ZETOR Proxima

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mates11
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 10, 2007 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#31 Nový příspěvek od mates11 »

Mě by zajímalo co upravuje výkon motoru mezi jednotlivými typy třeba jako 64 a 74 vždyď moderní typy mají vrtání a zdvich úpně stejný. Jiné seřízení střikovacího čerpadla? Jiné turbo? Pokud je to jenom v seřízení čerpadla proč teda rozdíli tolika tisíc. Velice mě to zajímá. :(

alkoholix
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 03, 2009 6:27 pm

Re: ZETOR Proxima

#32 Nový příspěvek od alkoholix »

Zdravím tak spotřebu jsem měřil když měla najeto něco kolem 40 mh a bylo to 5,6litru na mh,teď už jsem ji neměřil ale řekl bych že o nějakou desetinu klesla.Traktor používám k dopravě s osmitunou návěsem a čelním nakladačem manipuluji dřevo.Agrohák je v základu rádio bylo jako dárek je tam Blaupunkt s CD a MP3,klimatizaci nemám bylo mi za ní líto dát 45 tisíc ale není problém ji tam časem dodělat,sedačka tam je Grammer.Klimatizace je v základu u 8441.já si osobně myslím že 7441 je co se ceny týče spotřeby a výkonu nejlepší pro to sem ji koupil ale každý má jiný nároky.

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#33 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

alkoholix píše:Zdravím tak spotřebu jsem měřil když měla najeto něco kolem 40 mh a bylo to 5,6litru na mh,teď už jsem ji neměřil ale řekl bych že o nějakou desetinu klesla.Traktor používám k dopravě s osmitunou návěsem a čelním nakladačem manipuluji dřevo.Agrohák je v základu rádio bylo jako dárek je tam Blaupunkt s CD a MP3,klimatizaci nemám bylo mi za ní líto dát 45 tisíc ale není problém ji tam časem dodělat,sedačka tam je Grammer.Klimatizace je v základu u 8441.já si osobně myslím že 7441 je co se ceny týče spotřeby a výkonu nejlepší pro to sem ji koupil ale každý má jiný nároky.
Tak to chtěj soudruzi za klimošku docela dost. -Agrohák říkáš ve standartu a grammerka taky? Běžně nedávaj rádio jako dárek to asi musí mít nějakou akci je to tak?
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
Danek
Příspěvky: 549
Registrován: stř říj 22, 2008 2:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#34 Nový příspěvek od Danek »

Este bych se chtel zeptat jestli Proxima umi jet 40 km/h na 30-kach kolech.

alkoholix
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 03, 2009 6:27 pm

Re: ZETOR Proxima

#35 Nový příspěvek od alkoholix »

já ji mám na 34 kolech a jede těch 38 takže na 30kách těžko ale zase bude mít víc síly a nebude taková nutnost podřazovat.teďkom v důsledku krize jsou akce na denním pořádku a traktory taky slezly s cenou dolů a snaží se přidávat i něco navíc tak to rádio a ještě k tomu navigace ale tu nepoužívám.Co budu muset na traktoru upravit je rozchod kol když zvedám nakladačem něco těžkýho tak nad tunu a tak do dvoumetrový výšky a není to na úplně rovným povrchu tak traktor má celkem velkou tendenci se převracet.

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#36 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

alkoholix: Bylo by možný proximu vyfotit? nějak i podrobněji jestli máš možnost, interiér, exteriér... Navigaci Ti tam dali? tak to je dobrý ale k čemu to je s traktorem přece tak daleko nejezdíš.
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#37 Nový příspěvek od TomikKouril »

Zetor 6211 píše:alkoholix: Bylo by možný proximu vyfotit? nějak i podrobněji jestli máš možnost, interiér, exteriér... Navigaci Ti tam dali? tak to je dobrý ale k čemu to je s traktorem přece tak daleko nejezdíš.
Navigaci mu tam určitě nedali :tyty: :tyty:
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#38 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

