Výrobní číslo přívěsu

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
venkovan
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 29, 2011 7:56 am
Bydliště: Písek

Výrobní číslo přívěsu

#1 Nový příspěvek od venkovan »

Zdravím.
Nevíte náhodou někdo, kde by mohlo být vyražené číslo podvozku na polském přívěsu PA 3,5?
Potřebuju ho přepsat na sebe a nikde jsem ho nenašel.
Díky.
Se Zetorem na věčné časy a nikdy jinak!

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Výrobní číslo přívěsu

#2 Nový příspěvek od kuligrado »

Zdravím,
o patro níž taky řeším něco k přívěsu. Když jsem potřeboval papír z technické k přepisu, tak jsem tam zajel a chlápek nemohl najít ražení na oji. Těžko říct jestli tam někdy někde bylo, nebo je jenom zakipané pod vrstvama barvy. Řekl mi, že je to tím pádem nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Tak jsem se ho ptal, jestli to musí vyrazit oni a on na to, že to je moje starost. Asi se nedovím jestli si chtěl bokovkou přijít na nějakou tu kačku za vybití 7mi znaků, ale řekl jsem mu, jestli tam tedy můžu vozík na 30 min nechat, že sjedu domů pro raznice a vybiju to sám. Za půl hodky jsem byl zpátky s kladivem a raznicema a než vylezl z baráku, měl jsem oražené oje VINem podle techničáku. Vyplnil papír a v klidu... Tuž tak já a VIN. Vyřešil bych to stejně, no a pokud jej budeš mít vybité 2x, myslím, že to nikomu vadit nebude ...
Hodně zdaru,
Rado
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
jirka_holub
Příspěvky: 2335
Registrován: úte říj 21, 2008 1:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Výrobní číslo přívěsu

#3 Nový příspěvek od jirka_holub »

Ja nemohl najit cislo na voziku za auto, domaci vyroba z 80tych let. Volal jsem na stk, at mi poradi kde to muze byt... chlapek rikal, ze tam nekdy ani nebyva a nebo je nekde pod barvou, ale ze to je v klidu, at si jej klidne na oji blizko u hubice vyrazim a tim to bude naprosto v poradku.....

venkovan
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 29, 2011 7:56 am
Bydliště: Písek

Re: Výrobní číslo přívěsu

#4 Nový příspěvek od venkovan »

No jo, asi to skončí vlastní uměleckou ražbou :) .
Číslo jsem zatím hledal jen na rámu - podvozku, ještě se podívám na oj
a tím to uzavřu.
díky.
Se Zetorem na věčné časy a nikdy jinak!

Uživatelský avatar
jirka_holub
Příspěvky: 2335
Registrován: úte říj 21, 2008 1:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Výrobní číslo přívěsu

#5 Nový příspěvek od jirka_holub »

nekde jsem videl, ze vlek ( ale byl to asi jinej typ ) mel cislo na ramu vpravo presne u toho mista kde je pant k predni V oji.

Odpovědět

Zpět na „Vlečky a jiná příslušenství“