Cisterna na všetko možné

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Hanacik
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 24, 2019 8:28 pm
Bydliště: Prešov

Re: Cisterna na všetko možné

#16 Nový příspěvek od Hanacik »

Ja som mal taký plán cez 1” gulak keď bude vytlacat myslím si že kompresor dofuka. Chcem to spraviť z vlastným kompresorom lebo na traktori mám zlý a keď mám tu možnosť že mám doma jeden
Ale ďakujem za odpovede

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Cisterna na všetko možné

#17 Nový příspěvek od Killer Koly »

v tom pripade je porad jednodussi opravit kompresor na traktoru nez bastlit dalsi s nejistym vysledkem. natahnes jen hadice a mas hotovo. mas tam tlakomer, tak presne vis, jaky tlak je v cisterne
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Hanacik
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 24, 2019 8:28 pm
Bydliště: Prešov

Re: Cisterna na všetko možné

#18 Nový příspěvek od Hanacik »

Našiel som vyvevu svl 40. Z akej hĺbky by vedela natiahnuť vodu ? Z tensou hadicou z väčšej hĺbky ako z hrubsiou či? :shock:

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Cisterna na všetko možné

#19 Nový příspěvek od palobobo »

Lepsie riesenie na cerpanie z nadrze bude cerpadlo na kardan ako kompresor. Kompresor ako uz dakto pisal bude tlacit chvilu z dobrym tlakom a potom velmi pomalicky bude dotlacat a tlak z nadze bude maly. A cerpadlo vies zapojit aj na napustanie a aj vypustanie nadrze

red.bill
Příspěvky: 2071
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Cisterna na všetko možné

#20 Nový příspěvek od red.bill »

Na klasický kompresor zapomeňte, malý litrový výkon. Jak dlouho trvá nafoukat 20l vzduchojem na traktoru a chceš s ním foukat 900l nádrž. Čerpadlo aby sálo musíš zalejt. Sežeň si starou vývěvu R200(V3S a různý starý fekály) když se povede budeš to mít i s ventilama na přepínání sání/výtlak.

Hanacik
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 24, 2019 8:28 pm
Bydliště: Prešov

Re: Cisterna na všetko možné

#21 Nový příspěvek od Hanacik »

Ďakujem za rady. Viete mi zodpovedat tu otázku? :pohlavek: stym vytlakom a hadicou

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“