Papíry na vlek

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
hyynekk
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 19, 2015 4:49 pm
Bydliště: Beroun

Papíry na vlek

#1 Nový příspěvek od hyynekk »

Dobrý den. Potřeboval bych sehnat papíry na dounápravovou devítitunu. Před lety ji muj děda odhlásil bohužel. Já jsem ji dal do kupy.
Komplet nová elektrika, zprovozněné brzdy. Ale bohužel nemám od toho papíry. Budu moc vděčný, pokud se najde někdo kdo by mi je prodal.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry na vlek

#2 Nový příspěvek od Antony30011 »

To se najde urcite, ale zalezi na tom, kolik ses ochotnej do toho vrazit :-/

hyynekk
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 19, 2015 4:49 pm
Bydliště: Beroun

Re: Papíry na vlek

#3 Nový příspěvek od hyynekk »

Nemam představu, kolik by za to mohl někdo chtít.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#4 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

hyynekk píše:Nemam představu, kolik by za to mohl někdo chtít.
zajdi na dopravku nofot vse a hlavne stitek najdi typ vlecky nech si poslat parametry do technickeho prukazu pres vyrobce nebopozadat dopravku :) a pokd je tam normalni clovek tak by to melo vse jit prihlasit pak udelas technickou a trada jezdis
ale potrebujes stitek fotky nebo nejlepe technicak :)

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#5 Nový příspěvek od honza461 »

Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry na vlek

#6 Nový příspěvek od Antony30011 »

hyynekk píše:Nemam představu, kolik by za to mohl někdo chtít.
Aspoň pro představu http://stroje.bazos.cz/inzerat/50096112 ... papiry.php a řekl bych, že tohle je jedna z těch lepších cen ;-) co sem tak slyšel

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#7 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

honza461 píše:Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)
Proc mas plny suplik tp odhlasenych ktere jsou ti k hovnu ?
Za druhe pokud ti enco vadi reknu to normalne a stebou se raci nebavim vse de pokud chces a nechovasse takle ;) da se vse dat znova na znacky ale musis trosku premyslet tim co mas na hlave :) a pak neco psat :)

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#8 Nový příspěvek od honza461 »

malotraktorpetr píše:
honza461 píše:Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)
Proc mas plny suplik tp odhlasenych ktere jsou ti k hovnu ?
Za druhe pokud ti enco vadi reknu to normalne a stebou se raci nebavim vse de pokud chces a nechovasse takle ;) da se vse dat znova na znacky ale musis trosku premyslet tim co mas na hlave :) a pak neco psat :)
říká ti něco sběratelství?A slušný chování? :) :) :)

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#9 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

honza461 píše:
malotraktorpetr píše:
honza461 píše:Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)
Proc mas plny suplik tp odhlasenych ktere jsou ti k hovnu ?
Za druhe pokud ti enco vadi reknu to normalne a stebou se raci nebavim vse de pokud chces a nechovasse takle ;) da se vse dat znova na znacky ale musis trosku premyslet tim co mas na hlave :) a pak neco psat :)
říká ti něco sběratelství?A slušný chování? :) :) :)
Co to sem zas pletes ?

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#10 Nový příspěvek od honza461 »

malotraktorpetr píše:
honza461 píše:
malotraktorpetr píše:
honza461 píše:Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)
Proc mas plny suplik tp odhlasenych ktere jsou ti k hovnu ?
Za druhe pokud ti enco vadi reknu to normalne a stebou se raci nebavim vse de pokud chces a nechovasse takle ;) da se vse dat znova na znacky ale musis trosku premyslet tim co mas na hlave :) a pak neco psat :)
říká ti něco sběratelství?A slušný chování? :) :) :)
Co to sem zas pletes ?
Ty jsi opravdu jinej,neptal jsi se na co mám odhášené TP?Drž se tématu a nezasírej vlákno kolegovi.Od tebe už radu dostal,k nezaplacení. :)

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#11 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

1. vozidla ktere jsou z doby kdy ještě neexistovala možnost depozitu, přesně 2.12. 1999 jdou po konzultaci na Dopravnim urade + predbezne prohlidky stk ktera dava posudek na dopravni urad a po vyhodnoceni veci podle paragrafu atd muze dostat vozidlo novy velky tp ale je to casove naracne hodne litani :)
2 . vleky jedno ose v roku 1982 maji zminku v zakone ze nemusi myt registracni znacku ale povine osvetleni a cislo vyrazene na ramu od svarece nebo vyrobce stahovaloseto na konske povozi a dvojkolove vozi jakou jsou plataky a ruzne plosiny :) staci myt stitek a podle neho se vyridi tp :)
Ale doporucuji raci zajit na dopravni urad pozeptatse zjistit kdy byl odhlasen a duvod . Soused ma dvojkolku a ma jen maly tp ktery plati furt anema spz nic jen stitek a maly tp a v pohode jezdi a vyrizovalto pred 2 roky :)

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#12 Nový příspěvek od honza461 »

Přečti si na ci se hyyneek.jsi opravdu jinej,šikovnej asi budeš ale s chytrostí to bude horší,než se do někoho navezeš,skus chvilku přemýšlet,jestli víš co to je. :) :) :)

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#13 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

honza461 píše:Přečti si na ci se hyyneek.jsi opravdu jinej,šikovnej asi budeš ale s chytrostí to bude horší,než se do někoho navezeš,skus chvilku přemýšlet,jestli víš co to je. :) :) :)
2kolak nebo vlecka 9t je jedno co to je rikam ze by mela jit i ta 9t ;-)

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#14 Nový příspěvek od honza461 »

Tak jo,hynku vem odhlášený papíry dojdi s nima a s vlekem na STK a potom je převed na sebe.To je rada od kolegy zde z fora.Já myslim že to je hovadina ale jak tu čteš,on si za tím stojí.Mělo by to jít,on si to myslí.A když mu to začneš vyvracet,ihned tě napadne a uráží. :friends: Měj se.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#15 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

honza461 píše:Tak jo,hynku vem odhlášený papíry dojdi s nima a s vlekem na STK a potom je převed na sebe.To je rada od kolegy zde z fora.Já myslim že to je hovadina ale jak tu čteš,on si za tím stojí.Mělo by to jít,on si to myslí.A když mu to začneš vyvracet,ihned tě napadne a uráží. :friends: Měj se.
ty asi neumys cist pisu prvni na dopravku pak na predbeznu stk po dohode s dopravnim uradem !!!!! ty furt hledas zas veci abys byl zas nejchytrejsi ;-) ja radim ze at si zajde na urad pozistuje co a jak ale musi tam byt normalni clovek ne jak honza461 kterej vubec nedoufa ze to de a raci me tu rozmazava jak rikam vse jde pokud chces a to de videt ze ty nechces . Hynek ma 9t vlecku ma trvale odhlyasenou ale po konzultaci a zaznamu na dopravnim urade by mohla naskytnout nejaka vec ze to bylo zrusene z nejakeho duvodu a ty reknes ze bys to chtel znovu obnovit a uvidis co ti na to reknou ale myslim si ze urcite ti reknou prvni predbezna stk tam daj papir o stavu stim zajdes na urad a tam zas rozhodnou :)

Odpovědět

Zpět na „Vlečky a jiná příslušenství“