TomikKouril píše:
Zetor 6211 píše:alkoholix: Bylo by možný proximu vyfotit? nějak i podrobněji jestli máš možnost, interiér, exteriér... Navigaci Ti tam dali? tak to je dobrý ale k čemu to je s traktorem přece tak daleko nejezdíš.
Navigaci mu tam určitě nedali :tyty: :tyty:
Myslíš že ne? proč... Ty už si se ji zbavil nebo to zatím nikdo nekoupil? :(
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#39 Nový příspěvek od TomikKouril »

Zetor 6211 píše:
TomikKouril píše:
Zetor 6211 píše:alkoholix: Bylo by možný proximu vyfotit? nějak i podrobněji jestli máš možnost, interiér, exteriér... Navigaci Ti tam dali? tak to je dobrý ale k čemu to je s traktorem přece tak daleko nejezdíš.
Navigaci mu tam určitě nedali :tyty: :tyty:
Myslíš že ne? proč... Ty už si se ji zbavil nebo to zatím nikdo nekoupil? :(
Neprodejny stroj,ale ted šlape jak má 8) 8)
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

alkoholix
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 03, 2009 6:27 pm

Re: ZETOR Proxima

#40 Nový příspěvek od alkoholix »

Tak navigaci jsme dostali a byla to součást akce + kdyby to někoho ještě zajímalo bednu reklamních předmětů ale to jsou samý blbosti jediný co používáme je rádio.Příští tejden traktor vyfotím a dám sem pár fotek teď je alespoň trochu čistej jak jezdí ve sněhu.Jenak co opravdu musím vynachválit jsou studený starty chytá opravdu krásně a to má navíc tělísko v bloku ale i když bylo párkrát pod dvacet chytla okamžitě i bez něj i když kdyby sme ho použili určitě by bylo menší opotrebení motoru při takhle studeným startu.

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#41 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

alkoholix píše:Tak navigaci jsme dostali a byla to součást akce + kdyby to někoho ještě zajímalo bednu reklamních předmětů ale to jsou samý blbosti jediný co používáme je rádio.Příští tejden traktor vyfotím a dám sem pár fotek teď je alespoň trochu čistej jak jezdí ve sněhu.Jenak co opravdu musím vynachválit jsou studený starty chytá opravdu krásně a to má navíc tělísko v bloku ale i když bylo párkrát pod dvacet chytla okamžitě i bez něj i když kdyby sme ho použili určitě by bylo menší opotrebení motoru při takhle studeným startu.
Tak na ty zimní starty je ohřívání velké +. Jinak se těším na fotky. Mě třeba bedna reklamních předmětů zajímá, pochlub se
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: ZETOR Proxima

#42 Nový příspěvek od antipo »

Taky se moc těším na fotky, hlavně jak to vypadá v kabině. Snad se taky jednou dočkám proximy v moji stodole
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#43 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

alkoholix píše:Tak navigaci jsme dostali a byla to součást akce + kdyby to někoho ještě zajímalo bednu reklamních předmětů ale to jsou samý blbosti jediný co používáme je rádio.Příští tejden traktor vyfotím a dám sem pár fotek teď je alespoň trochu čistej jak jezdí ve sněhu.Jenak co opravdu musím vynachválit jsou studený starty chytá opravdu krásně a to má navíc tělísko v bloku ale i když bylo párkrát pod dvacet chytla okamžitě i bez něj i když kdyby sme ho použili určitě by bylo menší opotrebení motoru při takhle studeným startu.
Tak co, přidáš někdy fotky?
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: ZETOR Proxima

#44 Nový příspěvek od antipo »

:smich: my už se nemůžem dočkat zase tak nás nenapínej
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

alkoholix
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 03, 2009 6:27 pm

Re: ZETOR Proxima

#45 Nový příspěvek od alkoholix »

omlovám se neměl jsem čas tak teď se pokusím sem pár fotek dát ale s počítačema nejsem moc kamarád tak snad to vyjde
Přílohy
DSC00102.JPG
DSC00159.jpg
DSC00130.JPG
DSC00132.JPG

Odpovědět

Zpět na „Zetor Proxima“