ZETOR Proxima

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#61 Nový příspěvek od zetor tomas »

Peetan píše:Vždyť píše do budoucna... Já bych taky chtěl na sena od Valtry N111Eco, jako druhej traktor N92Hi a do lesa Welte W130 a nikdo mě to nebere... To pak pane statek pošlape... :typek:
Já mu to neberu. Každej bysme něco chtěli, ale pokud to s tím hospodařením myslí vážně, tak by měl přemýšlet o jiných věcech, jako je třeba dobytek, polnosti, stavby atd. a ne hned o traktoru za víc než meloun. Ono i se 4011 se dá ledacos zvládnout a než se dostane na takouvou úroveň aby mohl házet miliony, bude chvilku trvat a to pokud bude prosperovat, což v dnešní době není nic jednoduchýho. Já vím, že ty to bereš všechno s humoremn, ale chlapec by si měl uvědomit, na čem je a místo zbytečnýho plkání, které ještě chvíli nebude aktuální přemýšlet, do čeho pro něj bude nejlepší investovat jako první...
Zetor 5945 a Zetor 6711

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: ZETOR Proxima

#62 Nový příspěvek od Peetan »

Máš pravdu... tohle snění stojí zbytečně sil a když si potom člověk uvědomí realitu, tak to beru chuť vůbec něco dělat... Ale já mu to nevyvracím, protože než se to hospodaření rozjede, tak proxima bude stářím a cenou na úrovni dnešní 6945 s humpolákem.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#63 Nový příspěvek od zetor tomas »

Peetan píše:Máš pravdu... tohle snění stojí zbytečně sil a když si potom člověk uvědomí realitu, tak to beru chuť vůbec něco dělat... Ale já mu to nevyvracím, protože než se to hospodaření rozjede, tak proxima bude stářím a cenou na úrovni dnešní 6945 s humpolákem.
Jo, to máš pravdu. Než se dostane do té doby, tak už bude mít dnešní proxima dalších x nástupců. jen doufám, že lepší kvality, ale kdo ví. Jestli nakonec bych stejně nedal přednost majoru s humpolákem... :)
Zetor 5945 a Zetor 6711

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: ZETOR Proxima

#64 Nový příspěvek od Peetan »

Teď jsem projížděl inzeráty a je neuvěřítelný že 2-3 roky stará proxima se dá koupit za 400-450tis, tj stejně jako před pár měsíci 10 let stará 95ka, nebo jen o něco málo víc než loni pěkná 7745.
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#65 Nový příspěvek od zetor tomas »

Peetan píše:Teď jsem projížděl inzeráty a je neuvěřítelný že 2-3 roky stará proxima se dá koupit za 400-450tis, tj stejně jako před pár měsíci 10 let stará 95ka, nebo jen o něco málo víc než loni pěkná 7745.
jj, je to tak. Ale otázkou je, proč se někdo zbavuje tři roky starýho traktoru.
Zetor 5945 a Zetor 6711

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: ZETOR Proxima

#66 Nový příspěvek od antipo »

zetor tomas píše:
Peetan píše:Teď jsem projížděl inzeráty a je neuvěřítelný že 2-3 roky stará proxima se dá koupit za 400-450tis, tj stejně jako před pár měsíci 10 let stará 95ka, nebo jen o něco málo víc než loni pěkná 7745.
jj, je to tak. Ale otázkou je, proč se někdo zbavuje tři roky starýho traktoru.
S cenou o polovinu menší než to koupil.........
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
mates11
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 10, 2007 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#67 Nový příspěvek od mates11 »

Tak vám tady představuju svůj novej traktor zetor proxima plus 105. Sice ho mám od půli srpna ale neměl sem foto tak to dávám až teď možná některým se bude zdát povědomý protože byl vystavený na Traktoriádě v Petrovicích.
Přílohy
P1000873.jpg
P1000798.jpg
P1000757.jpg
P1000719.jpg
P1000746.jpg
P1000716.jpg

Uživatelský avatar
mates11
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 10, 2007 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#68 Nový příspěvek od mates11 »

No povědomý možná tak z jedné fotky. A až teď mi došlo že polepený je taky jenom na té jedné :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR Proxima

#69 Nový příspěvek od Milhauss »

Tady jedna zahrabaná Proxima plus z Polska
gallery_13687_75_199818.jpg

premo
Příspěvky: 194
Registrován: stř bře 25, 2009 5:45 pm
Bydliště: ostrava

Re: ZETOR Proxima

#70 Nový příspěvek od premo »

pěkný traktor 8) ,nejlepší je 4 fotka nový a traktor a už se pod ním leží ,jenom škoda že to máte od mitrengy od toho už nic nechci ani zadarmo.

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#71 Nový příspěvek od TomikKouril »

premo píše:pěkný traktor 8) ,nejlepší je 4 fotka nový a traktor a už se pod ním leží ,jenom škoda že to máte od mitrengy od toho už nic nechci ani zadarmo.
Ta fotka,jak pod novým leží je dobrá.Snad mu bude sloužit 8)
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Uživatelský avatar
mates11
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 10, 2007 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR Proxima

#72 Nový příspěvek od mates11 »

Sem se díval na změny oproti 77 a kde se maže kardan. :)

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: ZETOR Proxima

#73 Nový příspěvek od antipo »

premo píše:pěkný traktor 8) ,nejlepší je 4 fotka nový a traktor a už se pod ním leží ,jenom škoda že to máte od mitrengy od toho už nic nechci ani zadarmo.
Teď mě zajímá proč ne od Mitrengy?? Do teď jsem si myslel že to je solidní prodejce...
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: ZETOR Proxima

#74 Nový příspěvek od antipo »

mates11 píše:No povědomý možná tak z jedné fotky. A až teď mi došlo že polepený je taky jenom na té jedné :)
To jsi ty co jsi vyhrál to couvání s tím vlekem v Petrovicích?
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

premo
Příspěvky: 194
Registrován: stř bře 25, 2009 5:45 pm
Bydliště: ostrava

Re: ZETOR Proxima

#75 Nový příspěvek od premo »

antipo píše:
premo píše:pěkný traktor 8) ,nejlepší je 4 fotka nový a traktor a už se pod ním leží ,jenom škoda že to máte od mitrengy od toho už nic nechci ani zadarmo.
Teď mě zajímá proč ne od Mitrengy?? Do teď jsem si myslel že to je solidní prodejce...
z jednoho jednoduché důvodu nespokojenost se servisem zkusím to vysvětlit na pár případech o kterých vím ,známý si od něho koupil case při garančce u mitrengy mu poškodili mezichladič a kdyby si toho nevšiml tak ho to stálo 15tis. mitrenga se to samozřejmě snažil vymluvit a ututlat ,další case cvx od novoty teče gufero na klice motoru ,mitrenga řekl ať to nafotí a uvidí se no a už končí záruka a furt se nic neděje taky majitel toho cvx říkal že počká až skončí záruka a nechá to opravit jinde než aby se mu v tom hrabali u mitrengy,za další znám lidi co mají mitrengu pod oknem a radši kvůli servisu si vzali CASE z BVtechnika z polanky což je aspoň 20 km dál.
Taky mě dostaly jeho prodejní praktiky když sme od něj brali mulčovač přibyla k ceně ještě suma za dopravu z továrny to mě dostalo .

Odpovědět

Zpět na „Zetor Proxima“