Papíry na vlek

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Papíry na vlek

#16 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

vždy maj napasan duvod zruseni !!! Zjistit proc a zkusit se jeste vic poptat :) Bo vim ze na statkach za komunistu se rusily technicaky atd pak po padu komunizmu vse bylo bez technicaku a dodneska jich je po ruznych soukromnich ruzne vleky jak unas a slo to vyridit nehazet flintu do zita :) to mas same s traktory atd :) zetor to dela za nehorazne penize prestavby vydavani novych tp a vse de :) tak to bude stejne u vleku :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry na vlek

#17 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ja ti nevim, kdyby to slo tvym postupem tak vsici prekupnici chcipnou hlady a na papirech je kazdej vlek i trakror :-/ taky sem se s timto jeste nesetkal...

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#18 Nový příspěvek od honza461 »

Ne ,to já jen hledám problémy,jsem realista a ne snílek.nikdy jsem neslyšel že by to šlo,jen jeden čas a nějaké období to šlo ale to byl špatně formulovanej zákon nebo co a ne že je to tak jak píše kolega takovou hovadinu.Hynek chce radu a dostane se mu píčovina prvního stupně. :-/

Otik13
Příspěvky: 491
Registrován: stř dub 29, 2009 12:41 pm
Bydliště: Moravska Třebova

Re: Papíry na vlek

#19 Nový příspěvek od Otik13 »

jde to vratit cca mezi lety 2000 až 2004 udělaš stk a daj ti znova papiry (ja jsem to tak dělal s motorkou), jinak si myslim že asi ne ale třeba se pletu za zeptani nic nedaš, lina huba hole neštěstí :)
Když chceš mít opičku, musíš mít na banány.

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Papíry na vlek

#20 Nový příspěvek od P.S. »

Od 1.7.2001 do 30.4.2004. Kdo je nebo byl výrobcem přívěsu?

Medvěd12045
Příspěvky: 27
Registrován: stř zář 30, 2015 1:36 pm
Bydliště: Praha

Re: Papíry na vlek

#21 Nový příspěvek od Medvěd12045 »

Ahoj,
můžu potvrdit, že se mi podařilo přihlásit návěs na čísla, který byl vyřazen a to jen proto, že v systému bylo podobný výrobní číslo, které začínalo stejně. Bylo to v období dokonce i po roce 2004, (rok 2007). Měl jsem vyjádření výrobce, zkušebny a nafotil jsem ho. Nevím jak se mi to podařilo, byl 1. duben, jeden úředník mi povídá, že jsem si koupil vrak na ND. Moc chytrej, ale naštěstí druhý úředník se na mě koukl, asi viděl mladý tele tak se na mě obrátil ať počkám, že projde databázi. Po projití se mi už otevřela skříň a já si mohl vybrat značku, velkou malou, dlouhou krátkou a tiskl se mi techničák.
Jedno vím jistě, že už nikdy nebudu kupovat něco bez čísla, tohle byla ze zadku klika. Ale ještě doporučuji někde jsem tu viděl vlákno, že přes otypování jednotlivých součástí to jde, když se jednalo o tovární výrobu, předpokládám BSS. A ještě jedna poznámka, co jde v jednom kraji nemusí jít v druhém, bohužel.

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Papíry na vlek

#22 Nový příspěvek od honza461 »

Jsi měl kliku, :friends:

hynays
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 31, 2016 10:21 pm
Bydliště: český Krumlov

Re: Papíry na vlek

#23 Nový příspěvek od hynays »

Zdravím já mám tu samou zkusenost.mám vleky na značkách i male technicaky i čísla ránu sedi ale na Dopravce mi řekli ze už jsou vymazány z registru od statku jak se to kupovali. ze jsem se o to mel starat dřív.i když jsem to dostal v dedictvi.tak ted mám vlek 9 a 7 tun a nemůžu na cestu.pomůže mi někdo odtud nebo da radu jak je dostat zpět na cestu.budu moc rad.

Sandraux12
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 09, 2021 8:48 am
Bydliště: France

Re: Papíry na vlek

#24 Nový příspěvek od Sandraux12 »

honza461 píše: stř črc 29, 2015 6:51 pm Když je odhlášenej tak na něj určitě na dopravce čekaj aby mu to přihlásili,kdes to viděl prosím tě,mám doma mraky odhlášenejch TP déménageur Toulon,tak s nima zajdu na uřad a řeknu že mě posíláš,vleky bez TP samozřejmě mezi kámošema najdu taky.Dobrá rada nad zlato. 8) 8) 8)
Velmi rád bych tuto zkušenost vyzkoušel. Pokud byste nám mohli poskytnout více podrobností.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Papíry na vlek

#25 Nový příspěvek od chuck77 »

proč se vraky s notama prodávají třeba v případě P73S kolem 25tis když to jde teda v pohodě přihlásit i opakovaně po trvalém vyřazení(to je jasnej nesmysl!!)????????? :potlesk: proč???!!!! :tyty:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

chobotek
Příspěvky: 10552
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Papíry na vlek

#26 Nový příspěvek od chobotek »

Ty seš taky spamovací automat?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Odpovědět

Zpět na „Vlečky a jiná příslušenství“