspěvek od trikko »

Ja mam fotky novej Proximi UKT
Přílohy
Fotografia0414.jpg
Šibaj, furman, kone bičom, ak si dobrým pohoničom...

trikko
Příspěvky: 3157
Registrován: ned črc 11, 2010 2:15 pm
Bydliště: TN kraj

Re: Nový Zetor PROXIMA

#78 Nový příspěvek od trikko »

:)
Přílohy
Fotografia0413.jpg
Šibaj, furman, kone bičom, ak si dobrým pohoničom...

trikko
Příspěvky: 3157
Registrován: ned črc 11, 2010 2:15 pm
Bydliště: TN kraj

Re: Nový Zetor PROXIMA

#79 Nový příspěvek od trikko »

8)
Přílohy
Fotografia0411.jpg
Šibaj, furman, kone bičom, ak si dobrým pohoničom...

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Nový Zetor PROXIMA

#80 Nový příspěvek od Peetan »

pasečan píše:No ta má 1 nabídka byla za N 92+čelák+PVH+PH s převodovkou DPS = 1.8mega :evil:
Od Agrica? Kašpaři. Mě vyšla na 1,6 mil N111ka v lesní výbavě vpodstatě se vším co jde.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Nový Zetor PROXIMA

#81 Nový příspěvek od Peetan »

Qěták píše:bez sebemenšího problému a žádnej mráz ho nerozhodí :D ( Promiň Peetane musel jsem si rejpnout :smich: ).
V pohodě... taky si z toho dělám srandu. :smich: Už to naštěstí chodí. Jen musím pod -10 volit dobrou naftu.
Vy jihočeši víte prd jak vypadá zima. :vysmech:
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

pasečan
Příspěvky: 60
Registrován: ned lis 09, 2008 9:02 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nový Zetor PROXIMA

#82 Nový příspěvek od pasečan »

Ne kontaktoval jsem topagri v berouně a ten mě přehodil dílerovi ze Zálesí u Luhačovic(nejbližší můj potencionalní dodavatel) a ten to nacenil....ale jak říkaš,ta prví nabídka je k smíchu,musímto stlačit aspon na 1,3..... :vztek:
Peetan píše:
pasečan píše:No ta má 1 nabídka byla za N 92+čelák+PVH+PH s převodovkou DPS = 1.8mega :evil:
Od Agrica? Kašpaři. Mě vyšla na 1,6 mil N111ka v lesní výbavě vpodstatě se vším co jde.

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Nový Zetor PROXIMA

#83 Nový příspěvek od Peetan »

pasečan píše:Ne kontaktoval jsem topagri v berouně a ten mě přehodil dílerovi ze Zálesí u Luhačovic(nejbližší můj potencionalní dodavatel) a ten to nacenil....ale jak říkaš,ta prví nabídka je k smíchu,musímto stlačit aspon na 1,3..... :vztek:
Peetan píše:
pasečan píše:No ta má 1 nabídka byla za N 92+čelák+PVH+PH s převodovkou DPS = 1.8mega :evil:
Od Agrica? Kašpaři. Mě vyšla na 1,6 mil N111ka v lesní výbavě vpodstatě se vším co jde.
S čelákem, ramenama a vývoďákem pochybuju... :zapomel: Když oželíš čelní ramena a vývod tak jo. Takovou v nabídce mám. Ještě od forestmeri. Ty bys mohl taky kontaktovat. Nebo i tu nabídku od agrica vzít jako bernou minci na svýho prodejce abys ukázal, že to lze stáhnout až takhle.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

pasečan
Příspěvky: 60
Registrován: ned lis 09, 2008 9:02 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nový Zetor PROXIMA

#84 Nový příspěvek od pasečan »

Jo.oželel bych přední ramena a vývod....a uvidím jaká bude cena..mohl bys mi prosímtě přeposlat tředa na můj e-mail (máš ho v SZ) tu nabídku o které jsi říkal bez ramen a vývodáků N 92.

