ZETOR Proxima

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
alkoholix
Příspěvky: 8
Registrován: sob led 03, 2009 6:27 pm

Re: ZETOR Proxima

#46 Nový příspěvek od alkoholix »

ještě jedna
Přílohy
DSC00096.jpg

Uživatelský avatar
Danek
Příspěvky: 549
Registrován: stř říj 22, 2008 2:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#47 Nový příspěvek od Danek »

:srdce: Nadhera :jasan:

Uživatelský avatar
Zetor 6211
Příspěvky: 469
Registrován: stř led 02, 2008 7:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#48 Nový příspěvek od Zetor 6211 »

alkoholix: tak to je paráda, děkujem Tě za fotky. ten návěs jak za tím máš to je 5 tuna?
Zetor 6245(s motorem7201)
Nothing runs like a Deere :-)

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#49 Nový příspěvek od TomikKouril »

alkoholix píše:ještě jedna
Nikde sem na te fotce kabiny neviděl revers,kde je umístěn??Razení pod zatěží??Tam je asi na podlaze nasobič,tak to vypadá.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#50 Nový příspěvek od Chudej farmar »

TomikKouril píše:
alkoholix píše:ještě jedna
Nikde sem na te fotce kabiny neviděl revers,kde je umístěn??Razení pod zatěží??Tam je asi na podlaze nasobič,tak to vypadá.
vzdyt to neni plusko me??? jestli je to jen obyc tak to ma klasickej nasobic
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#51 Nový příspěvek od adam »

Slyšel jsem že maj reverz někde pod volantem.
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: ZETOR Proxima

#52 Nový příspěvek od Jozka »

Reverz má až nový model Proxima Power, který se začne prodávat až letos (nebo se už prodává, teď přesně nevím) :)

Uživatelský avatar
Zetorák
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2009 10:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#53 Nový příspěvek od Zetorák »

Alkoholix má obyčejnou Proximu, ta může mít taky reverz na přání, ale ta jeho nemá. Má jenom násobič, ten červenej pedál vedle spojky. Jinak má reverzační páku v levo na palubovce jako Pluska. Nová Power má reverz páčkou pod volantem, elektronickej s automatickou spojkou.

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#54 Nový příspěvek od zdenek »

já mám v práci mimo jiné traktory i tyto dvě PROXIMI
P1010673 (Small).JPG
P1010731 (Small).JPG
P1010991 (Small).JPG
P1010994 (Small).JPG

Uživatelský avatar
adam
Příspěvky: 1959
Registrován: pát pro 14, 2007 8:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#55 Nový příspěvek od adam »

zdenek píše:já mám v práci mimo jiné traktory i tyto dvě PROXIMI
P1010673 (Small).JPG
P1010731 (Small).JPG
P1010991 (Small).JPG
P1010994 (Small).JPG
Co to maj za barvy?
Zetor 6945, VW vento 1.9 TD, Stihl MS 211,MS 360, FS 450, Reform 741

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#56 Nový příspěvek od zdenek »

to jsou takové reklamní nálepky,asi nějaká zkouška,traktory přišly bez toho,pak přijela nějaká pani a polepila to,postupně se to odlepuje,je to škoda,bylo to pěkný.... :-/ 8)

wertical
Příspěvky: 18
Registrován: čtv úno 07, 2008 4:04 pm

Re: ZETOR Proxima

#57 Nový příspěvek od wertical »

alkoholix píše:omlovám se neměl jsem čas tak teď se pokusím sem pár fotek dát ale s počítačema nejsem moc kamarád tak snad to vyjde
to alcoholix: chci se zeptat na ten naves od Pronara, mam ten samej, ted rok starej, nemas s nim problem, kdyz ho nafrknes, ze by mel tendenci se prevracet? Ja kdyz s nim jedu a mam tam tech 5 - 5,5t s cepici, tak se v poli hrozne klati. Na silnici je uz klidnej, ale na poli mam casto strach, ze padne.

Zetor 4011
Příspěvky: 76
Registrován: čtv pro 20, 2007 6:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#58 Nový příspěvek od Zetor 4011 »

Zdravim pánové, chtěl bych se Vás zeptat, jak šlapou Proximy? Koukám, že Vás je tady dost, kteří je máte, tak mě zajímá, jak to chodí i po delší době. Taky koukám, že máte na tom čeláky z Humpolce a jak choději i ty? Co jinak říkáte na ty nové modernizované? Já bych si, taky do budoucna chtěl pořídit novej traktor a po konzultaci s kamarádem, kterej má dva JD 6420 a 5720 s čelákem Quicke, jsem zjistil, že JD je dobrej, ale drahý servis a ND mě dost odrazují. Šel bych do Zetoru, ale asi bych se zorhodoval mezi Proximou Plus (Power) nebo Forterra asi 12441. Chtěl bych to i s čelákem, ale váhám, mezi Quicke nebo Humpolcem. Tak proto se tak o ně zajímám, jak to funguje a jak to celkově jezdí. Sám mám Zetory dva (25k, 4011) a jsem s nima plně spokojen, tak bych této značce zůstal věrný. Chtěl bych to hlavně do zemědělství na sklizeň píce a polní práce a taky do čeláku, kvůli kydání a stohování balíků a tak. Okrajově bych to třeba používal rád i do lesa na tahání, štěpkování a celkově práci v lese. Co Vy na to?

Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#59 Nový příspěvek od zetor tomas »

Zetor 4011 píše:Zdravim pánové, chtěl bych se Vás zeptat, jak šlapou Proximy? Koukám, že Vás je tady dost, kteří je máte, tak mě zajímá, jak to chodí i po delší době. Taky koukám, že máte na tom čeláky z Humpolce a jak choději i ty? Co jinak říkáte na ty nové modernizované? Já bych si, taky do budoucna chtěl pořídit novej traktor a po konzultaci s kamarádem, kterej má dva JD 6420 a 5720 s čelákem Quicke, jsem zjistil, že JD je dobrej, ale drahý servis a ND mě dost odrazují. Šel bych do Zetoru, ale asi bych se zorhodoval mezi Proximou Plus (Power) nebo Forterra asi 12441. Chtěl bych to i s čelákem, ale váhám, mezi Quicke nebo Humpolcem. Tak proto se tak o ně zajímám, jak to funguje a jak to celkově jezdí. Sám mám Zetory dva (25k, 4011) a jsem s nima plně spokojen, tak bych této značce zůstal věrný. Chtěl bych to hlavně do zemědělství na sklizeň píce a polní práce a taky do čeláku, kvůli kydání a stohování balíků a tak. Okrajově bych to třeba používal rád i do lesa na tahání, štěpkování a celkově práci v lese. Co Vy na to?
:smich: Hochu, hochu, ty seš případ. Nebyl jsi to náhodou ty, co neměl ani 100 tis. na to, aby si mohl koupit 6911? Měl by ses držet trochu při zemi. Možná jsou tohle tvoje sny, ale realita je trochu jiná.
Zetor 5945 a Zetor 6711

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: ZETOR Proxima

#60 Nový příspěvek od Peetan »

Vždyť píše do budoucna... Já bych taky chtěl na sena od Valtry N111Eco, jako druhej traktor N92Hi a do lesa Welte W130 a nikdo mě to nebere... To pak pane statek pošlape... :typek:
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Odpovědět

Zpět na „Zetor Proxima“