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: Nový Zetor PROXIMA

#85 Nový příspěvek od Peetan »

Pošlu, ale je to relativní, protože jsem to chtěl na lesních gumách, pevnejch discích, s otočným řízením apod. napíšu ti k tomu přibližný odpočty.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

pasečan
Příspěvky: 60
Registrován: ned lis 09, 2008 9:02 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nový Zetor PROXIMA

#86 Nový příspěvek od pasečan »

Dneska mi týpek z Lukromu dělal nabídku na JD 6230+čelnák+lopata a že by se taky vešel do 1,1m :)

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Zetor PROXIMA

#87 Nový příspěvek od ondra »

Qěták píše:Tak taky něco přidám :) Máme DF Agrofarm 100 velikost jako Proxima a Case JXU. Dělá na farmě všechno od dopravy až po orbu má natočeno 300mth, což neni moc, ale bez sebemenšího problému a žádnej mráz ho nerozhodí :D ( Promiň Peetane musel jsem si rejpnout :smich: ).Škoda že převodovka má jen 2° násobič a hrozně malinkou kabinu s nesmyslný sedadlem spolujezdce. Teď se ale dělá nová generace, která už má 4sloupkovou kabinu a má líp tu sedačku vyřešenou navíc má programovatelný reverzor, který si můžeš nastavit jak rychle má reverzovat a 40km/h při snížených otáčkách což náš taky nemá. :( Na přání může být ovládání v loketní opěrce nebo dokonce plynulá převodovka!! Jak jsou na tom s cenou nevím, náš v roce 2008 vyšel na 41 tis. eur v TOP výbavě s přenímy rameny 8)
Valtru taky mráz nerozhodí ale špatna nafta jo ..Filtry stejny jako na CASE a stejnak zamrzali :vztek:
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Nový Zetor PROXIMA

#88 Nový příspěvek od DYK »

Já jsem to četl už od Peetena, že je třeba tankovat kvalitní naftu. No a jak nekvalitní jste tam dávali doposud? Já se nevysmívám, to nedělám, ale žil jsem v tom, že i vám je jasný, že do takového traktoru se prostě nedá nalít kde co, jak do 6945 nebo Tatry. V opačném případě vás velice brzy potkají nereklamovatelné a cenově likvidační potíže s celým systémem CR. Navíc vy horalé máte k dispozici naftu "arktik", která zamrzá daleko pozděj než ta zimní nafta určená pro nás z nížin.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
ondra
Příspěvky: 4744
Registrován: sob lis 17, 2007 9:03 am
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Zetor PROXIMA

#89 Nový příspěvek od ondra »

DYK píše:Já jsem to četl už od Peetena, že je třeba tankovat kvalitní naftu. No a jak nekvalitní jste tam dávali doposud? Já se nevysmívám, to nedělám, ale žil jsem v tom, že i vám je jasný, že do takového traktoru se prostě nedá nalít kde co, jak do 6945 nebo Tatry. V opačném případě vás velice brzy potkají nereklamovatelné a cenově likvidační potíže s celým systémem CR. Navíc vy horalé máte k dispozici naftu "arktik", která zamrzá daleko pozděj než ta zimní nafta určená pro nás z nížin.
Myslim že u větčiny pump mame k dispozici leda tak H...o naftu berem z kolchozu od stojanu kde na to jezděj oni s holandama a spousta lidi z okoli co maj taky novi mašiny jen všichni parkujou v garažich a peetan Valtru venku někde nějaköu naftu za 20 ku od někoho bysme tam nikdy v životě nelili nedavno byl peetan natankovat ¨naftu na shelce a při - 12 stupnich to zase hlásilo slabej tlak ve filtrech ..jedina nafta s kterou nebyl problem byla od benziny Verva ale tam je zase omezeni na 3,5 tuny takže se tam s Valtrou nesmí a přelejvat to z kanystru je taky nanic
Zetor 6718 , Zetor 6945 , Zetor 7341 , New holland Tl 90 , Valtra N 141

forterra135
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 26, 2011 1:22 pm
Bydliště: liberec

Re: Nový Zetor PROXIMA

#90 Nový příspěvek od forterra135 »

Ahoj zajímalo by mě k čemu je ta páčka vzadu vpravo u blatníku na proximě.Prý to je externí ELC ale navim co to znamená a kčemu to slouží.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Proxima“